Balea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2015. március 4.

Kategória:   Samponok

Szárazsampon spray, mely megszünteti a szagokat, a hajat illatossá, frissé varázsolja.

Kencefice

2012. július 26.

Rá kellett jönnöm, hogy a szárazsamponok bizonyos szempontból pont olyanok mint a narancsbőr elleni krémek. A hitért fizetsz, hogy igaz, hogy időhiány, lustaság egyéb okok miatt nem tettél meg vmit, jelen esetben a hajmosást, mégis úgy nézhetsz ki legalább 1 napra, mintha megtetted volna, legalábbis ezzel nyugtathatod magad.
A valóságban nekem egyáltalán nem sikerült ezt a látszatot elérnem, pont úgy néztem ki, mint aki nem frissen mosott hajú. Mivel mindezért nem fizettem túl sokat és egyébként is az én hibám, hogy hajmosás helyett ezzel kísérleteztem, ezért a lepontozásom is mértékletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 26.

h.noamy

2012. július 26.

Az illata egész jó, és hatása sem rossz. Kb. 3 naponta mosok hajat, a meleg időjárás, illetve a gyakori edzések miatt sajnos akár 2 naponta is ráférne.. De így egy napot nyerek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 26.

PaperMama

2012. július 24.

Én nagyon szeretem, nagy rohanásban, mikor már nincs időm hajat mosni tökéletes megoldás. A hajam utána olyan mintha frissen mosott lenne, és nem csak látszatra, hanem tapintásra is (én úgy érzem). 1 napig el lehet vele tolni a hajmosást. Az egyetlen problémám vele, hogy egy idő után úgy érzem viszket tőle a fejbőröm, a barátom nagy problémája pedig (ami engem egyébként nem zavar) a szaga:D azt mondja olyan mint a wc-illatosítóé, büdös. Mondjuk én ezt nem vettem észre de hát azért az se mindegy h a környezetemben élők megmaradnak-e a környezetemben:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 24.

monszi

2012. július 18.

Nagyon jó ez a termék.Nekem bevált,és sokkal jobb mint a Tigi száraz samponja,pedig az sokkal többe kerül!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 18.

Jelizz

2012. július 16.

jó az illata olcsó is, de a hatása nulla -.- csak lisztes a hajam tőle

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 16.

jó az illata olcsó is, de a hatása nulla -.- csak lisztes a hajam tőle

Kormios

2012. július 8.

Nem érzem olyan jónak a hatását, és a fejbőröm is viszket tőle....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 8.

Nem érzem olyan jónak a hatását, és a fejbőröm is viszket tőle....

Mesi

2012. július 4.

Nem jött be, hullott tőle a hajam. A sima hintőporral nincs bajom és hatását tekintve ugyanaz. Mattít, tényleg frissebbnek néz ki a haj.
Erős és mű illatú. De jobb használni, mint az Insanát, ezért 2 pont.
Még a heti 1 használatot is soknak tartom, szerintem nem tesz jót...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 4.

Erős és mű illatú. De jobb használni, mint az Insanát, ezért 2 pont.
Még a heti 1 használatot is soknak tartom, szerintem nem tesz jót...

bara89

2012. július 4.

Nagyon hamar elfogyott, rossz ragacsos érzés, alig lehet láthatatlanná tenni. Szerintem nem érdemes megvenni. Mindegy ha az ember vészhelyzetben hintőport szór a hajára. Azzal ugyanott vagyok, sőt, olcsóbb és nem ragad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 4.

mikoto.nina

2012. július 2.

Nekem nem jött be a hatása, nagyon sajnálom kipróbáltam minden féle módszerrel, de sajnos csak jobban lelapult a hajam is viszketett tőle a fejbőröm :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 2.

Doriis

2012. július 1.

Számomra nélkülözhetetlen csodaszer! Elég zsíros a hajam és két naponta kell mosnom, mert a 3. nap a frufrum már vállalhatatlan, habár a hajam többi része még jó lenne. Így én csak a frufrumra és a hajtövemnél használom néha, amikor rohanásban vagyok és nagyon elégedett vagyok. Erre a célra szerintem tökéletesen megfelel. Csak gyorsan befújom vele, megdörzsölöm a törölközővel és átfésülöm és máris úgy néz ki mintha frissen mostam volna. Semmi fehér darabka nem marad a hajamban, még egy kis tartást is ad neki és így simán nyerek + 1 napot. Az illata tényleg nagyon erős, de én szeretem, olyan friss. Ja és ár/érték arányban verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 1.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Isopropyl Alcohol