Balea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2015. március 4.

Kategória:   Samponok

Szárazsampon spray, mely megszünteti a szagokat, a hajat illatossá, frissé varázsolja.

allthemakeup

2013. február 17.

Az én hajam szőke, úgyhogy azon nem látszott semmi használat után. Az illata citrusos nagyon jó. Jól teljesít, de tényleg csak egy napot lehet vele kihúzni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 17.

orsolyavarga

2013. február 15.

Itteni vélemények alapján kezdtem használni, és meg vagyok vele elégedve. Na nem olyan azért utána a hajam, mintha megmostam volna, de szükség esetén egy napot azért lehet vele csalni. Az a titok, hogy tudni kell a mértéket belőle, mert ha nem használok túl sokat, akkor nem lesz fehér. És valóban igaz nálam is, amit már írt valaki, hogy hagy egy fura réteget a hajon, szóval amilyen hamar lehet, vizes hajmosás kell utána.
Én ez előtt utoljára (még a '90-es években) még azt a békebeli szárazsampont használtam, amit flakonból kellett szórni, na azzal azért sokkal nagyobbakat lehetett bakizni (fehér haj), ez nekem kellemes csalódás volt! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 15.

karina

2013. február 15.

Jo kis cucc ez, nekem barna hajam van, es nem lesz tole feher - megfeleloen hasznalva:)
Az illata nekem tetszik, bar egy kicsit tomeny.
Barati az ara, de rettento gyorsan fogy.:(
DE. Ezt csak veszhelyzetben hasznalom. Nem szepek az osszetevoi, es valoban nem tobb fel oranal egy igazi hajmosas sem, de szerintem 20p alatt is boven kivitelezheto. Annyi talan, h telen indulas elotti 20percben nem az igazi, a hideg miatt. Ha pedig vegkepp nincs energiam hajatmosni, vagy nem tudok hideg vagy egyeb okokbol kifolyolag, akkor is szivesebben hasznalok hintoport, sokkal szebb es tartosabb az eredmeny, aluminium nelkul.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 15.

Az illata nekem tetszik, bar egy kicsit tomeny.
Barati az ara, de rettento gyorsan fogy.:(

Gwendoline

2013. február 13.

Ez nagyon jó, legjobb száraz samponom eddig. Igaz kicsit kevés van benne, de szuper jó tartást ad, ha már mosni kéne a hajam, nagyon jól eltünteti a jeleit, és ráadásul jó illatú. És a sötétbarna hajamból nagyon jól ki lehet fésülni, nem látszik meg benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 13.

sly

2013. február 4.

Életmentő tud lenni ez a kis konzerv zuhany :) Én csak befújom, összeborzolom, kifésülöm és olyan mintha frissen mostam-szárítottam volna a hajam. Fontos, hogy 24 órán belül ki kell mosni mert gyorsan összeáll tőle a haj.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 4.

andrej

2013. február 3.

2012.08.05.:
Csak ugyanazokat tudnám ismételni! 1 nappal ki lehet tolni a hajmosást, ha vészhelyzet van, ezzel rendbe lehet rakni a hajat! A hajmosást nem helyettesíti, nem vmi egészséges, de egyszer-egyszer jól jön.

2013.02.03.:
Update: elveszek 2 csillagot, mostanában nem használom szívesen, tényleg csak ha vészhelyzet van. Vmi fura réteget hagy a hajamon, érzem rajta a port, hajszárítóval sem tudom kifújni rendesen, eléggé zavaró. Viszont ami tény, megemeli a hajat, eltünteti a zsírosodást, viszont ezzel együtt a haj természetes fényének is oda, ezért én csak hajtövekre használom néha-néha és akkor, ha tudom, hogy aznap este tuti megmosom a hajam.
Továbbra sem tartom egészségesnek (az az alumínum sem tetszik az összetevők között), vészmegoldásnak elmegy, de 1 napnál tovább nem tudom magamon elviselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 3.

2012.08.05.:

2013.02.03.:

vörösáfonya

2013. január 26.

Egy nappal kitolja a hajmosást. Praktikus termék, és jól működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 26.

Egy nappal kitolja a hajmosást. Praktikus termék, és jól működik.

medison88

2013. január 22.

az első száraz sampon amit kipróbáltam. Barátnőm ajánlotta! meg vagyok vele elégedve, bár szerintem későn fújom rá így nem szívja fel az összes zsírt a hajról, még rá kell jönnöm a hogyan is működik igazán jól! az illatával nincs gond megszokható, bár eléggé érződik a hajamon órákkal később is, de nem zavaró.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 22.

Aranyhaj

2013. január 19.

Ár-érték arányban mindenképpen kedvező, vészhelyzetekre vettem, ha esetleg zsírosodna a hajam de normálisan kéne kinézni. Én kb. 3 hetente használom, általában nekem 1,5-2 nappal tolja ki a a következő hajmosás idejét, én csak a hajtövemre teszek belőle és nagyon keveset, és utánna alaposan kifésülöm. Fél éve vásároltam a terméket és még mindig van benne, de szerintem én tényleg nagyon keveset használok alkalmanként.
Semleges érzéseim van a termékkel, nem érzem, hogy fura lenne az állaga utánna, de valahogy azt érzem, hogy ez annyira nem jó neki :S ezért csak négy pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 19.

zalla

2013. január 19.

Én is az itteni vélemények alapján választottam. Beváltotta a hozzá fűzött reményeket: átlagosan fél-egy napot nyerek vele. Fésűvel és/vagy törölközővel szépen el tudtam távolítani a sötétbarna hajamból. Az illata engem nem zavar, és könnyen elillan. Ár-érték arányban is jó vétel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 19.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Isopropyl Alcohol