Balea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2015. március 4.

Kategória:   Samponok

Szárazsampon spray, mely megszünteti a szagokat, a hajat illatossá, frissé varázsolja.

Heléna

2012. május 12.

Sajnálom de nekem nem jött be. Nagyon vékonyszálú, de dús egyenes hajam van, úgy látszik az ilyen típusú hajat egyszerűen nem tudja eléggé felfrissíteni. Egy leheletnyivel jobb az állapota, de nekem az kevés. A szaga pedig elég zavaró, rólam egyáltalan nem tűnt el, egész nap éreztem magam körül a facsaró citromszagot..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. május 12.

H.Zsanett

2012. május 10.

Nagyon praktikus, én is 1 nappal kitolom a hajmosást ennek a segítségével . Sok por állagú szárazsampont kipróbáltam már, de azoktól, mintha korpásodott volna a hajam. Ennél ezt nem tapasztaltam! Az illata nekem elég intenzív, de valamit valamiért:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 10.

flowergirl

2012. május 6.

Ezzel mindig el tudom tolni a hajmosást egy nappal.Gyors és nekem nem hagy nyomot, szemben a sima, szórós változattal, ami fél méteres körzetben mindent beborított és nem is tudtam szépen eldolgozni.Már 2 flakonnal vettem, tényleg felfrissíti a hajam és picit meg is emeli.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. május 6.

TerraNostra

2012. május 1.

Nagyon szeretem, nagy segítség a bajban. :) Nekem semmi bajom az illatával. Az ára is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 1.

Tiffany

2012. április 29.

Igazi csodaszer, az egyetlen száraz sampon, ami bevállt. A szórós száraz samponokat nem tudom használni, mert viszket tőle a fejbőröm, így ez nagyon nagy segítség a gyorsan zsírosodó hajam ápolásában. Itteni vélemények hatására vettem meg, és köszönöm Krémmánia! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 29.

aprouleany

2012. április 25.

Teljesen megfelel a céljának, nekem pont azért kellett, hogy csak 1 nappal ki tudjam tolni a hajmosást, ha épp nincs időm rá, és ez a spray ebben megfelelően segít. Sokkal egyszerűbb használni, mint a por állagú szárazsamponokat. Pár fújás, jól eldörzsölgetem, aztán hajszárítóval átfújom a hajam (bár erre nincs mindig szükség, csak ha nagyon zsíros a hajam, és többet fújok a termékből), és nyoma sincs a sötétbarna hajamon. És cserébe ki merek lépni az utcára, mert nagyon jól felszívja a zsírosságot, egyáltalán nem látszik utána, hogy hajat kellene mosnom. Az illata kissé fura, de nem érződik sokáig. Kedvező az ára, és sokáig kitart maga a termék. Fogyóban van, így biztosan újravásárolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 25.

butterfly.6927

2012. április 24.

Sokkal jobb, mint a por állagúak! Nekem tökéletesen megfelelt a vörös hajamnak :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 24.

esztycske

2012. április 22.

Összehasonlítási alapon nincs, ez az első szárazsampon, amit próbálok, de nem is hinném, hogy tovább fogok keresgélni. Azért nem mondanám, hogy frissen mosott jellege lesz a hajamnak, miután ezt használom, de tény, hogy segít, felszívja valamelyest a zsírosságot, kellemes illatot ad és megemeli a hajtövet. Én ilyenkor is, biztos ami biztos, már inkább összefogom a hajam, de az mindenképp üdvözítő, hogy nem úgy nézek ki, mint akire ráborult egy bödön szalonnazsír. :) Őszintén ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 22.

anabela

2012. április 19.

sokkal jobb, mint a hintőpor állagú, szórós szárazsamponok. egyszerűbb a felvitel, nem is hagyott nyomot a barna hajamban, friss, kellemes az illata, nem nehezítette el a hajamat, tényleg felfrissítette, abszolút korrekt az ára és a minősége, mint a legtöbb Balea terméknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 19.

Krikri

2012. április 18.

Nekem sajnos nem jött be. Egy másik szárazsamponnál írta valaki (bocsi nem emlékszem ki volt), hogy amikor még vállalható a hajam nem használom, amikor meg már szükséges lenne akkor pedig kevés. Érzem, hogy valamit szárít a hajamon, de nekem ez kevés nekem nem segít annyit, hogy ki merjek menni vele az utcára. A szagától meg egyenesen rosszul vagyok. Nagyon sajnálom, mert a gyorsan zsírosodó hajam mellett egy áldás lett volna, ha ezzel még egy napot ki tudok húzni hajmosásig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 18.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Isopropyl Alcohol