Balea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2015. március 4.

Kategória:   Samponok

Szárazsampon spray, mely megszünteti a szagokat, a hajat illatossá, frissé varázsolja.

ircsi

2012. április 16.

Ajánlásotok miatt vettem meg és tényleg szuper! Valóban sokat dob a haj állapotán. Nem marad fehér, pedig féltem tőle. Az illata azért erős és émelyítő sajnos, de elpárolog egy idő után. Biztosan veszek még, ha elfogy. Vészhelyzetben (pl. váratlan vendégek és én punnyadok...) teljesen jó. Köszi nektek! :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 16.

rurcs

2012. április 14.

Nekem nagyon bejött! Még nem volt ez előtt szárazsamponom,és kicsit félve vettem meg,mert hallottam, hogy fehér foltokat hagyhat meg a többi, meg az ár miatt is,mert vannak olyan készítmények,ahol az árral együtt csökken a minőség is. Itt viszont nem erről volt szó. Olcsó,hatékony,könnyen kezelhető,és én ezzel nem csak egy nappal tudom csúsztatni a hajmosást! Nagyon szeretem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 14.

Tinasmink

2012. április 4.

Valóban jobb mint a por állagú száraz samponok. Egyszer tényleg kisegít hajmosás elött, de én több napig nem ajánlom hogy használjátok, mert piszkos érzést kelt. Még annyi hátránya van hogy sötét hajúaknak őszülő effektet okozhat ha nem dörzsölitek el rendesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 4.

Rony

2012. március 21.

Nekem bevált a sötétbarna hajamra. Egyáltalán nem marad fehér folt a hajamban. :)
Nagyon jól felfrissíti, tényleg olyan, mintha akkor mostam volna hajat. Az illata annyira nem tetszik, de van ennél rosszabb is... A fejbőröm nem viszket tőle, nem úgy, mint a Toni&Guy-tól. Az ára is nagyon baráti, és elég sokáig kitart, pedig rendszeresen használom. Kategóriájában messze a legjobb. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 21.

kismag

2012. március 6.

Elégedett vagyok vele, teszi dolgát. Én csak a frufrumra használom, mert különben naponta moshatnék hajat, de ez is igyekszem ritkán tenni, mert nagyon szárítja a hajat és a fejbőrt. Amíg szőke voltam, semmi gond nm volt a láthatóságával, de most világos-közép barna vagyok (mikor milyen) és bizony ezen már meglátszik ha nem vagyok elég alapos vagy véletlenül túl sokat fújok belőle

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 6.

szokeciklon

2012. március 4.

Nagyon bevált! Hetente egyszer használom, könnyű felvinni, könnyű kifésülni, az illata nekem kellemes. Ha már nagyojn zsíros a hajam is egy nappal segít eltolni a hajmosást. Árban is jó, biztos újra fogom vásárolni:)!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 4.

natalia.horvath

2012. március 1.

Próbáltam már többféle szárazsampont is,de nekem ez vált be a legjobban.Kellemes az illata,barna hajamban nem látszik a használata után semmi maradvány, 1-2 nappal ki lehet tolni a hajmosást.nekem nem zsirosodik a hajam, így csak a felfrissítésere használom,így nekem elég hetente egyszer hajat mosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 1.

annapanni

2012. február 26.

Az illata egy húsz évvel ezelőtti dezodorra emlékeztet, nem rossz. Viszont elég béna vagyok, mert fehér foltokat fújtam a hajamba és nem bírtam rendesen kifésülni belőle. Próbálkoztam hajszárítóval, akkor meg fullasztóan büdös lett, gondolom mert zsíros volt a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. február 26.

solyaorsolya

2012. február 26.

Szuper termék, könnyen kezelhető, eloszlatható, hamar maradék nélkül kifésülhető. Nekem az illata kimondottan tetszik és plusz egy napot nyerek vele hajmosás mentesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 26.

anicooc

2012. február 18.

Eddigi legjobb szárazsampon, amit próbáltam. Illata ennek a legelviselhetőbb, ez már nem a büdös kategória, mint ált. a testvérei.
Én már hajmosás napján is használom este, így sokkal tovább bírja a hajam. Tehát nem várom meg, míg zsíros lesz a töve, hanem inkább megelőzöm vele. Illetve választékonként a hajtőre fújom, majd kezemmel bedörzsölöm és kifésülöm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 18.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Isopropyl Alcohol