Balea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2015. március 4.

Kategória:   Samponok

Szárazsampon spray, mely megszünteti a szagokat, a hajat illatossá, frissé varázsolja.

szog

2014. február 27.

Szeretem, nagy segítség szokott lenni :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 27.

Szeretem, nagy segítség szokott lenni :)

Serbackaja

2014. február 25.

Nekem elmaradt az a nagy "hűha" hatás, bár nincs összehasonlítási alapom, mert ez az első száraz samponom. Mindent úgy csináltam, ahogy írta, de nem értem el jobb hatást, mintha hintőporral tettem volna ugyanezt. Ráadásul estére ugyanolyan zsíros volt a hajam, mint előtte. Az illata nagyon rossz, de ez még a legkevesebb. Még tesztelgetem, de egyenlőre nekem egy erős kettes.

Update: Tegnap használtam megint, és most többet fújtam rá, mint az előző alkalmaknál, és így egész jó lett az eredmény. Lehet, hogy túl nagy elvárásokkal kezdtem neki a tesztelgetésnek, azt mégsem várhatom, hogy úgy nézzen ki a hajam, mintha frissen mostam volna. És mivel most sokat fújtam rá, nehezebb volt kifésülni, kifújni belőle a port, és maradtak a hajamban apró kis fehér szemek...nem olyan volt,mintha korpás lenne, de semmi esetre sem szerencsés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 25.

ST-ke

2014. február 10.

csak vészhelyzet esetén használom, mivel tényleg frissen mosott érzetet nem ad (bár egy szárazsampon sem képes csodákra). nekem legkésőbb a 4., de sokszor már a 3. napon tiszta lapos meg zsíros a hajam. ezzel csak befújom, bedörzsölöm ujjal-törölközővel, majd átfutok rajta egy fésűvel, és 10 perc alatt kész. délutánig legtöbbször oké, nekem viszont estig nem tart ki a reggeli használat. egy picit max lehet még utánafújni, de nincs sok értelme szerintem. ja! nem értem mi bajotok van az illatával, nekem kifejezetten tetszik =)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 10.

fairy girl

2014. február 7.

Az illata szörnyű:/ Viszont a hatása egészen jó, egy napot ki lehet vele húzni. Bár túl gyorsan elfogy (jó lehet azért mert hosszú a hajam). De azért egy próbát megért:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 7.

ilus

2014. január 15.

fullasztó valóban, viszont nekem teljesen bevált, a hatása 24óráig simán kitart és abszolút vállalhatóvá teszi a hajat 3 nappal hajmosás után is, nem hagy fehét port, ha eloszlatod, az ára nagyon barátságos, szerintem megéri

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 15.

arany.niki

2014. január 14.

Borzasztó a szaga és fullasztó. Ellenben a hatása nem olyan vészes, de csak 1-2 óráig tart, úgyhogy maximum akkor használom, ha nem sok időre megyek el, mert körülbelül 2 óra elteltével ugyan úgy néz ki a hajam, mint a fújás előtt. Az első mondatban említett dolgokkal igazán kezdhetnének valamit. Addig 2 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 14.

PAncsi79

2014. január 5.

Az Isana száraz sampont szeretem, ezért amikor a DM-ben volt dolgom, gondoltam kipróbálom ezt, ez sem lehet sokkal rosszabb... Hát tévedtem!
Sajnos messze nincs olyan jó frissító hatása, ráadásul tényleg fullasztó :-(
Az Emberem szabályosan kampányol, hogy ezt ne használjam többet, annyira rossz, pedig nem mellette fújom rá a hajamra, de még ős is érzi, hogy nem az igazi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 5.

Sajnos messze nincs olyan jó frissító hatása, ráadásul tényleg fullasztó :-(

agica0723

2014. január 5.

Én most vettem először ezt a fajtát,mert annyi jót olvastam róla, de én majd' megfulladtam tőle :( Ráadásul nekem a hatása sem az igazi :( Nehéz kifésülni a hajból és nagyon lemattítja a hajam :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 5.

csengemandula

2013. december 20.

jól van, akkor nem csak én vettem észre a változást, borzasztóan fullasztó lett és a hatása se olyan, mint azelőtt.. nagy kár pedig azt hittem, hogy végre megtaláltam a legjobbat jó áron, de most kezdődhet minden előről

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 20.

rebus

2013. december 12.

már újravásároltam, nagyon bejött! azért adok csak 4 csillagot mert az előző hozzászólókkal egyetértek, valamin változtathattak, mert az illata tényleg nem olyan mint volt, fullasztó :/ viszont ettől eltekintve a hatásán nem tapasztaltam változást, remélem ez így is marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 12.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Isopropyl Alcohol