Balea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2015. március 4.

Kategória:   Samponok

Szárazsampon spray, mely megszünteti a szagokat, a hajat illatossá, frissé varázsolja.

timcs

2012. június 8.

Szinte csodaszer, a hajam zsíros tapintását eltüntette, látványra nem lett tökéletes, de abszolút vállalhatóvá tette a fejemet. Az illata nagyon tetszik, nekem megérte a 630 Ft-ot. Negatívumként annyit tudnék felhozni, hogy sokat kell belőle fújni, hogy meghozza a kellő hatást.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 8.

Annie

2012. június 7.

Az itt olvasott vélemények hatására vettem meg ezt a terméket (előtte Syoss és Frotte szárazsampont használtam). Az illata nagyon tetszik, nem olyan citrusos, mint általában a szárazsamponoké. Hatása elég jó, a napi hajmosást felváltotta a 3 naponta történő hajmosás. Sokáig elég egy falkon és az ára is nagyon kedvező. Eddig ez a legjobb szárazsampon amit próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 7.

Szaszmancs

2012. június 1.

Én elégedett vagyok. 3-4 naponta mosom a hajam,de ha úgy alakul,akkor ez tényleg ad egy plusz napot. Használtam már vagy 10-szer és még mindig van benne,szóval nekem nem fogy olyan gyorsan. Biztosan fogok még venni,mert mindig jó ha van kéznél egy ilyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 1.

Nóri

2012. június 1.

Egy flakonnal használtam el, de nagyon hamar elfogyott... Nekem sajnos nagyon hamar zsírosodik a hajam, 2naponta mosom, de a második napon már inkább csak összefogva vállalható..Nekem abban segített, hogy a második napon még kiengedve is tudtam hordani, de ennyi.. Lehet, hogy akinek kevésbé zsírosodik, annak jobban segít :) Az illata nekem tetszik! Ha ráfújom a hajamra, látszik egy kis fehér folt, de fésülök rajta kettőt és már el is tűnt..Kicsit többet vártam tőle,de összességében nem rossz termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 1.

ivy

2012. június 1.

Az a típus vagyok akinek mindennap hajat kell mosnia, hogy szalonképesen nézzek ki, vékony szálú, nagyon gyorsan zsírosodó hajam van, a mindennapos hajmosás szerettem volna ezzel kikerülni, hát nem teljesen sikerült. Nekem kb. plusz 6-8 órát jelent, ami egyébként jól jön olyankor ha végképp nincs idő, vagy lehetőség mondjuk utazás közben rendesen hajat mosni. Az illata egyébként jó, könnyen használható, és nekem viszonylag sokáig is tart a flakon. Alapdarab nem lesz, csak vésztartalék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 1.

boviz_ke

2012. május 28.

Nekem is nagyon bejött! Simán el lehet tolni vele min. egy nappal a hajmosást! :)
(Az illata egy kicsit erős, de úgyis csak a fújás közben érezni, szóval mindegy.)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 28.

pindur

2012. május 28.

Zsíros tövű, száraz végű a hajam, három naponta kell mosnom. Most próbáltam először, hajmosás helyett ezzel fújtam be, és így még az 5. nap is abszolút vállalható volt a frizurám.
Nagyon jó termék, de az összetevői nem tetszenek... :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 28.

Nagyon jó termék, de az összetevői nem tetszenek... :(

razizisister

2012. május 21.

gondoltam kipróbálom, azóta csak azt kérdezem, hogy tudtam enélkül élni? =) imádom, nekem nagyon bejött, még volt aki meg is dicsérte a hajam, hogy sokkal világosabb és milyen jól néz ki, felfrissít és meg is emeli a hajat, én csak jót tudok róla mondani

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 21.

VanilleLana

2012. május 21.

Nekem nem varázsolta frissé a hajamat... és ezt nem illatnak, hanem bűznek nevezném... nem érte meg megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 21.

bendee91

2012. május 18.

Naa...én leszek az ünneprontó..
Azok az összetevők ne ilyenek lennének..:// Hiába olcsó, meg hasznos...de inkább megmosom a hajam, minthogy ezt a fejemre fújjam...:// Azért ez még is csak a fejbőrrel találkozik....:// Ennyit nekem nem ér egy plusz nap haj mosás eltolás...:/ Akkor már inkább babapúder...aztán valahogy eldolgozgatom...am se gyakori, hogy ilyenhez nyúljak..csak ha vészhelyzet van!:)

UPDATE:
Végül csak beszereztem, mert dicsérték és olcsó is...mondom sokat nem veszitek....gyakran amúgy se használnám, csak ha nagyon úgy alakul, hogy kéne mennem valahova és vállalhatatlan a fejem...Az összetevők még most se tetszenek, de azt mondom, amennyit használni fogom, havonta 2-3x...hát legyen... Sajnos világos szőkéről szokok át lassan sötétebbre, és amilyen gyakran hajat kéne mosnom így nagyon hamar kikopna a szín, de vhogy el kell halasztanom néha-néha, hogy ne kelljen 2 hetente hajat festeni...hát majd kiderül..
Kb 600 vhány forint volt az Allee dm-ben, és mivel már elég csúnyika volt a hajam, gondoltam ma ki is próbálom..:D És meglepődtem....sokkal jobb, mint a Syoss...olyanom is volt, de hát az nem győzött meg, így le is írtam a száraz samponokat, de fodrászom mondta, hogy a Toni&Guy nagyon jó, de mondom annyit én nem adok érte, így került erre a választás....ha nem is a frissen mosott érzés, de olyan könnyű lett a hajam, talán picit száll is egy kicsit az elején, de meglepően jól felszívta a hajamról a zsírt...dohány aranyszőke hajamon meg se látszik, hogy valami porszerűt fújtam volna rá.... Tehát megvagyok vele elégedve, de az összetevők miatt le kell, hogy vonjak pontot...:// De legalább ki tudom tolni egy nappal a hajmosást, ha úgy van..:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 18.

Naa...én leszek az ünneprontó..

UPDATE:

Alkoholok: Alcohol Denat.