Balea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2015. március 4.

Kategória:   Samponok

Szárazsampon spray, mely megszünteti a szagokat, a hajat illatossá, frissé varázsolja.

Melinda

2012. február 16.

Elég fullasztó az "illata", de a célnak megfelel. 1-1 napra felfrissíti a zsíros hajat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 16.

xameee

2012. február 12.

Nekem elég hamar elfogyott, pedig igyekeztem csak a hajtövekre fújni, nem túl sokat, és max. hetente vagy kéthetente egyszer használtam. Így volt elég talán 4-5 használatra. Egyébként meg voltam elégedve vele, a szaga végül is elviselhető, és nyertem vele 1-2 napot a hajmosással, és nem is viszketett tőle a fejbőröm. Plusz nem látszódott egy fehér porszem sem a sötét hajamban, ez mindenképpen pozitív. Valószínűleg újra is fogom vásárolni. Vész esetén teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 12.

bugyborelia

2012. február 12.

Kicsivel többet vártam a terméktől, és az én hajamat annyira nem is teszi mosott hatásúvá.. de a sietős napokon nagyon jó társ, ajánlom mindenkinek, hogy legyen egy ilyenje a futós napokra :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 12.

Kandi

2012. február 10.

Engem nem zavar a szaga/illata, és a célnak tökéletesen megfelel. Ma harmadik napja, hogy hajat mostam és még mindig elviselhetően néz ki a hajam, annak ellenére hogy a használata nélkül általában már hajmosás után másnap ronda. Viszketést sem tapasztaltam, pedig érzékeny a fejbőröm. Számomra abszolút csodaszer!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 10.

morning_glory

2012. január 9.

Szerintem sincs túl jó illata, de hajat legalább nem kellett mosnom, úgyhogy a célnak megfelel. -1 csillag a szagért, lehetne semlegesebb, mert ez még délután is meg-megütött egy-egy hirtelenebb fejfordításnál.
Update: - még egy csilag, minél többet használom, annál inkább zavar a szaga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 9.

Update: - még egy csilag, minél többet használom, annál inkább zavar a szaga.

póniló

2012. január 5.

Az illata nem is olyan vészes, egész jól "felissza" a zsírt is, ha rendesen megdörgölöm törölközővel utána a hajam, nem is marad benne. Viszont használat után egy nappal feltétlen hajmosás, mert lelapul a hajam és picit viszket is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 5.

Dorcsa

2011. december 19.

Nagyon szupi kis cucc ez szerintem. Ez előtt nem próbáltam még más márkák szárazsamponjait, de ettől többet szerintem egyik sem nyújthat, pláne nem ennyiért! Teljesen felfrissítette a zsíros hajam, amit 2-3 naponta mosnom kell, de ha nincs idő hajat mosni, akkor egy nagyon jó megoldás lehet, plusz 1 napot simán kibír a hajam vele. Az illata nem irritált, különösebben nem is emlékszem rá, hogy milyen illata van :D. Nekem bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 19.

Ancsi78

2011. november 27.

Rendszeresen használom. Sajnos nagyon gyorsan zsírosodik a hajam, sampontól és egyebektől függően 1(!!!) -3 nap. Nagyon örültem, mikor rátaláltam, mert ezzel +1 napot még ráhúzok. Nyilván az eredmény nem egyenlő a hajmosással, de simán vállalható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 27.

mellesleg

2011. november 5.

Nagyon szeretem. Az illata szerintem teljesen oké, lehet, hogy velem van a baj, de szerintem kifejezettem kellemes, nap közben is illatos marad tőle a hajam. Emellett még azt vettem észre, hogy dús tartást is ad, ez pedig a könnyen lelapuló hajamnak nagyon jót tesz. Először féltem tőle, mert fekete a hajam, és mi lesz, ha fehér poros marad, de egyáltalán nem kell ettől tartani. Én jól átdolgozom egy törölközővel, és utána ki is fésülöm, így semmi nem marad benne. Az összetétele ugyanaz, mint a Swiss-o-pair száraz-samponé, de valószínűleg ez az összes száraz-samponra igaz. Éppen ezért örülök az árának is, mert a többi társa mind ezer forint felett van, ennek pedig sokkal barátibb. Maximum pontszám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 5.

Carmenessque

2011. október 18.

Nekem tetszik az illata, a Swiss-o-par szárazsamponhoz képest mennyei. Plusz hatékony is, az ára is baráti, mi kell még?! Ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 18.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Isopropyl Alcohol