Balea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2015. március 4.

Kategória:   Samponok

Szárazsampon spray, mely megszünteti a szagokat, a hajat illatossá, frissé varázsolja.

nojcsi

2013. május 6.

Imádom,hogy fújós.Elején nedves,sokkal jobban be tudom fújni vele a nehezebben elérhető töveket is.Általában 4 napot teljesen ki lehet vele húzni a hajmosások között.Az illata kellemes.Egyetlen hátránya,hogy néha nehezen tudom kifésülni a hajam ból.De szerencsére világos,ezért nem látszik rajta.Csak emiatt a kis bibi miatt kap 4*-ot!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 6.

Lilla91

2013. április 24.

Tökéletes szárazsampon. anyukám és én is szívesen használjuk. Ha este későn jövök haza és másnap korán reggel dolgom van akkor az életmentőm :) Az illatát is szeretem és legalább elnyomja a saját hajam "illatát". Nem hagy fehér fátylat a hajamon, ha meg nagyon túlfújom is kitudom fésülni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 24.

boreee

2013. április 23.

Ahhoz kepest, hogy Balea es olcso, az egyik legjobb szarazsampon amit probaltam. Az, hogy egy kicsit nedves es megszarad sokat javit azon, hogy nem latszanak kis feher szemcsek. Ha tobbet hasznalok sem lesz poros hatasa. Az illata a legjobb a tobbihez kepest, semlegesiti a szagokat es tenyleg frissito erzest is nyujt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 23.

Heli

2013. április 21.
Le kell vonnom az értékelésből... Ha aznap este nem mosok hajat, amikor használom, másnapra kiszárítja a fejbőrömet, viszket, sebesedik.... :(

2013. április 16.
Én mindig is ellene voltam az ilyen szárazsamponoknak, a hideg kirázott attól, hogy a zsíros hajamra fújkáljak valamit mosás helyett. Viszont pár hete frufrut vágattam, hiába van hosszú hajam, nem lehet csak úgy simán összekötni, ha már zsírosodik. Normál esetben heti 2x mostam hajat, viszont mióta megvan a frufrum, minden másnap kellene, mert valami iszonyat módon zsírosodik az egész. Lehet, hogy a hirtelen jött meleg is rásegít, de már tarthatatlan ez az állapot. Megvettem hát őt és kellemesen csalódtam. Az illata olyan, mint a nagyon-nagyon régi Balea termékeké (talán valami waxom és hajsimító krémem volt ilyen), könnyű használni, selymes a hajam tőle és azonnal segít felfrissíteni a frizurát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 21.

2013. április 16.

sztami

2013. április 15.

Már a második flakonnal fogyasztom, ár-érték arányban kiváló, de nekem fehér lesz tőle a hajam... Fésűvel meg tudom oldani, csak sietős reggeleken macerás...:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 15.

angeltear

2013. április 15.

A barátommal együtt használjuk, amikor pl. "füstös" helyre megyünk és nem éri meg előtte hajat mosni mert úgyis cigi szagú lesz a hajunk. :) A barátom szerint csodaszer, neki tényleg olyan lett a haja, mintha frissen mosta volna nekem ez az érzés csak pár óráig tartott, utána kicsit elnehezültnek éreztem tőle a hajam. Az illata tényleg túúúl erős, még órákkal később is éreztem.
Amúgy bejött ez a száraz sampon dolog, könnyű használni, csak pikk-pakk befújom vele a hajam, átfésülöm és kész is. Azt hittem tök fehér lesz tőle a hajam, de kifésülés után semmi sem látszódott rajta. Tényleg elég gyorsan fogy, de szerintem újra fogom venni, vagy keresek egy kevésbé illatos verziót. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 15.

eszter6

2013. április 14.

Olyan erzes, mintha egy tavaszi vizeses ala tartana az ember a fejet. :D Imadom! Nagyon jo illata van es iszonyatosan frissit. Fujas utan 4-5 oraig majdnem frissenmosottnak nez ki tole a haj. Kimosni viszont iszonyat nehez, es nekem nagyon gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 14.

titina

2013. április 14.

Nincs összehasonlítási alapom, mivel eddig nem használtam más szárazsampont, a hintőporral meg nem bíbelődök. Buli utáni napon, amikor dolgozni kell menni, korán, na akkor életmentő. Túl sűrűn nem használom, mert nekem nagyon szárítja a hajam, de egyszer-egyszer jó szolgálatot tesz.
Az én hajam elég sötét, úgyhogy figyelnem kell, hogy jól eloszlassam, mert néhány helyen marad azért folt, de fésűvel tök jól el lehet ügyeskedni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 14.

Miliana

2013. április 7.

Évekig hintőporoztam, aztán rávettem magam (köszi Krémmánia:) egy szárazsampon beszerzésére, legtöbb véleménnyel és az egyik legjobb árral ez bírt, hát kipróbáltam. Nem is nagyon erőltettem volna az értékelését, mert hogy semmi különös... Na de a minap elfogyott (ca. 2 és fél hónapig bírta, pedig hetente 3-4szer fújtam), én meg kétségbeestem és azonnal időt kellett szakítanom egy dm-túrára, csak beszaladtam, megvettem, pulzusom visszaállt a normálisra...:)) Lényeg, hogy lehet, hogy van nála jobb, lehet, hogy csak fél-egy napot nyerek, lehet, hogy büdös, lehet, hogy néha nem is tudom kifésülni rendesen, az is lehet, hogy igazából csak maga A szárazsampon vált a részemmé, nem tudom, de mindenképp 5 csillag, és legfeljebb ha valami kedvező áron meggyőző véleményekkel bíró terméket találok még, akkor váltok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 7.

nyappyberii

2013. április 6.

Régen volt egy Baleás hajlakkom,annak volt ilyen illata. Én nagyon szeretem. Lehet az emlékek miatt,vagy nemtudom,de én szeretem :D
A hatásról annyit,hogy én mindig hintőport használtam erre a célra,azért vettem meg ezt,hogy azért mégis egy olyan termékkel kellene ezt megoldani,amit erre találtak ki.
Nem igazán vált be. Ahogy ráfújom a hajamra,megdörgölöm,szép dús lesz a hajam,és egész vállalható. Ez úgy 10 percig tart,aztán lelapul újra,és..ilyen "majdnem-zsíros" hatása lesz.
Tehát én sokat nem nyertem vele.Ugyanúgy a hintőport használom,legalább az tényleg hat.
De nem dobom ki,reménykedek,hogy még hasznát vehetem :) 3*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 6.

De nem dobom ki,reménykedek,hogy még hasznát vehetem :) 3*

Alkoholok: Alcohol Denat.