Balea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2015. március 4.

Kategória:   Samponok

Szárazsampon spray, mely megszünteti a szagokat, a hajat illatossá, frissé varázsolja.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

bebiz

2014. november 18.

Konkrétan megfulladok tőle és sokat nem ér, max. 1-2 óra, de talán még annyi sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 18.

DNM

2014. november 17.

Végső megoldásnak jó, mondjuk a fekete festett hajamra tényleg csak s.o.s-ként használom, mert bemattítja. viszont tényleg eltűnik a zsírosság. Elég gyorsan fogy, kb 3 használat és vége..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 17.

joouyee

2014. november 2.

Syoss-t szoktam venni, de ha épp nem találok akciósan belőle, akkor ezt veszem. A szaga tényleg fullasztó, de egyébként sok szárazsampont használtam, a Syoss vált be leginkább, de az más árkategória. Ár/érték arányban ez a legjobb a kipróbáltak közül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 2.

lenlilla0924

2014. október 19.

Régen használom,és nekem bevált. Rövid a hajam, nem a szennyezettség miatt kellene sűrűbben mosnom,hanem,mert elfekszem,de ezzel azon is tudok segíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 19.

Nera

2014. október 17.

Én elég nehezen tudom kifésülni a hajamból, hajszárító és egy kis törölközős dörzsölés is kell hozzá. Igaz 2 nappal is meghosszabbítja a hajmosások közti időt, de a szaga. Engem nagyon fullaszt, nyitott ajtónál is köhögök vagy fulladok tőle. Nem hiszem, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 17.

MikesneBetti

2014. október 13.

Ritkán használom, mert nekem lazán kibír a hajam egy hetet hajmosás nélkül, hetente meg azért megmosom... De ha épp mondjuk beteg vagyok és nem mosok hajat másfél-két hétig, de mégis el kell menni valahova, mindig ehhez nyúlok és sosem csalódtam benne. Ennyi használatra nekem tökéletes és ennyi pénzt legalább nem sajnálok érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 13.

ylexe

2014. október 5.

Azért vettem, mert ti ajánlottátok. Nem bántam meg. A szagokkal is elbánik, tök jó :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 5.

K.Klaudia

2014. október 1.

Iszonyat száraz és poros hatású lett tőle a hajam. Nem sokkal jobb, mintha zsíros lenne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 1.

Violet 1

2014. szeptember 26.

szerintem a száraz samponok maximum a szőke hajúaknak jók,mert a sötét hajon az összes száraz sampon meglátszik mint a hintőpor. bármennyire dörzsölöm, fésülöm, kifújom hajszárítóval, akkor is megmarad. így ez a fajta is.arra jó,ha otthon vagyok, de saját magamat zavarja a zsíros haj, viszont még pihentetni szeretném akkor ne legyen túl gáz az állaga. amúgy a hajtöveknél hamar visszazsírosodik. az illata átlag, semmi maradandó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 26.

Colette221

2014. szeptember 20.

Nem vált be a termék. Befújom vele a hajam és kb. 2 óráig tart a hatása. Rettenetes. 2 óra elteltével olyan a hajam mintha semmit se csináltam volna vele.
A "illatát" ha beszívom elkap a hányinger, olyan erős. Az egész lakásban érezni..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 20.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Isopropyl Alcohol