Balea

Ár:   600 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tina.orosz, Módosítva: 2018. november 1.

Kategória:   Hajápolók

A Balea hővédő hajápoló spray megvédi a hajat a káros hőhatásoktól -200C-ig. Védi a hajat a kiszáradástól és a melegtől. Bársonyosan fénylo csillogást kölcsönöz a hajnak.

pampamacska

2015. február 16.

Nekem arra vált be, hogy hajszárítás után még benedvesítsem vele a hajam és így formázhatóbbá és könnyebben kezelhetőbbé tegyem. Olyan túl sok extrát nem érzem, hogy adna, viszont amikor ezt használom, akkor utána nem érzem, hogy roncsolna a hajszárító, vagy hajvasaló. Használata után kicsit tényleg bársonyos, könnyebben kezelhető és kellemes illatú a hajam :3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 16.

Dorci1103

2015. február 10.

Nekem nagyon bejött. Szép csillogó és puha lesz tőle a hajam. Hajszárításhoz használom, mert a melírozott, hosszú hajam hajlamos kiszáradni szárítás közben, mellette persze használok pakolást is. Az illata szerintem egyáltalán nem rossz, hajszárítás után már nem is érezni. Elvileg 200 fokig jó, ebben picit kételkedem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 10.

racskai_eniko

2015. február 2.

A csomagolása praktikus és nagyon aranyos.Kár,hogy olyan szép mint amilyen rossz.Nagyon büdös és alig védi meg a hajamat hajkivasalás iözben.Rádásul nekem összeragad a hajam tőle.Biztosan nem veszem ujra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. február 2.

Csilla91

2015. január 30.

Nem tudom hogy mennyire védi a hajamat a hőtől, mert más termékeket is használok párhuzamosan, de nagyon büdös.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 30.

Shennny

2015. január 26.

Sajnos a Loreál új hővédője mellett csúfosan elvérzett... Én kétnaponta vasalom a hajam, de mikor ezt használtam már másnap igazítani kellett, ráadásul nagyon tröt és zsírosodott mellette a hajam. A Loreál lehet 1500, viszont akár még a harmadik napon is vállalható igazítás nélkül a hajam (az enyém nagyon drót) és nagyon puha és fényes tőle, amit ennél sose tapasztaltam. Inkább költök többet, de az legalább használ.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 26.

Kriszta01

2015. január 21.

Én most vettem életemben először hővédőt, és az itteni vélemények miatt választottam ezt. (Vagyis igazából egyszer volt szerencsém kipróbálnom a syoss hővédőt, de nekem ragadt tőle a hajam.) Alapból én nem terhelem túl a hajam, hajat szárítok + az arcomat keretező pár tincset vasalom ki heti 2x vagy annál is ritkábban. A hajam se göndör, se szögegyenes, az a tipikus átlagos.

Lényeg a lényeg, hogy bár nyilván azt most én se tudom megmondani mennyire véd, de egy ilyen nem túl vészes igénybevétellel szerintem megbirkózik és én is nyugodtabb vagyok, hogy védem valamivel a hajam + egy kis tartást is ad, vagyis egyenesebb lesz ettől a hajam - nem drasztikusan, de számomra észrevehetően :D DM-ben egyébként most vettem 530-ért mondjuk azt hiszem akciós volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 21.

devababa

2015. január 9.

Velemenyek elolvasasa utan vettem meg. Szaraz, festett hajam van, noveszteni szeretnem es ezert vettem meg. Illata jo, nem ragad utana hajam, nem annyira szaraz, viszont nem neheziti el hajamat ill. nem zsirosodik gyorsabban. Nekem sok termektol viszket a fejborom, de ettol nem. Mas hovedoket nem probaltam. Meg vagyok elegedve vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 9.

csontosmeggymag

2014. december 29.

Elégedettebb vagyok vele, mint a Kallossal. Jó az illata, bár tesóm szerint besütés után nem érződött a hajamon. Mivel még csak egyszer használtam nem mondhatom, hogy mennyire "véd", de az már tény, hogy a használata egyszerű és nem hagy maga után ragacsos, kemény hatást, mint állítólag a syoss. Majd update-elek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 29.

marcsi11226

2014. december 28.

Hajvasaláshoz és szárításhoz is használom. Nagyon göndör hajam van, és amikor enélkül vasalom a hajam szinte aznap néhány óra múlva visszagöndörödik, még hajlakk használata mellett is. Amikor először próbáltam, aznap is és még másnap este is egyenes maradt a hajam. Tetszik az illata is. Ennyi pénzért nagyon megéri az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 28.

szandiinagy

2014. december 22.

Puha tőle a hajam, nem nehezíti el, és 5-8perc vele a hajvasalás. Fodrásznál voltam egy hónapja, azóta használom ezt a terméket rendszeresen, és 3-4napontai hajvasalástól is megvédett eddig.
Nem nagyon hittem benne, de kellemes csalódásként ért.
Hajszárítás előtt használom, aztán hajszárítás után befújom mégegyszer, hideg levegővel átfújuk rajta, amíg száraz nem lesz a hajam, és úgy használom a hajvasalót rá. Bevált. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 22.

Nem nagyon hittem benne, de kellemes csalódásként ért.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.