Balea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2015. március 4.

Kategória:   Samponok

Szárazsampon spray, mely megszünteti a szagokat, a hajat illatossá, frissé varázsolja.

pityepotya

2012. október 9.

sziasztok! én egy hosszabb utazás előtt vettem - aztán végül az úton nem is használtam. előtte próbáltam ki, hogy milyen. tényleg jó, a zsíros haj is szép lesz tőle még egy fél napig.
viszont az út után nem volt rá szükségem (úgyis minden nap hajat mosok), így ha valaki szívesen megvenné tőlem, az szóljon! köszi :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 9.

MVivv

2012. október 7.

Sziasztok! nekem fekete a hajam, amiket eddig kipróbáltam egyik sem vállt be, mert olyan lett tőlük mintha korpás lenne. Esetleg valaki aki használja fekete hajra az tudna adni tanácsot,hogy milyen? köszönöm előre is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 7.

angii

2012. október 6.

nekem sokkal jobban bejött mint a syoss :D csodás az illata is, finom gyümis :D plusz egy nap a nagyon gyorsan zsírosodó hajamnak :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 6.

sugar bunnie

2012. szeptember 28.

Jó, mert egy nappal tovább bírja a zsíros hajam. Csak ráfújom a hajamra, törölközővel megtörlöm, aztán kész is! egyedül az illata fura számomra, pedig már 2-3 tubust elfújtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 28.

Kreszta90

2012. szeptember 26.

Nagyon jó az illata és jó lesz utána a haj tapintása.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 26.

Nagyon jó az illata és jó lesz utána a haj tapintása.

Kriszti.B

2012. szeptember 8.

Finom, gyümölcsös az illata, gyorsan kifésülhető, a haj utána könnyen formázható, könnyű kezelni, és ad 1 nap haladékot, ha nincs időm hajat mosni.
Egyet már elfújkáltam, tervezem, hogy újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 8.

Egyet már elfújkáltam, tervezem, hogy újraveszem!

dorc

2012. szeptember 5.

Én nemrég szereztem be, a herba vitás és e között nehezen tudtam dönteni, de mivel ez az első száraz hajsampon amit kipróbáltam (és csak 100ft-al volt drágább a másiknál), gondoltam talán a spray egyszerűbb lesz elsőre, és majd utána kipróbálom azt. Eddig bevált, kétszer használtam. Nekem nem viszket tőle a fejbőröm, és akár 1-2 napig is bírja, elég tartós. Egy kis negatívum hogy használat után bármikor a hajamhoz érek a kezemen érzem azt a port, és percenként nem moshatok kezet, de ettől eltekintve nekem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 5.

sss sss

2012. augusztus 29.

Ráfújom a hajamra, várok egy-két percet, törölközővel megtúrom a hajam és kész. Kivilágosodik a hajam tőle és megemelkedik, nincs lelapulva. És még az illata is jó. Imádom, megéri az árát!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 29.

Nejicica

2012. július 28.

Nekem bevált. Az illata nagyon kellemes, és a hatása is jó. Nem okoz gondot a maradék kifésülése és olcsó. Maradok ennél a terméknél :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 28.

caarmaa

2012. július 26.

A Swiss-O-Par szárazsamponját akartam leváltani, mert annak az illatát már nem tudtam elviselni. Ennek a hatása ugyanolyan jó, tökéletesen felszívja a faggyút, kifésülni sem nehéz és ami számomra a legnagyobb előnye, hogy az illata kellemes. legalábbis nekem tetszik, nem kell plusz hajápolókkal meg parfümökkel telifújni a hajamat hogy elnyomjam az illatát (mint ahogyan azt tennem kellett a swiss-o-parnél).
bár azt megjegyzem, a fehér por eltüntetése valamiért időigényesebb mint a másiknál volt. a swissnél csak fésüvel át kellett mennem párszor rajta és el is tünt, de ennél a baleánál törülköző segítsége nélkül pusztán fésüvel nem tudom eltüntetni a hajamról.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 26.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Isopropyl Alcohol