Balea

Ár:   600 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tina.orosz, Módosítva: 2018. november 1.

Kategória:   Hajápolók

A Balea hővédő hajápoló spray megvédi a hajat a káros hőhatásoktól -200C-ig. Védi a hajat a kiszáradástól és a melegtől. Bársonyosan fénylo csillogást kölcsönöz a hajnak.

zöldike'91

2014. december 21.

Mióta megvettem, minden hajmosás után beszárítom a hajam (2-3 naponta) Kész öröm vele a hajformázás, mert nem lesz oroszlán sörényem. Tartós, puha frizurát kapok, nem zsírosodik hamarabb a hajam. Időnként vasalom is; bár nehéz megmondani, de szerintem tényleg védi a hajszálakat. Csak gratulálni tudok a termék fejlesztőinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 21.

roni07

2014. november 25.

Hajszárításnál és hajvasalásnál is használom. Nekem nagyon bevált, szálkásodás ellen vettem és működik. Sajna minden nap szárítani kell a hajam és 2 naponta vasalom is, mert elől a frufrumnál van a forgóm és még kicsit hullámos is a hajam, ezért borzalom minden reggel ahogy a fejem kinéz. Nem ragacsos, jó az illata, ennyi pénzért bizti újraveszem ha megtartja ezt a tudását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 25.

Jutka1989

2014. november 21.

Kellemes illatú, nem ragad. Hajvasalás előtt használom, puha és fényes lesz tőle a haj. Vettem mellé egy 3x olyan drága Schwazkopf hővédő spray-t, és meglepő módon nálam a Balea nyert :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 21.

cafeconsal

2014. október 6.

Nem vagyok egy hovedo szakerto, mindenesetre ugy erzem, hogy az alapjaraton agyontoredezett hajvegeimet nem rontja tovabb, mintha kevesbe szalkasodna vasalas utan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 6.

eeevi

2014. október 6.

Nemrég vettem, eddig csak kétszer használtam, de meg vagyok elégedve vele! Hajvasaláshoz használom, miután ráfújom a hajamra kicsit ragad, de miután átmegyek rajta hajvasalóval már nem, utána pedig szép puha lesz a hajam tőle! Jó az illata is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 6.

kkata

2014. szeptember 28.

Mindig használom hajvaslás és hajszárítás előtt, illetve strandon is, hogy a nap ne szívja szénaboglyává a hajamat. Nekem nagyon bevált. Nem lapítja le a hajamat, nem nehezíti el, ad neki egy nagyon szép fényt, és láthatóan kevésbé töri a vasaló a hajvégemet. Az illata nagyon kellemes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 28.

Timo

2014. szeptember 20.

Azért vettem,hogyha a Ga.ma elfogy és veszek újat,legyen addig valami pótlás.De megbántam,ez valami szörnyű!A vasalást nem könnyíti,sőt akárhogy forgathatom a hajam,ettől mindig csak kifelé kunkorodik.Másnapra teljesen elveszti a hajam azt a kevés formáját is.De ezek mellett még teljesen kiszáradt,és a vége kiszálkásodott.Semmit nem véd,1 hónapja használom,heti 2x ,de teljesen tönkre ment mellette a hajam...600ft volt,de nekem ennyit se ért volna meg!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 20.

pboglárka

2014. szeptember 18.

imádom az illatát, hővédő hatásáról nem tudok sokat mondani mindig hajvasalás közben használom, és nem törik annyira a hajam. ennek tudom be:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 18.

sdm

2014. szeptember 8.

Nekem nagyon tetszik az illata. :)
Tényleg véd a kiszáradástól! 530 Ft-ot bőven megért. Ha egyszer elfogy, újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 8.

Nekem nagyon tetszik az illata. :)

tina.orosz

2014. augusztus 16.

Nagyon jó illata van, és tényleg segít, potom összegért. Azt hiszem 650 Ft-ot fizettem érte, bár nem tudom mi a különbség közte, és a fekete társa között, mivel magyarul nincs feltüntetve csak németül:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 16.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.