Balea

Ár:   600 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tina.orosz, Módosítva: 2018. november 1.

Kategória:   Hajápolók

A Balea hővédő hajápoló spray megvédi a hajat a káros hőhatásoktól -200C-ig. Védi a hajat a kiszáradástól és a melegtől. Bársonyosan fénylo csillogást kölcsönöz a hajnak.

nicolebunny

2016. április 25.

Nekem nem jött be, mint hővédő. Mintha nehezebben csúszna a hajvasaló tőle. A spriccnije sem jó, össze-vissza spriccel, és hajlamos egy helyre nagyon sokat lőni. VISZONT nekem mint "hajlakk" jobban bevált :D Sok hülye bébihajam van, amik állandóan égnek állnak, ha összecoffozom a hajam. Aztán rájöttem, hogy mivel összetapasztja a hajam, így nem jó hővédőnek, mi lenne, ha a bébihajaimat próbálnám "odaragasztani" a helyükre :D XD és jelentem bevált. :D :D :D Kifésülni is könnyű este. A flakon maga nagyon tetszik, kár, hogy másik hővédőt kellett vennem, de szerencsére az alternatív felhasználási mód miatt nem került a fürdőszoba legnéptelenebb sarkába porosodni (nincs szívem semmi nem-bevált terméket kidobni, maximum ha felidegel :D :D)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 25.

Dorika007

2016. április 25.

Az illata egész jó, de semmit nem véd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 25.

Az illata egész jó, de semmit nem véd.

Cicuu

2016. április 14.

Nem tudok rá rosszat mondani.Teszi a dolgát,kevésbé törnek a hajszálaim,mióta használom.Az illata is tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 14.

katenn64

2016. március 6.

Nagyon zsírosítja a hajam, mint a többi Balea termék ez is alacsony kategóriás, csak azért vettem meg, mert éppen csak ez az 1 hővédő volt a Dm-ben. A leírás szerint száraz hajra is lehet fújni hajvasalás előtt, eléggé roncsolhatja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 6.

Ayanna

2016. március 5.

Már egy ideje használom, és tetszik. Amit észrevettem az az, hogy tényleg védi a hajam a hőtől, sokkal lassabban kezdenek el töredezni a hajvégeim. Az illata oké, bár nekem néha kicsit fullasztó. Viszont selymes nem lett tőle a hajam, az fix :D Az árát megéri, mert sokkal olcsóbb, mint a legtöbb hővédő, és teszi is a dolgát, ahogy kell :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 5.

PETRA820718

2016. február 21.

Fújom, fújom már vagy nyolcadik alkalommal használom, de azon kívül, hogy elég nagy permetben jön, picit ragad, és édes is, mást sajnos nem érzek.
Néha olyan érzetem van mintha cukros vizet permetezne.
Nagyon nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 21.

Néha olyan érzetem van mintha cukros vizet permetezne.
Nagyon nem vált be.

f.szaszus

2016. február 2.

Az illatát imádom, a hatását nem nagyon tudom értékelni, mert ritkán szárítok hajat és hajformázót sem használok, de az biztos, hogy fényesebb a hajam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 2.

Csipetke

2016. január 29.

Engem ami először megfogott az az illata volt.Nagyon tetszik.Nekem be vált,bár nem sűrűn használom,mert általában hagyom a hajam megszáradni magától és vasalni is ritkán vasalom.De az eddigi tapasztalataim alapján jól védi a hajam,nem ragad össze, és selymes marad hajszárítás után is ,Tetszik még,hogy rendesen be lehet zárni,tudom vinni magammal.Kellemes meglepetés volt,bár én a többi Balea termékkel is meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 29.

sarkanyandi

2016. január 23.

Bár hamarabb értesültem volna arról, hogy legyünk figyelmesek, hogy alkohol nélküli hővédőt vásároljunk, akkor nem vettem volna ezt. Amúgy sem véd sokat szerintem, bársonyos csillogást főleg nem ad, na de hogy a víz után a legtöbb az alkohol benne...azt nem tudom neki elnézni. Most már értem hogy miért még szárazabb a hajam használata után. Kap +1 csillagot tőlem, mert gondolom azért kicsit véd, s megnyugtat hogy van rajta valami. De be kell szereznem egy másikat..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 23.

Kysaa

2016. január 23.

Összeragasztotta a hajam, azota tapad s ragacsos s gubancos. Kivasalva szep fenyes volt..de ennyi. Illatanem rossz, de ugy meggyepalta a hajam h soha soha tobbet...kuka.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 23.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.