Balea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2015. március 4.

Kategória:   Samponok

Szárazsampon spray, mely megszünteti a szagokat, a hajat illatossá, frissé varázsolja.

Misa

2014. szeptember 16.

Nekem bevált. A munkám mellett nem mindig jut időm (vagy marad energiám) hetente háromszor végigcsinálni a hajmosás-procedúrát, és állítólag nem is tesz jót, ha gyakran mosom. Ezzel a szárazsamponnal simán kihúzom akár 4 napig is. Ami miatt nagyon szeretem, az az, hogy ad egy kicsit érdesebb, keményebb textúrát, amitől könnyebben kezelhető az egyébként vékonyszálú, csúszkálós hajam (pl. befonva marad, a hajcsatok nem csusszannak ki belőle). Nem tudom, mennyi időre elég, de szerintem úgy egy hónapig elleszek vele. Biztosan újra fogom venni. Csak azért vonok le egy csillagot, mert az illata tényleg kellemetlen, bár nem sokáig lehet érezni, és mert ha az ember nem vigyáz, fehér foltokat hagyhat a hajon. De egyébként ár-érték arányban szerintem egy kifejezetten jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 16.

bgnra

2014. szeptember 15.

Rápillantottam a képre, beugrott a szaga és jajj.... szörnyű, és nem is hatásos, nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 15.

Dori777

2014. augusztus 15.

Látszik a hajamon, hiába dörzsölöm bele.. :( De ha csak fújok a kezemre, onnan a hajamra simítom, nem látszik annyira. Még egy napot kibír vele a hajam. Nem csodaszer, de nem rossz. Az illata nem tetszik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 15.

Ponyshop

2014. augusztus 8.

Egy flakonnal már elhasználtam, utána jobb híján nagyon finom állagú rózsás hintőport használtam - erre kiderült, higy még az is többet ér, mint ez. :P Ennek ellenére újra vettem, főleg az itt olvasott vélemények hatására, na meg azárt még se hintőport szórjak a fejemre... Kár volt megvenni, a szagától meg gondolom a hajtógáztól szó szerint fulladok, még az sem segít, ha azonnal kimenekülök a fürdőből, vagy ha tágasabb helyiségben próbálom. :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 8.

Csajszi26

2014. július 28.

Minimum egy napot lehet vele csalni hajmosás téren és az újabb kiadásúnak nincs is annyira fullasztó illata ami elég pozitív

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 28.

dory008

2014. július 22.

Már régóta meg van ez nekem, és szándékosan nem írtam eddig, amíg még nincs kiforrott véleményem róla, azaz többszöri használat után. Na de már most... nem, nem és nem! Nekem nem vált be. Sokkal többet érek a másik szárazsamponommal, ami por állagú és kb. csak fele ennyibe kerül! Rendesen befújom, de szinte ugyanúgy néz ki, mintha csak összeborzoltam volna kicsit a zsíros hajamat, és a hatása (már ha van neki egyáltalán, az a leheletnyi) is csak egy-másfél óráig tart. Illat? Jaa, hogy még az is lenne neki??! Szerintem inkább csak hajlakkszaga van, amit meg nem csípek, főleg, ha sokat fújok belőle. Ráadásul akkor már a család is rám szól, hogy mit fújkálok ilyen sokáig. És nem is egy környezetkímélő termék... Soha többé ilyet! Nem tudom, lehet, hogy velem van a baj, ez az első fújós szárazsamponom, és máris csalódtam ebben a fajtában... Pedig akartam szeretni, de hát nincs miért... Maradok a jól beváltnál. Legszívesebben egy csillagot adnék neki, de hát jól van, annyira azért nem vagyok szigorú, kidobni meg nem fogom, amire már kiadtam a pénzt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 22.

stefi90

2014. július 9.

Egy fél napot ha kibírt, és még a szaga is borzalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 9.

Egy fél napot ha kibírt, és még a szaga is borzalmas.

ingrid0411

2014. július 7.

Az itteni vélemények és a kedvező ára miatt gondoltam teszek egy próbát. Nem bántam meg. Nekem felszívja a felesleges zsírt és egész nap szép a hajam, mintha csak ma mostam volna meg. Lehet hogy hosszabb távra lecserélem a Syosst mert az ára jobb, határban pedig nem érzek különbséget

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 7.

Petrus022

2014. június 29.

Egy két véleményt nem értek... Szerintem jó volt :) Egy nappal el lehet húzni a hajmosást. A gond az, hogy hamar elfogy. De hirtelen jó megoldás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 29.

maisee

2014. június 23.

Borzalom!!! Olyan erős a szaga, hogy szó szerint meg lehet fulladni, miközben használom! A másik pedig, hogy egyáltalán nem használ SEMMIT!!! Úgyhogy csak 500 Ft-al megkönnyítette a pénztárcám... :( Meg olvastam, hogy hullik tőle a haj is?! :o Nem semmi, még jó h csak egyszer használtam. Be kéne az ilyen terméket tiltani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 23.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Isopropyl Alcohol