Balea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2015. március 4.

Kategória:   Samponok

Szárazsampon spray, mely megszünteti a szagokat, a hajat illatossá, frissé varázsolja.

katalin.levai90

2014. június 18.

Nekem nem igazán jött be. Ha befújom jó, de fél napot ha bír, és újra össze van ragadva a hajam. Az ára csábító, de a Syoss-os az legalább egész nap kitartott, míg ez nem. Nem vásárolom újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 18.

Patus13

2014. június 14.

Nagyon erősen zsírosodó hajam van és ezzel nyerek 1-2 napot. Ha nem tartom közel a hajamhoz nem lesz foltos a barna hajam. Viszont a szaga elég büdös nagyon nem jön be és a hajamnak két napnyi használat után poros tapintása van, de ha összefogom úgy elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 14.

dalma-julia

2014. április 25.

Szuper termék, a bad hair-napok megmentője! Kevesebb, mint 5 perc alatt újra normálissá varázsolja a hajat. Jól felszívja a zsírt a hajról, de nem hagy fehér port maga után. Sötétbarna hajam van, de nem kell külön figyelnem arra, hogy nehogy nyomot hagyjon a hajamon. Az illata tényleg erős és nem valami természetes, de engem nem zavar. Viszont órákig tartja magát az illat, szóval aki nem szereti, annak biztos elég zavaró.

Update: Az új spray, amit már vettem kifejezetten fura és fullasztó az illata, ezt nagyon nem szeretem benne. Legyen inkább 4 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 25.

insomnia

2014. április 20.

A hatása egészen jó, de borzasztó büdös, és hamar elfogyott :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 20.

A hatása egészen jó, de borzasztó büdös, és hamar elfogyott :(

Ingi

2014. április 16.

Nekem bejött, csak olyan tömény, hogy megfulladok tőle :D De hát ez van. A hatása jóó, 1 napot tényleg simán lehet vele nyerni, pedig elég zsírosodós a hajam...:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 16.

bernilife

2014. április 15.

Ez a kedvenc szárazsamponom!Ezen kívül még a syoss-tól a zöld változat jött be, de az valahogy olyan érzés mintha egy vastag réteg lenne a fejbőrömön, pedig nem használtam belőle sokat, ezt viszont szinte nem is érzem, ja és nem is olyan büdi mint a már említett márka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 15.

Pöti

2014. március 23.

Nekem a kék tesója sokkal jobban bevált. Ez kb. olyan, mintha hintőporral töményen beszórtam volna a hajamat. A dolgát persze tette, de a barna hajam borzasztóan nézett ki ezzel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 23.

InvincibleRodent

2014. március 9.

Mivel a sima, megkülönböztető jelzést nélkülöző testvérkéje az egyetlen összehasonlítási alapom, egyenesen meg vagyok döbbenve, és minden várakozásom felül van múlva. A másik fullasztóan erős szagához képest egész kellemes (bár így is ajánlanám, hogy használat közben ne lélegezzünk mert ez is olyan érzés volt, mintha krétát szopogattam volna), és a hatását tekintve is SOS-terméknek nagyon bejött, bár még így is előszeretettel nyúlok inkább a hintőporért, ha tényleg el akarok érni valamit, és nem csak a textúrája miatt kéne. Amit a másikban gyűlöltem, az ebben akár kellemes is tud lenni, és mindent egybevetve tőlem egy négyest kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 9.

lianex

2014. március 7.

Egy árnyalatnyival jobb, mint a Syoss, de ez sem az igazi. Hajszárítóval átfújva egészen vállalható az eredmény, de az illatát nem szeretem, és max. egy napot tudok csak kihúzni vele, utána muszáj hajat mosni, ráadásul jó alaposan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 7.

Bibi

2014. február 27.

Nagyon otvar cucc. Zsirosit, de eszmeletlenul, plusz laposit. Kar erte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 27.

Nagyon otvar cucc. Zsirosit, de eszmeletlenul, plusz laposit. Kar erte.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Isopropyl Alcohol