Balea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2015. március 4.

Kategória:   Samponok

Szárazsampon spray, mely megszünteti a szagokat, a hajat illatossá, frissé varázsolja.

bárány

2013. április 3.

A szaga tolakodó, kellemetlen, viszont elég jól felfrissíti a hajam és viszonylag olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 3.

pcd

2013. március 26.

szerintem rettentően rossz szaga van, de ha nincs más, akkor jobb, mint semmi, egyébként pedig szerintem csak használatkor ennyire erős a szaga. egy napot tényleg lehet nyerni vele. miután én bőven használtam, mert ha keveset fújtam, egyáltalán nem látszott, így néhány használat után elfogyott. syoss-t is kipróbáltam, az is hasonló eredményt produkált, csak ennek kedvezőbb az ára.

összeségében arra jó, amire ki van találva: ha sietned kell, és nincs időd hajat mosni, megment szorult helyzetben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 26.

rexike

2013. március 22.

Nagyon jó. Az illatával sincs baj, árban is megfelelő, mennyiségileg is rendben van. Nem lesz tőle fehér "poros" a hajam, bár ha túl közelről fújom akkor azért kissé meglátszik, de ilyenkor megdörzsölöm az adott helyen a hajam, és már el is szállt a probléma. Elégedett vagyok vele. Egy napot lehet vele tolni a hajmosáson, nyilván magát a hajmosást nem helyettesíti. Hiszen a használata mellett is azért látszik, hogy nem frissen mosott a haj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 22.

stenonis

2013. március 9.

Ha csak annyit, és olyan távolról fújom a hajamra, hogy ne legyen fehér, akkor kb semmit nem hat. Ezért úgy és annyit szoktam, hogy kb mintha megőszültem volna a hajam felső tíz centijén, várok, majd törülközővel átdörgölöm, ahogy a tubus szerint is kell. Bár ez a dörgölés biztosan nem tesz jót, de így, majd jól kifésülve nem marad fehér nyoma. Használ, de nem valami hosszan, egy napot lehet talán nyerni vele, de a hajam tartásán nem javít, szóval a frissen mosottság érzete nálam elmarad. Az illata pedig förtelmes. Ha veszek is még száraz sampont, szerintem nem ezt fogom.

Csak szarozni kellett, és máris tud viselkedni :D sikerült az ötnapos hajam helyett háromnaposat produkálnia, ami azért nem rossz, de rengeteget használtam el ezért a hatásért, és majd' megfulladtam a szagától... nem tudom, még mindig nem újravevős, de másnak beválhat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 9.

Annuc

2013. március 3.

Nem helyettesíti a hajmosást, sőt érzésre még koszosabbnak tűnik a hajam. Viszont arra jó, ha ki kell tolni a hajmosást 1 nappal, hogy ne tűnjön koszosnak a hajam. Az illata szerintem nem rossz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 3.

cintia995

2013. március 3.

Csak nagyon ritkán használom, de olyankor igazi életmentő tud lenni. Ez az első száraz samponom, így nincs összehasonlítási alapom. A hajmosást 1 nappal ki lehet tolni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 3.

Totti

2013. február 28.

soha többet szárazsampont.. nekem csak felesleges pénzkidobás volt. anno fodrász tanácsára babapúdert használtam, annak is volt ilyen (ha nem jobb) hatása.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 28.

sweetnika77

2013. február 26.

Nem rossz,nem szabad túl közel fújni,és jól ki kell fésülni és akkor szuper,nekem igy vált be,bár már sajna elfogyott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 26.

sss sss

2013. február 25.

Én 100%-ig meg vagyok elégedve vele, teljesen olyan hatású mintha frissen lenne mosva. Ráadásul nem is drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 25.

Mintyss

2013. február 22.

A Syoss szárazsamponja után próbáltam ki. A Syosstól dúsabbnak tűnt a hajam fújás után, ettől viszont valahogy "tisztábbnak". Ennek ellenére se használom gyakran, csak vészhelyzet esetén, mert kicsit sprődebbnek, ragadósabbnak érzem tőle a hajam, valamint néha a szőkeségemből se tudom maradéktalanul kifújni-fésülni. Még keresgélek, de vésztartaléknak nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 22.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Isopropyl Alcohol