Balea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2015. március 4.

Kategória:   Samponok

Szárazsampon spray, mely megszünteti a szagokat, a hajat illatossá, frissé varázsolja.

eo

2013. október 18.

Nagyon örültem volna, ha jól beválik, mert könnyen beszerezhető és kedvező az ára. De sajna nem így lett. Én a Mülleres Algemarina szárazsampont használtam előtte, ami hatásában szépen teljesített (ott viszont olyan probléma lépett fel, hogy a felénél kifogyhatott belőle a hajtógáz vagy valami, mert nem tudtam többet fújni), még az én sötétebb hajamon is. Sajnos egyrészt kissé fullasztó a használata, az illata (szaga?) wc-illatosítóra emlékeztet, erősen citrusos, és ez később is megmarad. Némileg mattítja a hajat, de én úgy vettem észre, hogy inkább csak pár órán át tart a hatása. Érzésre sem segít annyit, mint az Algemarina, illetve jóval többet kell belőle fújni, amit nehezebb is kifésülni. Nekem sajnos nem nyerte el a tetszésemet túlzottan, de attól még nem haszontalan termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 18.

xingmi

2013. október 15.

Amikor először megvettem pár hónapja, akkor nagyon szerettem és tényleg sokat segített! Én csak a frufrumra használom, mert az sajnos túl hamar zsírosodik. Az illata is elviselhető volt, a fehér por is könnyen eltűnt a hajamból.

De most megvettem a következő flakont és látom, hogy új recept? Meg kell mondanom, hogy nagyon elszúrtak valamit! Az illata iszonyatosan irritáló, amikor kifújom, konkrétan nem kapok levegőt mellette! Ez nem normális!
Az egyetlen pozitívum, hogy sok fújásra se lesz fehérebb a hajam , DE! Hatása az nagyon legyengült...én nem is értem.

Más nem tapasztalta ezt? Nagyon nem szeretnék másik fajtát keresni, mert tökéletes volt, az ára is, de így? Emiatt csak 3 csillagot kap, ha visszakapom a régi formulát, akkor javítom 5-re.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 15.

Vizsiildi

2013. október 15.

Nem nyerte el 100%-osan a tetszésem!Valóban mattítja a zsíros hajama,de tapintásra ugyanaz marad!A plusz benne viszont az,h a festett szőke hajam sötét lenövését halványitja!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 15.

LucusNagy

2013. október 5.

Hamar fogy, befulladok és erős a szaga:D Amúgy megemeli a hajtövet, bár utána eléggé furcsa tapintású a haj. Ár érték arányban kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 5.

Anci11

2013. október 3.

Most vettem belőle meg a második tubust, árát nézve elég jó, nálam be is vállt, de keresni fogok egy másikat már csak kíváncsiságból is :) Igazából volt alkalom amikor sokat kibírt a hajam tőle, de volt olyan is hogy semmit sem segített, szóval egy olyan 4-es mivel több volt vele a jó tapasztalat! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 3.

azoszlardori

2013. szeptember 30.

Az illatától lehet egyszer ki fogok pusztulni, de nekem ez az egyetlen száraz sampon, ami használ. Sőt, még másnap is lehet érezni a hatását! (Mondjuk akkor már meg szoktam mosni, de kellemes meglepetésként ért).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 30.

Tyn

2013. szeptember 28.

Az illatát szeretem, többen is megjegyezték már hogy milyen illatos a hajam, kicsit olyan mint a H&S. A hatása, na az már más kérdés. szerintem a zsíros hajra nincs más megoldás, meg kell mosni. Hajtőemelőnek viszont jól működik ;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. szeptember 28.

ZitaKisasszony

2013. szeptember 11.

Két dobozzal használtam el belőle. Egyszerűen zavar az illata. Túl erős.. Ráadásul, nagyon hamar elfogytak.. Maradok a babapúdernél!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 11.

chloe18

2013. augusztus 27.

Eddig csak 2 szárazsampont használtam. Nem rossz, bár szerintem van jobb is. Nekem mondjuk egy egész nappal nem tudja kitolni a hajmosást, max egy féllel (jobb esetben). Az illata meg egyszerűen borzalmas, szinte a hányinger kerülget tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 27.

nonni

2013. augusztus 26.

Ez előtt sosem volt még spray kiszerelésű szárazsamponom, gondoltam beruházok egyre mert szerintem ár-érték arányban kedvező. Nagy reményeket fűztem hozzá és igazából nincs is vele baj(bár szerintem kevésbé hatékony mint por állagú társaik,de kinek a pap...),de a szaga...Hát az valami rettenetes. Igyekeztem keveset fújni belőle a hajamra,de konkrétan fulladoztam tőle pedig nem is volt nyitva a szám. Amikor anyukám bejött a fürdőszobába ő is köhögőrohamot kapott ettől a csodától. Ha egyszer véletlen magammal viszem a táskámban és megtámadnak, tuti bevetem gázspray gyanánt. Egyszerűen elviselhetetlen,így csak 3*ot adok rá.Sajnálom,mert különben teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 26.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Isopropyl Alcohol