Balea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2015. március 4.

Kategória:   Samponok

Szárazsampon spray, mely megszünteti a szagokat, a hajat illatossá, frissé varázsolja.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Sherry

2013. december 3.

ugyan az a véleményem. valamint megváltoztattak benne, amitől köhögök, pedig egyik legjobb volt, bár az illata sosem volt túl jó. kár érte...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 3.

steinervera

2013. november 28.

Egy ideje megváltoztatták az összetételét és illatát, azóta nem ér semmit és megfulladok a szagától.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 28.

szisz5

2013. november 28.

Nehézkesen indult a viszonyunk. A sok pozitív vélemény hatására vettem meg, árban elfogadható, de sosem használtam eddig száraz sampont. Kellett egy kis idő, mire kitapasztaltam, hogy mennyit kell a hajamra fújni, hogy érjen is valamit, bár ez inkább az én bénaságom, mint a termék hibája. A szaga valóban irtó büdös és nagyon irritáló, még pár óra múlva is kaparja a torkom ill. köhécselek, ha véletlenül belélegzem. Éppen ezért nem használom túl sokszor, tényleg csak vészhelyzet esetén.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 28.

Emily

2013. november 28.

Nagyon ritkán használom, inkább hajmosás hívő vagyok, de vészhelyzet esetén be szoktam vetni.
Az illata, vagyis inkább szaga rémes, sírhatnékom van tőle, viszont a zsírpacniból valóban képes vállalható fejet varázsolni, legalább aznapra. Én szőke vagyok, úgyhogy nem biztos hogy mérvadó, de nem lesz tőle fehér poros a hajam. Csak szörnyű büdös, mint egy élemedett korú madamnak :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 28.

francais

2013. november 19.

Teljesen összegubancolta a hajam, jobban jártam volna, ha nem használom. Ráadásul nem is bírtam megszabadulni tőle, hiába törölgettem, meg fésülgettem a hajamat. Miközben a hajamat fújtam, az jutott eszembe, hogy lehet nem kellene vele egy légtérben maradni...A hajamat teljesen lefakította....marad a hintőpor...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 19.

rachelle

2013. november 13.

Nagyon szerettem ezt a szárazsampont, gyorsan felfrissítette a hajamat. De tényleg megváltoztathattak valamit, mert miután befújom a hajam, nem tudok egy légtérben megmaradni. Pár használat után már úgy döntöttem, hogy az erkélyen fújom be a hajam...:D Rettenetes fullasztó érzés fog el, annyira tömény, és nem az illatára értem. Nem nagyon szoktam aggódni ilyen dolgokon, de most az egyszer eszembe jutott, hogy kárt tehet a légcsövemben... Szóval 3 csillag, de csak mert régen jó volt. A mostani flakont el sem használom, vettem helyette mezei hintőpor állagú szárazsampont, attól nem fulladtam, megemeli a hajtövemet és tuti mattít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 13.

kim88

2013. november 10.

Én is most vettem újra és meglehetősen romlott a minősége! Sokkal kevésbé szívja fel a zsírt, mint régen, illetve miután kifújtam, a tüdőm megtelik a kis szárazsampon részecskékkel, és perceken keresztül fuldoklom tőle, pfejj... :( Csak azért 2 csilli mert régen jó volt...:(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 10.

TPV

2013. november 6.

Régebben használtam ezt a terméket és akkor nagyon szerettem. Pár héttel ezelőtt újravásároltam, és meglepődtem, hogy mennyire nem jött be. Látom itt a hozzászólásokat, hogy új összetevői vannak, valószínűleg itt van a kutya elásva. Nos, a szaga eddig is szörnyű volt, most is az, viszont én nem azt tapasztalom, hogy kevésbé hagy fehér csíkot, hanem, hogy még inkább! :O Hiába rázom fel rendesen, fújom messziről, hagyom megszáradni, kefélem-fésülöm a hajamat, nem tudom maradéktalanul eltüntetni a fehér nyomokat. Nagyon sajnálom, ez jó kis termék volt anno, de már nem venném újra a mostani tapasztalataim fényében... :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 6.

Nolee

2013. október 30.

Első száraz samponom, nekem megfelel, jól felissza a zsírt, bár az illata elég zavaró. Esténként szoktam használni,alaposan befújom a hajam, aztán reggel kifésülöm, így az illatát sem érezni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 30.

Ophelia

2013. október 24.

Nem fűztem hozzá nagy reményeket, sosem használtam még ilyesmi terméket, de az kell, hogy mondjam, nagyon pozitívan csalódtam. Alig hittem a szememnek, használat után a hajam szinte olyan lett, mint közvetlenül hajmosás után, pedig már nem volt túl friss a dolog. Az illata szerintem nem rossz, nem is nagyon éreztem, miután befújtam. A fekete hajamon tényleg itt-ott őszes hatású volt, de kicsit összeborzoltam, és teljesen eltűnt. Ötös!

Update: Ezúttal már az új összetételűt és illatút voltam kénytelen venni, hát sokat levett az értékéből. Én az előzőnek szerettem az illatát, ez ahhoz képest szerintem sokkal rosszabb... a hatása nemkülönben. Egyetlen előnye, hogy nem fehéríti be annyira a sötét hajamat, de a hatása ezzel párhuzamosan haloványabb, nem nagyon jó semmire... Olyan furán lemattítja a hajamat, kellemetlen tapintású lesz, mint valami ősrégi hajlakktól, megfésülni is alig lehet. Kár érte... :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 24.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Isopropyl Alcohol