Balea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2015. március 4.

Kategória:   Samponok

Szárazsampon spray, mely megszünteti a szagokat, a hajat illatossá, frissé varázsolja.

KergePárduc

2012. december 4.

Az illata isteni :) Szerintem nem tömény, inkább kellemes. A hatása az, amit ígér. Egy napot, vagy egy éjszakát simán kibír a hajam, ha ezt használom. Nem olyan, mintha frissen mosott lenne, de segít eltolni a hajmosást. Abszolút nyerő :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 4.

Bunny17

2012. december 3.

az illata túl tömény,de amúgy tényleg olyan mintha frissen lenne mosva a haj :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 3.

az illata túl tömény,de amúgy tényleg olyan mintha frissen lenne mosva a haj :D

hardcandy4

2012. november 26.

Nekem eddig a Frotee szárazsampon vált be a legjobban, de ez sem rossz. Hatását tekintve majdnem ugyan azt tudja viszont az illata kevésbé tetszik. Sokkal jobb mint az új Baleás kék flakonos és jóval olcsóbb mint a Frotee.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 26.

bagaela

2012. november 23.

Meglepett ez a termék, bevált. Felfújra a hajra kicsit vizes érzés, de aztán az elmúlik. nem hagy nyomot a sötétbarna hajamon és még a tartását is jobbá teszi. Ár-érték arányban pedig verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 23.

Berta

2012. november 13.

Nekem még kicsit ki kell ismernem, nem mindig sikerül egyenletesen eloszlatni, de nagyon jóó, elég neki pár perc, hogy tökjó hajat varázsoljon:D Sötétbarna hajamnál picit a töveknél megmarad de azt hajszárítóval kifújom. Az illata nagyon tetszik :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. november 13.

strawberry92

2012. november 8.

Az itteni vélemények alapján vettem meg tegnap, és tényleg szuper termék. Ma reggel próbáltam ki, a hajam frissen mosottnak látszik és nem lapul le. Az illata is nagyon jó:)

Update: +2 napot bírt ki így a hajam mosás nélkül, ami nekem nagyon sokat számít, mert szőkített és nagyon száraz hajam van, így nem tesz jót a gyakori mosás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 8.

KergePárduc

2012. november 5.

Szeretem ezt a terméket. Ha nincs időm/kedvem hajat mosni, vagy csak gyorsan el kell rohannom valahová a hajam pedig katasztrófa, akkor mindig ezt használom. Imádom az illatát, néha csak úgy ráfújom, ha már veszít a balzsam illatából. Árban is jó, meg vagyok elégedve vele :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 5.

borb.biaa

2012. november 4.

Nekem nagyon bevalt, ha nincs idom hajat mosni, vagy ha meg nem kell megmosni a hajam, de friss hajat igenyel az alkalom, mindig ezt hasznalom. A zsirt jol felszivja, es feher foltok sem maradnak, raadasul az illata is egesz jo.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 4.

lina

2012. október 24.

Működik, de olyan gagyi szaga van, hogy sírva fogom elhasználni, valamelyik elnyomhatatlan parfümöm kíséretében.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 24.

Lisette

2012. október 9.

Nagyon szeretem ezt a terméket! :) Bár tény, hogy tudni kell használni. Én követem a leírását: ráfújom a hajamra, hagyom megszáradni, majd törülközővel átdörgölöm, és végül kifésülöm. Ezzel a módszerrel valóban nem maradnak fehér foltok. A zsírt szépen felszívja, az illata pedig fantasztikus, friss, engem zöldalmára emlékeztet. :D Múltkor a vőlegényem megkérdezte, hogy új parfümöt használok? Pedig akkor csak ezzel fújtam be a hajam... :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 9.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Isopropyl Alcohol