Balea

Ár:   600 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tina.orosz, Módosítva: 2018. november 1.

Kategória:   Hajápolók

A Balea hővédő hajápoló spray megvédi a hajat a káros hőhatásoktól -200C-ig. Védi a hajat a kiszáradástól és a melegtől. Bársonyosan fénylo csillogást kölcsönöz a hajnak.

Annie4

2016. január 13.

ez előtt egy Alfaparf hővédő spray-m volt, igaz az 2000 ft volt, de ezerszer jobban megérte az árát. Más Balea termékekkel nem volt még ilyen negatív élményem. ebben a hővédő spray-ben nem találtam semmi pozitívat az árától eltekintve. a hajam ragad tőle, és egyáltalán nem érzem, hogy tényleg lenne hővédő hatása. mikor befújom a nedves hajamat ragad tőle, ki kell újra fésülnöm. szárítás és vasalás után pedig teljesen kiszáradnak a hajvégeim. az illata pedig olyan mint egy hajlakk-nak, nem tetszik. nem fogom újravenni, sőt, amint lehetőségem lesz veszek másik hővédőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 13.

mzsani

2016. január 10.

Az itt olvasott pozitív vélemények hatására vettem meg. Nem okozott csalódást, kellemes illat és nekem nem szárítja a hajamat sem. Remélem megfelelően védi is a hőtől.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 10.

ViktoriaVrd

2016. január 4.

Közepesre értékelem, mert minden hajvasalás előtt használtam, mégis nagyon törik a hajam. Másik negatívum, hogy az alkohol a második összetevője...és csodálkozom, hogy száraz a hajam, jó hülye voltam :D egy éve vettem, nekem még bírja, kb a negyede van még meg. Nem használtam gyakran, általában levegőn szárítom a hajam és ritkán is formázom, ezért elég nekem ennnyi időre.
Az illatát és a fújós kiszerelését szerettem, nem volt tőle se nehezebb se zsírosabb a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 4.

0808

2015. december 31.

Már a sokadik flakonnal használom , minden rendben vele, azt kapom amit ígér! Illata szuper, és valóban fényes, selymes tőle a hajam! Minden hajmosás után befújom vele a hajam. Bátran ajánlom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 31.

zsolyomi.dora

2015. november 27.

Nagyon meg vagyok elégedve vele, csillogós selymes haj a végeredmény és védi is a hajamat. Sokáig keresgéltem és mint általában, most is meggyőzött az ára a másik feleekkora 1800ftos hővédővel szemben, amit kinéztem. Megérdemli az 5öt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 27.

DorKAS57

2015. november 26.

Eddig 1x használtam szerintem nem rossz, fényesebb lett tőle a hajam :D az ára is megfelelő, talán kicsit szárította a hajvégeket

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 26.

csibe0704

2015. november 19.

Kislányomnak használom,hajszárításhoz ami úgy kezdődött,hogy utálta a hajszárítót és sosem engedte,hogy megszárítsam a haját...aztán megvettem ezt a Dmben és látta,hogy mielőtt szárítom a hajam befújom vele :) Annyira felbuzdult,hogy ő is használhassa,hogy megengedte,hogy megszárítsam neki is és azóta is szívesen használjuk ;) Illata ,kiszerelés,ár 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 19.

Cadaverous

2015. november 10.

Nagyon szeretem az illatát, bár nem vettem észre változást a hatását illetően.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 10.

Nagyon szeretem az illatát, bár nem vettem észre változást a hatását illetően.

ImolaElekes

2015. október 14.

A szülinapomon megleptem magam a Media Marktban egy szuper új hajvasalóval, a fodrászom tanácsára hővédőt is beszereztem hozzá. Egy barátnőm ajánlotta ezt a márkát, tényleg selymesebb lett tőle a hajam, és nem száradt ki úgy. Bár én gyakran vágatom a hajam, így nincs is nagyon esélye töredezni :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 14.

aalexaa

2015. szeptember 27.

Sokáig használtam kifésülősprayket hajmosás után, de egy ideje rájöttem, hogy nekem kb semmit nem segítenek, így mikor a legutóbbi elfogyott, nem is vettem újat helyette. Viszont hiányzott valami fújkálós cucc a rutinomból, gondoltam, akkor már legyen hővédő. (Nyáron nem szárítok hajat, úgyhogy nyárra megvettem a balea naptejillatú UV-szűrős fújókáját.) Nem tudom, valójában mennyire véd a hőtől, de eddig teljes mértékben elégedett vagyok a hatásával. Hajszárítás előtt fújom nedves hajra, a kifésülés is könnyebb vele, az illata pedig valami isteni:) Korábban mindig gondot okozott, hogy hajszárítás után szálanként szétállt a hajam, kb mint az oroszlánsörény, ezért mindig este mostam hajat, száraz hajra olaj és így reggelre vállalható volt. Ezzel viszont már rögtön hajszárítás után is gyönyörűen áll a hajam, szép fényes és puha. Az egyenességet nem tartja meg, de nem is ígéri, nem is erre vettem. Ha hosszabb távon is beválik, mindenképp újraveszem:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 27.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.