Balea

Ár:   600 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tina.orosz, Módosítva: 2018. november 1.

Kategória:   Hajápolók

A Balea hővédő hajápoló spray megvédi a hajat a káros hőhatásoktól -200C-ig. Védi a hajat a kiszáradástól és a melegtől. Bársonyosan fénylo csillogást kölcsönöz a hajnak.

szakszil

2015. szeptember 18.

abszolút kedvencem lett ,minden hajszárítás előtt ill hajsütővasazás előtt befújom a hajam, tényleg védi és az illata is jó elég pár fújás:)És az ára fele annyi mint a többi hasonló termék

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 18.

rocknrose

2015. szeptember 16.

Ez életem első hővédő terméke és habár nem tudom, hogy eme hatását mennyire fejti ki, az különösen pozitív, hogy nem zsírosítja a hajamat, nem nehezíti el és viszonylag olcsó is volt :) Remélem a hővédő hatása is működik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 16.

TinkaWeeks

2015. szeptember 16.

Csak télen szárítok hajat, hogy ne fázzon meg a fejem, vagy ha épp megyek valahová és már nincs idő a száradásra. Igazából nem tudom, miért vettem meg, van ilyen szokásom, főleg hajápolási termékekkel, hogy hirtelen felindulásból megveszek vvalamit, ami aztán a polcomon csücsül. Ez nem így járt. Már a második flakonnal használom, bár sokáig elég volt. Nem szárítja, nem nehezíti és nem is zsírosítja a hajam (pedig az nagy szó) tökéletesen elégedett vagyok vele. Olcsó is, ezen az áron szerintem többet nem is várhatunk valamitől.

beautyroom

2015. szeptember 4.

Hááát, nem tudom, nem azt mondom, hogy csodaszer, de az ára is rendben, és szerintem az 1000 forintos hővédő sem tud sokkal többet, szóval jó. Ráadásul lassan fogy, nem kell egy csomót használni, bár mondjuk én nem nagyon szoktam hajvasalót használni, de hajszárítás előtt mindig befújom a hajam, és ha nem is "csodaszer", legalább hajszárítás után nem lesz olyan szörnyű a hajam, és régebben (sajnos) kissé elégtek a hajszálaim (de tényleg csak egy nagyon kicsit) viszont most, mióta használom, már nem (szerencsére...)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 4.

timka

2015. augusztus 1.

Erőteljesen szárítja a hajamat, bár tény, hogy nem töredezik a használata mellett. Hajápolót pedig így is úgy is használnék, tehát nem okozott "extra költséget" és az ára is rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 1.

lenochka

2015. július 14.

Gondoltam, veszek egy hővédőt, mert bár tudatosan távol tartom magam a hajvasalótóll, de néha azért előkerül, olyankor használom. Nehéz hővédőről beszélni, mert a tényleges hasznát csak jó idő meg sok használat után lehetne megmondani, de minden esetre abból a szempontból kiváló, hogy nem nehezíti el a hajat, és nem is zsírosít. Ebből a szempontból csillagos ötös. 600 Ft körül van, alig fogy, az illata kellemes, és mint említettem nem zsírosít/nehezít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 14.

Tunderviragos

2015. július 12.

Megvettem, de nagyon csúszos hajam lett, viszont ugyanugy szaraz, végül inkább leálltam a hajvasalóval és még mindig csak félig van. Lehet elajándékozom tesómnak. Illata viszont tetszik, biztos másnak segithet :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 12.

Izabellaa

2015. július 8.

Nem ragad tőle a hajam és az illata is kellemes de nem nagyon vettem észre hogy valamit csinált volna. Be szoktam fújni vele a hajam szárítás és vasalás előtt is de ugyan olyan marad mint mikor nem használok. Az ára kedvező, szerintem eddig ez a legolcsóbb hővédő amit vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 8.

jekatyerina

2015. július 5.

Nem tudom, hogy a hőtől mennyire véd, viszont semmi negatívat nem tapasztaltam, nem ragad össze a hajam, nem lapul le tőle. Teszi a dolgát, megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 5.

meiawillison

2015. július 1.

Az illata nagyon jó, a hajam is selymes tőle, szeretem, nem lesz ragacsos tőle a hajam. Viszont a szórófeje nem az igazi, az nem tetszik annyira.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.