Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nano, Módosítva: 2014. augusztus 28.

Kategória:   Hajápolók

Védi a hajad a kiszáradástól és a káros hőhatástól 200 C-ig.

TerraNostra

2012. május 1.

Jó az ára, és kiváló a teljesítménye. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 1.

Jó az ára, és kiváló a teljesítménye. :)

edasz

2012. április 23.

Nekem bevált, sokkal kevésbé töredezett a hajam, amikor használtam. Ráadásul isteni illata van!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 23.

ayeshakari

2012. április 14.

Ár-érték aránya szerintem teljesen megfelelő, nekem nem szárította a hajamat, a dizájn kicsit rovarirtós, de ez legyen a legnagyobb hibája. Találkoztam már ennél jobbal is, de nem rossz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 14.

redberry.247

2012. április 10.

Én leginkább hajszárításhoz használtam. Egész jó volt, a nagyon száraz és sprőd hajam puhább és talán fényesebb is lett tőle, de még így is eléggé szöszös maradt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 10.

kicsikiszi

2012. április 7.

Na végre felkerült ő is.. :)
Február óta használom (bár nem vasalom a hajam sokszor)
De az eddigi tapasztalat: nem ragad, nem nehezíti el a hajam, kellemes az illata, nem lett rosszabb a hajvégeim állapota :) (Vettem én már jóóval drágább hővédőt, aminek fele ennyi jó tulajdonsága NEM volt.. lehet mérlegelni ;) ) Nekem eddig ő vált be a legjobban

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 7.

Na végre felkerült ő is.. :)
Február óta használom (bár nem vasalom a hajam sokszor)

kuklis.aniko

2012. március 31.

Elég gagyi, sprőd hajat csinált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 31.

Elég gagyi, sprőd hajat csinált.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.