Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: blilla91, Módosítva: 2016. január 29.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

Új, feljavított receptúra

Frissítő hatású. Egy szempillantás alatt, bárhol, bármikor. Frissítsd fel a frizurádat! Parti után, vagy akár máskor is, másodpercek alatt, egy gombnyomással, a praktikus száraz sampon spray segítségével. Még víz sem kell hozzá. Hajad ismét friss, jó fogású és dús hatású lesz. Hatékony a zsíros hajtövek ellen. Könnyű kifésülni.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Lucc

2015. július 29.

Amióta néhány éve rátaláltam, csak ezt használom, és imádom :) nagyon jól teszi a dolgát. Mivel sötétbarna hajam van, vigyázni kell vele hogy nehogy túl sokat használjak mert meglátszana, de ezt a problémát is sikerült kiküszöbölnöm azzal, hogy rájöttem nekem akkor működik a legjobban, ha este, lefekvés előtt fújok belőle a hajamra, és egy törölközővel beledörzsölöm. Így éjszaka jobban felszívja a felesleges zsírt az hajamból és a fehér szín is felszívódik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 29.

jzsofi

2015. július 28.

Hű, na ez se jó semmire. Sötétbarna hajon totál meglátszik, és hatása sincs ráadásul fullasztó is. Tulajdonképpen utálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 28.

mosomaci

2015. július 24.

Szőkésbarna hajon nem látszik, ha valóban áttörli az ember törölközővel. Ha a hullámos hajam kivasalom, akkor a fejrelapulás miatt hamar zsírosodik (max 2 nap) de ez plusz egy napot segít csalni. Ajánlom vékonyszálú hajra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 24.

Eszti24

2015. július 16.

Amikor megvettem is tudtam, hogy tipikus vészhelyzet-megoldó termék lesz nálam, és abszolút bevált. Viszont nekem mindig át kell fújnom hideg hajszárítóval utána a hajamat, hogy kijöjjön belőle az összes fehérség. Cserébe tényleg tudja imitálni a frissen mosott haj állagát, igaz, én általában nem használom több napra, legtöbbször akkor kerül elő, ha esti programom van, és egy órával előtte jövök rá, hogy hajat kellett volna mosni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 16.

zsuzsu20

2015. július 13.

Általában 1 napot szeretnék szárazsamponnal kihúzni, de sajnos ezzel a termékkel ez nem sikerült. Én semmi hatását nem vettem észre. A hajam nem lett frissebb, sem dúsabb, a zsírossággal meg végképp nem tudott mit kezdeni. Kifújáskor pedig rendkívül fullasztó volt. Lehet az én hajam túl "makacs", mert vastagabb szálú és zsírosodó, de attól még csalódás ez a termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 13.

Kitti-91

2015. július 11.

Kizárólag a krémmániás vélemények miatt szereztem be, korábban "nem hittem"a szárazsamponokban...de működik! :) finom illat és teszi a dolgát :)

Update: már kb 10. alkalommal használom és még mindig van a tubusban egy kevés! Azt hittem max 4-5 alkalomra lesz elég szóval kellemes csalódás! :) Emellett anyukám annyira ellene volt hogy ki sem akarta próbálni ....mert lánykorában (30 éve)használt szárazsampont és az semmire nem volt jó...mióta megismerkedett ezzel két tubust vettem neki mert mondta hogy ebből tartalék is kell! :) remélem nem szüntetik be vagy ha mégis lesz utódja ennek a csodaszernek! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 11.

molnargnoemi

2015. július 1.

Az első szárazsamponom, így hasonlítási alapom nincs. Természetesen az itteni vélemények alapján vettem meg. :) Csodaszernek nem mondanám, de azért ha segítség kell hozzá fordulok. Alapból nagyon gyorsan zsírosodik a hajam, Van amikor már az első nap végére lelapul. Ilyenkor jól jön.
Használat után kicsit fehér marad a hajam, de törölközővel megdörgölöm és eltűnik. Vészhelyzetekben teszi a dolgát. :) 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

eszcs

2015. június 28.

Imádom! De ezer éve minden utamba kerülő dm-be keresem es nem találom. Valaki Budapesten látott mostanában?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 28.

mscintia

2015. június 16.

Nem gondoltam volna, hogy valaha pozitívan fogok vélekedni egy száraz samponról. Ez azonban valóban telitalálat volt a gyártótól! Nem is drága, kellemes illata van, igaz, fehér réteget képez a hajon, de törölközővel jól meg kell dörgölni és egyből olyan hatást kelt, mintha megmostuk volna a hajunkat! Komolyan érdemes elgondolkodni ezen a terméken.. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 16.

barva.lilla

2015. június 6.

Nekem sajnos nagyon nagyon nem vált be... csak zsírosabb tőle a hajam.. borzasztó :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 6.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride