Balea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2015. március 4.

Kategória:   Samponok

Szárazsampon spray, mely megszünteti a szagokat, a hajat illatossá, frissé varázsolja.

picipocak

2013. augusztus 21.

Ez az első száraz samponom, az elvárásokat teljesíti,ha nincs időm hajatmosni, gyorsan befújom és kész. Viszont az illatától szédülök, annyira rossz!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 21.

Alien

2013. augusztus 15.

+1 napot ki lehet vele húzni :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 15.

+1 napot ki lehet vele húzni :)

C.Dóri

2013. augusztus 13.

Gyorsan fogy és nem is annyira hatékony, nekem a por állagú száraz sampon sokkal jobban bejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 13.

THAlien

2013. augusztus 12.

ha nincs kedvem/idom megmosni este a hajam, masnap ezzel befujom es aznapra szuper :) egy problemam van, ami nem a termek hibaja, hogy nekem hamar elfogy mert hosszu a hajam :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

Yubiri

2013. augusztus 12.

Felfrissítette a hajam illatát, de a hatásával nem voltam maradéktalanul megelégedve, nem túlzottan csökkentette a zsírosságot. Gyorsan fogyott, így nekem árban sem érte meg. Egyébként sötétbarna hajam van, a por nem látszik jelentősen a hajon, de nem fogom újra vásárolni ezt a terméket! Én a por állagú szárazsamponokra esküszöm, azok jobb tartást is adnak a hajnak!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

_-Mia-_

2013. augusztus 10.

Egy napot lehet vele tolni a hajmosás időpontján. Tőlem mikor először használtam, párom az illat miatt megkérdezte: "mi az, az én samponommal(H&S) mostál ma hajat?" :D Szóval, ránézésre szebb a hajam, az illatát uniszexnek mondanám. Sötétbarnák és feketék inkább rendeljenek színezett Batiste szárazsampont, annak állítólag az illata is mennyei.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 10.

kalmaniki

2013. augusztus 10.

Nekem sötétbarna hajam van és ha használat után átfésülőm, akkor nem látszik meg szerencsére, az illata nagyon kellemes, valóban 1-1,5 napig lehet kitolni vele a hajmosást, és egy használat alkalmával elég sokat kell fújni a hajra szerintem, ezért gyorsan fogy. Igaz, hogy ez az első szárazsampnom, de elégedett vagyok vele, így ennél maradok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 10.

mercike44

2013. augusztus 8.

Jonak jo, nekem inkabb ugy hasznal, hgy masnap ervenyesul a hatasa, nem az nap :-) dej, ujra fogom venne.. a koliban nagy pajtasom lesz :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 8.

LaMaggie

2013. július 30.

Soha nem használtam még száraz sampont, csak hintőport, így nincs viszonyítási alapom. A szaga számomra rovarirtóra emlékeztet. Valahogy nem tudom eloszlatni, mindig egy-egy pontra kerül nagy adag, amit törölközővel, fésűvel oszlatok el. Egyenlőre nem döntöttem el, hogy jó-e, olyan hatalmas változást nem látok, még kísérletezek vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 30.

Sindy6

2013. július 13.

Elég jó termék

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 13.

Elég jó termék

Alkoholok: Alcohol Denat.