Balea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2015. március 4.

Kategória:   Samponok

Szárazsampon spray, mely megszünteti a szagokat, a hajat illatossá, frissé varázsolja.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Kodi

2015. február 3.

A következő trükkel vált be: este beszórom a frizurám, kikefélem annak rendje és módja szerint, majd ugyanezt reggel is megismétlem, így tényleg olyan, mintha hajat mostam volna. Szépen ki lehet tolni a hajmosást egy pár nappal, ha éppen időhiányban vagy megfázásban szenvedek és nem akarok rendesen hajat mosni. Egyébként ritkán használom, de eddigi élményeim pozitívak vele kapcsolatban. Nekem az illata is tetszik, kellemes zöldalmás, újra is venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 3.

helgus96

2015. január 23.

Számomra nagy nulla, szó szerint semmit nem használ..Maradok a kis hintőporomnál, az milliószor többet ér ennél!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 23.

pottomkattus

2015. január 22.

Az ára nem rossz, ám nehezen jön ki egy idő után a flakonból és elég fullasztó. Kb. a nap feléig bírta tapasztalatom szerint, úgyhogy én a tupír+hajlakk megoldásra esküszöm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 22.

nincsay

2015. január 22.

Rengeteget olvastam szárazsamponokkal kapcsolatban itt és rászántam magam, hogy kipróbáljam ezt a terméket.
Az én hajam szőkésbarna vékony/töredezett/könnyen zsírosodó kategóriába tartozik.
Megvettem 700 Ft-ért amiért nagyon megtetszett. Otthon ki is próbáltam a 3. napon, felráztam fujtam fujtam vártam. Semmi. Újra, semmi. Most vagy rosszat vettem le a polcról, vagy tényleg ennyire hatástalan.
Nekem nem vált be, elhasználom, és nem veszek többet ilyet. Sajnálom.
Ui.: az illatától megfulladtam majdnem... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 22.

Nekem nem vált be, elhasználom, és nem veszek többet ilyet. Sajnálom.
Ui.: az illatától megfulladtam majdnem... :(

pinky0226

2015. január 9.

Remek száraz sampon! Az ára sem rossz! csak vigyázni kell,hogy használatkor ne tartsuk túl közel a hajunkhoz,mert akkor a fehér por agyon nehéz eltávolítani. Használat után olyan,mintha felfrissülne a hajam. rendben van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 9.

n_adry

2014. december 28.

Nálam bevált a használatával egy nappal ellehet tolni a hajmosást, törölközővel könnyedén eltűnik a fehérség, viszont majdnem megfulladok tőle ami nem igazán tetszik benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 28.

Roni27

2014. december 28.

Az ára teljesen rendben van, a hatása sem rossz, de borzasztóan irritálja a tüdőmet... Ezért inkább a piros változatot használom, azzal nincsenek ilyen gondjaim!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 28.

BeautyByCATherine

2014. december 26.

Ez a kedvenc szárazsamponom! Szuper az ára, nekem sokáig elég ès nagyon jó. Most fogyott el az első ilyen megvett termékem, de újra fogom venni! Úgy gondolom fölöslegesen nem veszek drágábbat! :-D
Ha zsirosodik a hajam ezzel a sprayel befújom a hajam a hajtöveknél, majd fejjel lefelé lógatva a fejem jól beledörzsölöm... :-D így még egy kis volumet is kicsikarok a hajamból :-P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 26.

boni

2014. december 21.

Én meg vagyok vele elégedve, az illata is jó és jól felfrissíti a hajamat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 21.

Én meg vagyok vele elégedve, az illata is jó és jól felfrissíti a hajamat.

emci91

2014. november 26.

Régen használtam sokat, pláne fősulis éveimben amikor még a szórakozó helyeken lehetett dohányozni. Következő nap befújtam a hajam és a szagokkal nagyon jól megbirkózott :) Ha jól sikerül befúnom a hajam akkor a hajmosást 1 nappal el tudja tolni. A kifésülésével nincs gond :) Befújás után ha törölközővel átdörzsölöm a hajam teljesen eltávolítható a hajamról :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 26.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Isopropyl Alcohol