Balea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2015. március 4.

Kategória:   Samponok

Szárazsampon spray, mely megszünteti a szagokat, a hajat illatossá, frissé varázsolja.

vivuss87

2012. június 30.

az illata elég erőteljes, de egyáltalán nem rossz. Szerintem mérföldekkel jobb mint egy Lee Stafford, és olcsóbb is. Már vagy 3x újravettem, és fogom is:) én ajánlom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 30.

Pipacs

2012. június 28.

Az illata nem jó, a hatása sem túl jó. És kb 5 alkalomra volt elég. Többet Baleásat biztos nem veszek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 28.

orchidea8627

2012. június 25.

Egyszerűbb ha hajat mos az ember... Arról nem is beszélve, hogy viszketett tőle a fejbőröm, a változás sem volt látványos és az illata is nagyon mű és erős. Nekem nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 25.

Lillith

2012. június 18.

Én eddig csak picit zsíros hajra használtam, úgy nem volt még olyan látványos hatásban részem, de ma kipróbáltam egy jó kis edzések utáni, napok óta nem mosott, igazi zsíros hajra :D :D Nem akartam hinni a szememnek.... Szinte teljesen felszívta a zsírt, és majdnem teljesen frissen mosott hatású lett a hajam! Simán ki is bonthattam a copfból, még tartást is adott neki. Pedig a hajam kinézetére elég kényes vagyok. Ez tényleg csodaszer, mostantól alapkellék lesz :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 18.

×Kira×

2012. június 18.

Más szárazsampont még nem használtam, de ez minimum egy nappal simán meghosszabbítja a hajmosások között eltelt időt. Kis ideig tényleg el kell vele szórakozni, míg nem lesz fehéres/stb. a haj, de ez max. 2 perc. És még egy kis plusz tartást is ad a hajnak. Az illata meg szerintem nem olyan rossz, de tényleg érezhető még néha este is, amikor reggel fújom (pedig nem sokat).

Cu2tka-baba

2012. június 14.

Mániákus vagyok a hajam illatával kapcsolatban és képes vagyok egy buli után akár hajnali 5 kor is hajat mosni, hogy a büdös cigiszagot kimossam belőle. Azért vettem meg, hátha segít ezen és bevált erre a célra. Csak befújom bedörzsölöm kifésülöm és mehetek nem kell a hajszárítással szórakozni. Az illata szokásos samponszag szerintem és egész friss érzést ad ezzel pluszba. Göndör hajra viszont nem jó, Túlságosan megül a kanyarulatokban és nem lehet kifésülni sem rendesen. Ami azt illeti nagyon hálás vagyok ennek a kütyünek, mert az egyik fontos vizsgám előtt megspórolt nekem egy hajmosást és ezzel még több időt nyertem utolsó információk befogadására:) Én már vagy egy tucatszor használtam, de nem fogyott ki, pedig elég sok és dús hajam van.... Jahm és nekem nem fakította ki a hajszínemet és nem lett tőle őszes sem, pedig élénk sötétvörös színű... sztem a sörtés és sűrű szálú hajkefékkel lehet igazán jól eltávolítania felesleget

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 14.

javgke

2012. június 13.

Nem tudom, szerintem az illata nem rosszabb, mint mondjuk egy hajlakké, sőt. AZ pedig, h hamar fogy, hát istenem... én még olyan szárazsamponról nem hallottam, ami ne fogyna ki hamar. Az összetevői nekem se tetszenek, de legalább 1-2 fésüléssel kijön, és nem maradok ősz utána.
Ha találnék egy olyan sampont, amivel csak 3 naponta kéne hajat mosnom, szívesen lemondanék róla...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 13.

lau0825

2012. június 13.

Nekem se vált be. Végre elhasználtam az egész flakont ( kb 4-5 alkalomra volt elég, annyit a hajamra kellett fújnom, hogy valamit érjen ). Csak a tövekre fújtam, az eloszlatással nem volt gondom, párszor kézzel beletúrtam a (barna) hajamba és már nem is látszódott, az illata is számomra egész kellemes volt, még barátomnak is tetszett :D Ez idáig 2 csillag.
Alig 1 óra elteltével viszont ugyanúgy visszazsírosodott a hajam. Még az a pár forintos kis szórós sampon is többet ért nekem.
Bár amennyi időt elszenvedek ilyen száraz vackokkal, inkább hajat mosok, nem próbálkozom több száraz akármivel, a fincsi pesti levegőn ígyis-úgyis 2 naponta hajat kell mosnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 13.

G

2012. június 13.

Leginkabb edesanyam hasznalja, es nagyon elegedett vele. Eddig minden masnap meg kellett mosnia a hajat, ezzel viszont 4 napig siman birja neki. Az illata kisse eros, de nem rossz, es neki egyaltalan nem marad benne a felesleg, nem tunik sehol sem feheresnek tole a haja. Neha en is hasznalom ha otthon vagyok, nekem is tetszik :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 13.

tittus

2012. június 11.

Nekem nagyon nem jött be. Az itteni vélemények hatására vettem meg, előtte a Tescoban vettem egy Girlz Only nevezetű szárazsampont és azt használtam, de gondoltam, most kipróbálom ezt. 200 ml kerül kb 650 forintba, ez elég kedvező ár. Az illata nekem nem annyira jött be, de ez egyénfüggő. Viszont iszonyat sok jön ki egy fújással, tiszta fehér lett tőle a fejem, ha gyengébben nyomtam, akkor meg alig jött. Így sajnos 3 használat után már negyedig-félig van csak a flakon, arról nem is beszélve, hogy a hajamon lévő felesleges mennyiség nem jött ki rendesen, hiába fésültem, és ráztam. Sötétbarna hajam van, így őszesnek meg pár árnyalattal világosabbnak nézett ki a fejem teteje, ráadásul hiába masszíroztam be a fejbőrömbe, csomó helyen nem szívta fel rendesen a zsírt. Lehet, hogy olcsóbb, mint a másik, de én visszatértem a Girlz Only-hoz :S.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 11.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Isopropyl Alcohol