Balea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2015. március 4.

Kategória:   Samponok

Szárazsampon spray, mely megszünteti a szagokat, a hajat illatossá, frissé varázsolja.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

piko.eve

2011. augusztus 8.

Egyszer volt egy flakon Tigi Rockaholic száraz samponom. Nos, nem gondolom, hogy a Balea száraz sampon elmaradna tőle. Nekem tetszik az illata, a kiszerelessel sincs probléma. Ami negatívum: nem ad annyi tartást a hajamnak, mint a porallagu szarazsampon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 8.

angelscrime

2011. július 31.

Nekem tökéletesen bevált. Jó illata van, valóban hatásos és könnyen ki lehet fésülni a hajból, nem úgy, mint a hintőporszerű szárazsamponokat. Olcsónak olcsó, de még ilyen árért is lehetne kicsit nagyobb a kiszerelés, tekintettel a használat gyakoriságára (hetente 1-2 alkalom), ezért a kis apróságért -1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 31.

nikki.the.boo

2011. július 11.

Mikor kifogyott a TONI & GUY szárazsamponja (ami nem volt egy durranás), és nem találtam semelyik boltban, beruháztam erre. És milyen jól tettem. Sokkal jobb illata van, mint a T & G-nek, szebb lesz tőle a hajam, és fényévekkel olcsóbb. Mindig rájövök, attól, hogy valami drágább, még nem feltétlenül jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 11.

UnVraiAnge

2011. július 2.

Ha a művirágoknak lenne szaga akkor az pontosan ilyen lenne. Ez a sampon valami annyira de annyira borzasztóan, rémisztően büdös, hogy szerintem a háborúkban kellett volna bevetni! A hatásáról nem is tudok beszélni, mert még a hideg is futkos a hátamon ha újra felidézem amit a hajammal tett felfrissítés címszó alatt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 2.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Isopropyl Alcohol