Balea

Ár:   600 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tina.orosz, Módosítva: 2018. november 1.

Kategória:   Hajápolók

A Balea hővédő hajápoló spray megvédi a hajat a káros hőhatásoktól -200C-ig. Védi a hajat a kiszáradástól és a melegtől. Bársonyosan fénylo csillogást kölcsönöz a hajnak.

Nati93

2016. december 20.

Második flakonnal használom, de most látom igazán, hogy nem a legjobb. Havonta 1-2x vasalom a hajam, akkor is többnyire csak azokat a részeket, amiket elaludtam. Múlthéten 2x is ki kellett vasalni a hajam és feltűnően több lett a törött hajszál, pedig nem magas hőfokon vasaltam, és mivel alapból egyenes hajam van elég egyszer finoman végigmenni a tincseken. Viszont az én hajam nem ragadt tőle.
Lehet egy kevésbé igénybevett hajú (nekem szőkített) lánynak elég a védelem, amit ez a termék nyújt, nekem úgy tűnik nem.

Következőleg más hővédőt veszek, hátha az jobban véd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 20.

Következőleg más hővédőt veszek, hátha az jobban véd.

norcu

2016. november 16.

A hajamat elnehezítette, lelapította és összeragasztotta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 16.

A hajamat elnehezítette, lelapította és összeragasztotta.

petrucsita

2016. november 10.

Nem szeretem,ragad a hajam tőle,csak porosodik a fürdőben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 10.

Nem szeretem,ragad a hajam tőle,csak porosodik a fürdőben.

llidia

2016. november 8.

Nagyon régóta megvan már. Nagyon kellemes az illata, én hajvasalás előtt szoktam használni, szerintem nagyon jó a hatása és szép fényességet is ad a hajamnak. Ár-érték arányban is tökéletes. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 8.

ZollerAdri

2016. november 6.

Egyszerűen szuper!Hajgöndörítés elött fújok egy keveset a hajamra majd miután megvagyok a göndörítéssel csakúgy fénylik a hajam,és az az illat...Nagy kedvenc :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 6.

adruskaa

2016. október 18.

Használom, használom, de fogalmam sincs, hogy működik-e :D Az illata tetszik, nekem nem ragad tőle a hajam, de ezen kívül semmi egyéb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 18.

Lunalys

2016. október 6.

Baleás termékben sosem csalódtam, így vettem meg ezt. Kár volt. Az első probléma magával az adagolóval kapcsolatban van: túl nagy mennyiséget fúj egy pumpálásnyira. Emellett a szórása is lehetne sokkal széttártabb, mert így túl sok kerül egy bizonyos részre. Ami pedig a legnagyobb baja, hogy használat után a hajam BORZASZTÓ SZÁRAZ lett, emiatt sehogy se állt tőle, csak össze-vissza egybetapadva. Egyszerűen hozzáérni is rettentő rossz volt az egészhez, az addig megszokott selymessége, fényessége teljesen eltűnt a termék a használata után. Következő hajmosásig pokol volt.

Illatra egész jó, de számomra ez századrangú kérdés egy hővédőnél. Ment a kukába.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 6.

ramonanagy0669

2016. szeptember 1.

Akciósan vettem, kellett valami amivel megnyugtathatom a kicsi lelkem, hogy tettem valami jót a hajamnak.. olyan érdekes, nem olyan mint az Avon-os hővédő, mivel szeretek kisérletezni, ezért gondoltam kiprobálom ezt a Balea-s hővédőt, és ahogy olvasom az előttem szólókat, megnyugodtam, hogy nem csak nekem ragad tőle a hajam :D az illatával nincs gond, de mikor megfésülöm a hajam akkor a hajkefémbe a sörtéken (vaddisznó sörtés hajkefém van) fehér kis cucc marad és nagyon nehezen lehet lemosni.. és nagyon kiszárítja a hajam, olyan szalma szerű lesz tőle, pedig agyon balzsamozom..
Szóval ár érteke nagyon jó, talán segít is hogy ne törjön a hajam vége, csak ne ragadna úgy.. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 1.

Kinga12

2016. augusztus 26.

Pénzkidobás. Ragad, büdös és semmit nem használ

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 26.

Pénzkidobás. Ragad, büdös és semmit nem használ

korita07

2016. augusztus 13.

A régit szerettem belőle, de az új verziónál csak az illat maradt meg, a hatás teljesen más. Szabályosan összeragadt tőle a hajam és hamar zsírosodik. Úgyhogy most mást próbálok helyette. Kár, pedig régen nagyon szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 13.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.