Balea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2015. március 4.

Kategória:   Samponok

Szárazsampon spray, mely megszünteti a szagokat, a hajat illatossá, frissé varázsolja.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

szederke

2013. július 12.

Nekem ez a száraz sampont jött be a legjobban. Ár-érték arányban nagyon jó. Az én hajam közép szőke, így nem látszik fehérnek ha befújom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 12.

timea_fekete

2013. július 5.

Nem lenne rossz termék, de nekem nem valami sokat segít a hajamon, mivel tiszta fehér lesz tőle a hajam, ha pedig kifésülöm hajkefével rosszabb lesz, mint előtte. Ha szőke lennék semmi gond nem lenne ezzel a termékkel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 5.

coconut70

2013. június 15.

Két évvel ezelőtt vettem.Az ára nagyon kedvező.Viszonylag nem rossz,de a szaga valami borzasztó.Ezért nem is használtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 15.

Avril

2013. június 13.

Nagyon jó :) Ha épp nincs kedvem hajat mosni, másnap reggel befújom vele a hajam aznap nagyon szép lesz :) Szerintem megéri :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 13.

Erika_21

2013. május 31.

Jó ideig megfosztottam magam a szárazsampon nyújtotta kényelemtől. Blogokon olvasgatva feltűnt a sok elégedett vélemény, gondoltam kipróbálom. A szokásos heti 4 hajmosásomat simán kitolom vele, 1-1 napot nyerni lehet a segítségével. Az illata meg egyszerűen szuper, úgyhogy a szagokkal is elbánik. Sima vagy enyhén nedves törölközővel szoktam áttörölni utána a hajam, de a fésűs vagy hajszárítós eltávolítás is remekül működik. Ajánlom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 31.

csuty

2013. május 26.

Sok szárazsampont próbáltam eddig, ö és a sima kék balea társa vezetnek nálam. A fehér por könnyen eltávolítható tényleg tisztának frissnek tünik a haj használat után, kellemes az illata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 26.

butterfly

2013. május 20.

Szerintem teljesen jó szárazsampon. Az én sötétbarna hajamban sem marad benne és plusz egy napot nyerek vele, jól tisztít. Egyedül az összetevői miatt vonok le 1 pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 20.

varadi85

2013. május 16.

Szerintem teljesen rendben van: nekem sötétbarna hajam van, de mégsem lesz tőle "őszes" a hajam, jól kell használni. Szerintem nagyon hasznos két hajmosás között, és nekem az illatával sincs bajom, sztem ezért az árért tökéletes, amit tud. Viszont egy nagyon picit szárítja a fejbőrömet, úgyhogy emiatt levonok egy csillagot, több infó itt:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 16.

katalinmyy

2013. május 8.

Az illata isteni, de sajnos csodákat nem művel. Bár a drágább társai elbújhatnak mellette, mert azért egész jól szerepel pl. a syosshoz képest. Szóval, ha választanom kéne, ezt veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 8.

eperkonzerv

2013. május 6.

Az első szárazsamponom, szóval nem tudom, hogy a többi milyen, de nekem ez bejön. Reggel ha befújom vele a hajam estére már muszáj megmosni, mert hozzányúlni is szörnyű, viszont legalább egy nappal el tudom vele tolni a hajmosást :) Az illata szerintem nagyon jó, nem is látszik a hajamon (pedig elég sötét színű), könnyű kifésülni, csak meg kell várni, hogy teljesen megszáradjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 6.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Isopropyl Alcohol