Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: blilla91, Módosítva: 2016. január 29.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

Új, feljavított receptúra

Frissítő hatású. Egy szempillantás alatt, bárhol, bármikor. Frissítsd fel a frizurádat! Parti után, vagy akár máskor is, másodpercek alatt, egy gombnyomással, a praktikus száraz sampon spray segítségével. Még víz sem kell hozzá. Hajad ismét friss, jó fogású és dús hatású lesz. Hatékony a zsíros hajtövek ellen. Könnyű kifésülni.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

szabonena

Korcsoport: >54
2015. október 22.

Nagyon tetszik, jó kis termék, nekem jó a hajamra, jó az illata, újra fogom vásárolni

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. október 22.

anett21

2015. október 20.

A hajat tényleg frissé és tisztává varázsolta a hajat és jól kitolta 1-2 nappal a hajmosást, viszont nagyon szárította a fejbőrömet. 500 ft-ot megér, de nem hinném, hogy újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 20.

Serbackaja

2015. október 10.

Sok száraz sampont próbáltam már, de mindegyik csalódást okozott, akkor már inkább jobb volt a hintőpor... Aztán rátaláltam erre, és minden problémám megszűnt! Ennek a terméknek köszönhetően sokszor akár három nappal is ki tudom tolni a hajmosást. Amikor már tényleg nagyon gázos a hajam, annyira, hogy lófarokban is igénytelen, akkor reggel, indulás előtt használom, és kiengedett hajjal is el tudok itthonról indulni. Nekem nagyon bevált, sokkal jobb, mint a hintőpor, mert a hintőporral estére már újra zsíros a hajam, ezzel azonban még másnap(!) is simán útnak indulok.
Én csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 10.

Én csak ajánlani tudom!

Villusz

2015. szeptember 30.

Szeretem ezt a terméket, de kövezzetek meg, szerintem hatását tekintve semmivel sem jobb sem ez, sem a többi száraz sampon a jól bevált hintőpornál. Annyi előnye nyilván van előbb említett társával szemben, hogy a sprayt kényelmesebb használni és az illata is jobb, csak vigyázni kell vele, hogy ne fújjuk túl közelről, mert akkor hamar hófehérré varázsolhatjuk vele a hajkoronánkat. Sajnos az én korpásodásra hajlamos, seborrheás fejbőröm még hamarabb szárad tőle, de erről nem a termék tehet. Lényeg a lényeg, nekem négy csillagot megér, mert praktikus és teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 30.

mellcsiii

2015. szeptember 6.

Na ez már sokkal sokkal jobb, mint a sima társa! Szeretem, tényleg van hatása, majdnem olyan, mintha frissen mosott lenne a hajam. Icipicit még mindig fullasztó, és én az illatából sem érzek semmit, de ár-érték arányban nagyon jó! Örülök, hogy a krémmánia alapján rátaláltam, sokszor segít, amikor nem akarok túl hamar hajat mosni, vagy csak szimplán lusta vagyok :P :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 6.

ImLaura

2015. augusztus 30.

Nekem nem igazán jött be, kezdve az illatával, ami talán citrusosnak mondható, de számomra nem a kellemesebb fajta. A hajam alapvetően zsíros, a fejbőröm pedig nagyon érzékeny, ezért több problémám is akadt vele. A hajamat elnehezítette, nagyon furcsa tapintása lett használat után és nem ért el tartós hatást, mivel kb fél nap múlva újra bezsírosodott a hajam. Illetve pár óra után viszketni kezdett tőle a fejbőröm (mondjuk ez nálam rengeteg terméknél előfordul). Szóval meg fogok szabadulni tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 30.

Ashmatiii

2015. augusztus 29.

Eleinte nagyon szerettem,egymaa utan vagy 3x vettem. Aztan lehet valtoztattak rajta valamit,mert amit legutobb vettem,az semmire sem jo. Ragad, nem hatekony es meg lehet fulladni a permettol. Csalodas

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 29.

HontiAgi

2015. augusztus 12.

Szeretem, de miért nem látom már majdnem egy hónapja egyik kecskeméti dm-ben sem még csak a lefosztott állványsorához tartozó árfecnit sem? :( Ha kivonták szomorú leszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 12.

pzsofia

2015. augusztus 11.

3 csillag, mert nem vagyok oda érte. Csak pár órát tart a hatása és olyan túle a hajam, mintha lisztes lenne. Nem szeretem az illatát sem, fullasztó. El fogom használni, de utána mást keresek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 11.

pzsooofi

2015. augusztus 5.

Olcsó és tökéletesen működik. :) Amióta kipróbáltam csak ezt használom. Jár az 5 csillag. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 5.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride