Balea

Ár:   600 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tina.orosz, Módosítva: 2018. november 1.

Kategória:   Hajápolók

A Balea hővédő hajápoló spray megvédi a hajat a káros hőhatásoktól -200C-ig. Védi a hajat a kiszáradástól és a melegtől. Bársonyosan fénylo csillogást kölcsönöz a hajnak.

Bolvarin

2016. augusztus 12.

Már majdnem elhasználtam egyet, de egy másik márkáét vettem újra, mert nem hagyott bennem túlságosan mély nyomot. Igazából semmilyen hatást nem tapasztaltam, mintha illatos vízzel fújtam volna a hajam. Nem ragad, az adagolójával sem volt bajom, a Syoss hővédőjét mégis valamiért sokkal jobban szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

vargadora

2016. június 29.

Semmire sem jó, ragad hajra is és a hajvasalóról is elég nehéz volt letakarítani. És sokkal jobban töredezett a hajam, mintha nem használtam volna semmit.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 29.

amyherczeg

2016. június 22.

1 hónapja vettem, még mindig várom a csodát..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 22.

1 hónapja vettem, még mindig várom a csodát..

panneszka

2016. június 22.

Gondoltam jó lesz, mint általában a Balea termékek, nos csalódtam. Egyáltalán nem használt semmit, sőt rosszabb lett a hajam tőle. Nem lehet normálisan, egyenletesen fújni belőle, beteríti az egész hajam kb. mintha zsíros lenne, össze is tapasztja. Az meg,hogy bársonyosan fénylő csillogást kölcsönöz a hajnak kicsit sem igaz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 22.

Nancika

2016. június 21.

Kellett egy kis idő, amíg kitapasztaltam, hogy milyen szögben lehet jól fújni, hogy a hajam alsó felére szabad csak használni, mert a felső részén tapasztja, hogy előbb egy kicsit hagyni kell a hajam a levegőn száradni és aztán tökéletes. De mióta ezeket kitapasztaltam, és eszerint használom, egyszerűen csoda. Nagyon szeretem. Hasznos, az egyszer biztos, és még az ára is nagyon jó. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 21.

georginasz

2016. június 21.

Ennek hála búcsút mondtam a hajszárítás utáni töredezett és száraz hajvégeknek. Nagyon bevált, az illata is nagyon kellemes, biztosan újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 21.

Alexandra19

2016. június 14.

Szuksegem volt egy hovedore, es azert vettem, mert olcso volt. Hat, nem vagyok vele megelegedve. Eloszor is, mint ahogy masok is elmlitettek, a szorofeje nagyon rossz, neha fuj, neha nem, amikor viszont igen, akkor minden termeket egy helyre. Ez meg ugy ahogy belefert volna, ez meg megoldhato, am nalam az a problema, hogy lelapitja, zsirositja, es osszetapasztja a hajamat. Az egyetlen jo dolog benne az illata.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 14.

nashko77

2016. május 22.

Nem tetszik a spriccelője, nem tudja rendesen eloszlatni a hajamon a folyadékot. Mondjuk az sem valami nagy szám... A hajamat így is kiszárította a göndörítő, és a hullámaim is kb annyi ideig maradtak meg, mint amikor nem raktam rá hővédőt. Nem árt, de nem is használ semmit. Nem veszem újra, és nem is ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 22.

Ingrido

2016. május 19.

Nem használom minden hajmosásnál, és nem használok hajvasalót, csupán a hajszárító hője jön számításba. Nem tudom, mit kellene tennie egy hővédőnek, én ennek a terméknek a hajformázó tulajdonságát értékelem nagyra. Nem nehezíti el a hajam, de úgy "belövi" a frizurám, mint semmilyen más hajformázó. Tartós frizura, csillogó haj, nem zsírosít. A szórodása valóban nem a legjobb, jó messziről kell fújnom, és csak úgy nagyjából. Nem tudom, hogy pontozzak, mert nem az a funkciója működik, mint aminek tervezték, viszont arra szuper. Nem húzom, le, mert nem bántam meg, hogy megvettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 19.

borb.biaa

2016. május 7.

Kb. semmi hatása nincs, ugyanolyan száraz hajvasalás után a hajam, mintha semmit se fújtam volna rá. :( Annyi jó tulajdonsága van, hogy tovább egyenes marad vasalás után, ezért 2*, de amúgy nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 7.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.