Balea

Ár:   600 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tina.orosz, Módosítva: 2018. november 1.

Kategória:   Hajápolók

A Balea hővédő hajápoló spray megvédi a hajat a káros hőhatásoktól -200C-ig. Védi a hajat a kiszáradástól és a melegtől. Bársonyosan fénylo csillogást kölcsönöz a hajnak.

prne0919

2015. július 1.

Átlagon aluli termék. Szerintem nem csinált semmit a hajammal vasalás előtt, nem nyújtott védelmet. A szórófeje miatt is nehezen használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 1.

justfanny7

2015. május 15.

Göndör/hullámos hajam van, ha rám jönne, hogy ki akarom vasalni akkor szoktam használni. Funkcióját betölti de én szárazvégű/zsírostövű hajamat zsírosítja :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 15.

ami2015

2015. május 15.

3-4 alkalommal használtam eddig, nekem tetszik. Nem tapad tőle a hajam, illata is jó, aztán majd kiderül, mennyire véd... eddig rendben van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 15.

cicafull1114

2015. május 15.

Több mint féléve vettem egy flakonnal, még mindig van benne. Nem kell belőle sok a majdnem hátközépig érő dús hajamra. Sokkal lassabban törik a hajam, nem lesz tőle ragacsos és nem szárítja (nekem a syoss hővédőjétől rémesen ragacsos volt a hajam és nagyon száraz). Az illatát meg imádom :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 15.

Dézi

2015. május 13.

Nekem nagyon tartóssá tette a hajegyenesítést, úgyhogy nekem már ezért megérte megvenni. Biztosan újra fogom venni

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 13.

mreni876

2015. május 5.

Nem vagyok elszállva tőle különösebben, nem változott semmit azóta a hajam, amióta használom. Nem is tudom, hogy egyáltalán érdemes-e a hajamra fújkálni. Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 5.

Agnes004

2015. április 22.

Nem érzem különösebben a hatását, ugyan úgy törik szerintem a hajam mint eddig de lehet, hogy enélkül még szörnyűbb lenne. Pozitívum, hogy nem hagy ragacsos érzést maga után, jó a szórófejes csomagolása és sokáig elég. Talán mintha picit tovább maradna benne az egyenes vasalt tartás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 22.

pumpkinhead

2015. április 10.

Ez az első ilyen termék amit használok, szóval viszonyítási alapom nincs. fél éve vettem meg, de csak párszor használtam hajvasalás előtt, mert a göndör hajamat nem nagyon szeretem vasalni, szóval nem tudom, hogy mennyire védi a hajat (lehet semmenyire), de a legnagyobb pozitívuma a terméknek, hogy tartósabbá teszi a vasalást! nekem nem nehezítette el a hajam és nem is lett tőle ragacsos, de használat után mindig vártam egy fél órát vasalás előtt, hogy teljesen megszáradjon a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 10.

Barbi0921

2015. március 30.

Már jó fél éve, hogy megvan, nemnagyon használom, nem érzek semmi változást tőle, csak akkor fújok a hajamra, ha épp a kezem ügyébe akad és eszembejut. Az illata finom, de picit mintha elnehezítené a hajam, viszont nem göndörödik tőle annyira, ami azért plusz pont, de nem ezért vettem. Szóval amit ígért, azt nem tartotta be nálam...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 30.

mitrealina

2015. március 21.

Nekem nagyon tetszik az illata! Jó termék, teszi a dolgát! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 21.

Nekem nagyon tetszik az illata! Jó termék, teszi a dolgát! :)

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.