Balea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2015. március 4.

Kategória:   Samponok

Szárazsampon spray, mely megszünteti a szagokat, a hajat illatossá, frissé varázsolja.

Michelle

2013. január 19.

Az itteni vélemények hatására próbáltam ki, időhiány, vészhelyzet esetén tényleg életmentő. Sötét a hajam, de simán ki tudom fésülni belőle nyom nélkül; ha kicsit megszalad a kezem, a hajszárító vagy egy törölköző gyorsan orvosolja. Az illata nem a kedvencem, de az szerencsére nem tartós, a hatása miatt pedig megéri. A táskába való méretet én is hiányolom, utazásokhoz is praktikusabb lenne, mint a teljes. A használata után én egy gondolatnyi hajfényt is használok (szintén spray), így egy-másfél napot nyerek, ha szükséges.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 19.

Malachite

2013. január 18.

Kitűnő! Nem lesz "lisztes" a hajam tőle csak ha nem rázom fel eléggé, komolyan ha nem is frissen mosott de nemrég mosott hatást hagy csak maga után. Az illata lehetne jobb is, de legalább elszáll hamar. Ötös.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 18.

terke29

2013. január 18.

Nemrég vettem,mert hirtelen adódott egy plusz program,ahol valahogy ki is kellett volna néznem,nekem meg zsíros volt a hajam,és ciki lett volna úgy odaállnom,de rohanásban voltam,nem volt időm már hazamenni sem.Befújtam a hajam,és gondoltam,ha más nem lesz,hát max felcsatolom kontyba.Nem kellett!!!Pikk-pakk felszívta a zsírt,nem volt fehér,szürke a hajtövem,az illata felfújáskor valami borzalom,de miután átfésülöm,a hajamat csak sima sampon illat marad.Nálam alap darabbá lépett elő,akkor lenne már csak jobb,ha lenne belőle egy táskabarátabb méret.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 18.

Lujza1104

2013. január 12.

Életem első száraz samponja volt és azt hiszem egyben az utolsó is. Felfújtam, de 5 órával később már pontosan annyira zsíros volt a hajam, mint egyébként szokott. Így nincs sok értelme. Az illata nekem sem jön be, amivel nem lenne semmi baj, ha nem éreztem volna végig magamon :S plusz, ahogy fésültem ki a port a hajamból, egy csomó hajszálam jött ki vele. Pedig előtte alaposan kikeféltem, és akkor se jött ki ennyi. Egyelőre 2 csillag (mert azért 5 órát majdnem kibírt vele a hajam), majd még használgatom és meglátom mennyit javul a véleményem róla.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 12.

beus12

2013. január 10.

Vegyesek az érzéseim ezzel kapcsolatban... az illata nem tetszik, gyorsan fogy, megragad hajamon és alig tudom letörölni, hajszárítóval kifújni. De pozitívum, hogy tényleg felfrissíti a hajamat. Elmegy egynek, vészmegoldásnak oké.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 10.

Hettie

2013. január 3.

Hullámvölgyben vagyok ezzel. Az ígérteket beteljesíti, viszont a tartalma nagyon gyorsan kiürül. De lehet, hogy csak én szívtam meg, és eddig olyanokat vettem, amelyek egy idő után beragadtak. Az illata nagyon finom, és dúsabb lesz tőle a haj. Az összetevői sem a legszebbek, de az a néhány alkalom, amikor használja az ember, nem öl meg. :D Összességében jó, csak lehetne több benne. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 3.

Juliet

2012. december 28.

Az illata remek, tényleg egy nappal is eltolható a hajmosás és jó tartást is ad.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 28.

Heni1009

2012. december 21.

Nemrég vettem meg. Az első használat előtt féltem tőle egy kicsit, mert még soha sem használtam fújós száraz sampont csak a sima hintőpor szerűeket. Nagyon nagyon kellemes csalódás volt:) Amikor először ráfújtam a sötétbarna hajamra azt hittem szívrohamot kapok, úgy nézett ki a fejem teteje mintha leöntöttek volna egy adag fehér festékkel...na mondom ezt az életben nem fogom eltűntetni, de miután megszárad egy törölközővel pillanatok alatt eltávolíttottam az egészet. Ami a legjobb benne az az illata, egyszerűen imádom és ami még meglepetést okozott, hogy a használata után nem volt olyan fura tapintása a hajamnak mint a por állagúak után. Azok után mindig éreztem, hogy tele van a fejem porral, de ettől nagyon fényes, könnyed és selymes marad, egyáltalán nem nehezíti el. Szépen megemeli a hajtöveket, így annak is ajánlom akinek nem zsírosodik annyira gyorsan a haja, de hajlamos a lelapulásra. A többi száraz samponnal ellentétben ez nem csak egy fél napig volt hatásos, hanem majdnem másfél nappal ki tudtam tolni a hajmosást:)Árban sem vészes és elég nagy a flakon, vagyis ahogy én nézem nekem jó ideig elég lesz, nem kell sok belőle. Nagyon szuper mindenkinek ajánlom, teljesen megérdemli az 5 csillagot! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 21.

kati545

2012. december 15.

Eddig ez a legjobb szárazsampon amit próbáltam. Egy-egy nappal el tudom tolni a hajmosást vagy gyors segítséget tud nyújtani vészhelyzetben. Természetesen a hajmosást nem helyettesíti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 15.

edke

2012. december 13.

Valahogy nekem nem jött be annyira. Előtte poros szárazsamponom volt, azt hittem, ezt majd jóval könnyebb lesz eloszlatni, de épp ellenkezőleg. Centinként kell választékot csinálnom, hogy a tőhöz tudjam fújni a cuccot, míg a port simán belemasszíroztam egy-egy területen. Épp ezért baromi gyorsan fogy, nekem tényleg csak 4-5 használatra elég. Amiben jobb, mint a poros: könnyebb érzésű a haj tartásra, nem nehezíti el. De látszatra furi amúgy: nekem meglátszik az a réteg, amit hagy, hiába szedem ki belőle alaposan. Egy hármaskát érdemel, mert amúgy nem olyan rossz cucc, csak nekem valahogy nem optimális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 13.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Isopropyl Alcohol