Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: blilla91, Módosítva: 2016. január 29.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

Új, feljavított receptúra

Frissítő hatású. Egy szempillantás alatt, bárhol, bármikor. Frissítsd fel a frizurádat! Parti után, vagy akár máskor is, másodpercek alatt, egy gombnyomással, a praktikus száraz sampon spray segítségével. Még víz sem kell hozzá. Hajad ismét friss, jó fogású és dús hatású lesz. Hatékony a zsíros hajtövek ellen. Könnyű kifésülni.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Imo

2015. június 5.

Nem szeretem a szárazsamponokat, de ha a hajmosás nem megoldható (pl tábor), akkor ez tényleg szuper kis kence. Az illata olyan gyümölcsös - de lehet hogy csak nekem.

Update: Lassan elfogy 😢 amint dm közelben leszek, újraveszem 😊 egyszerűen szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 5.

Katavi

2015. június 4.

Nem használtam még ezelőtt száraz sampont,és ehhez sem fűztem nagy reményeket,mert nálam valahogy semmi sem működik.Azt kell mondjam ez a spray jó,sőt nagyon jó,nem maradt fehér folt a hajamon pedig elég sötét,nem ragad tőle,sőt.Tegnap használtam hogy egy napot csúsztassam a hajmosást,de lehet hogy még ma sem mosom meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 4.

eszternemeth96

2015. május 30.

Hatásos, könnyen kifésülhető szárazsampon, de az illata valami borzasztó, fojtó, nagyon kellemetlen, ezért kénytelen vagyok levonni egy csillagot, de szépen teszi a dolgát és olcsó is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 30.

GNóri

2015. május 30.

Huh mennyivel jobb, mint a balea epres szárazsamponja! Kevésbé lesz tőle fehér a hajam, tényleg frissít, jó az illata, és valóban hatásos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 30.

kabocika

2015. május 21.

Köszönöm a krémmániásoknak ezt a majdnem csodaszert:)! Az itteni vélemények alapján esett a választásom rá, végső elkeseredésemben, mert szinte minden másnap hajat kellett már mosnom, Kaptam Tőletek és ettől a szertől +1 napot! Hálás köszönetem!!! Sokkal jobb, mint drágább társai, más márkák-szinte mindent próbáltam már ezen kívül, míg nem olvastam a kritikákat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 21.

cicafull1114

2015. május 15.

Nagyon szeretem, nem lesz száraz tőle a hajam, sőt mintha még puhább is lenne használat után, az illata nagyon tetszik. Viszont egy idő után mintha nem jönne ki rendesen a "samponpor".

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 15.

dorci993

2015. május 13.

Ezt is a KM-nek köszönhetően találtam meg-az anyagi csőd mellett sok, iszonyú jó termékre figyelek itt föl,szóval megéri az a csőd :D Ez a száraz sampon is remek, és az árával nem része az anyagi csődömnek sem :D Nem hagy fehér foltokat, illata szinte nincs, ill. használat után én már szinte nem is érzem, amit ígér maradéktalanul betartja. Egy hajmosást megspórolhatok vele hetente, bónuszként pedig olyan tartást ad a hajamnak, amilyen frissen mosva sincs :D Ebben a kategóriában befejeztem a kísérletezgetést:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 13.

ladyadalaide

2015. május 13.

Nem egy Batiste, de olcsó és nagyon jó száraz sampon és én szeretem az illatát. Használtam a kék Baleasat is, de attól mindig köhögni kezdtem, ez jó, mert zárt térben is lehet használni fuldoklás nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 13.

Dézi

2015. május 13.

Hűű ez nagyon jó kis termék! Ez az első száraz samponom és elsőre meglepődtem, mert azt hittem hogy fehér por lesz tőle a hajamon, de semmi. Fogalmam nincs hogy működik ez a cucc, de nagyon jó. Nem is értem hogy élhettem eddig nélküle. Az illata is finom, olcsó is volt, hatásos.... 5 csillag :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 13.

Cintike

2015. május 11.

Egyszerűen imádom!! Nagyon sok félét kipróbáltam már, de ennél kell hogy maradjak. A maga kis 499Ft -os árán le veri számomra összes többi szárazsampont! Nem hiába hiszen balea, nagyon jók a balea termékek, persze nem mind, mert eddig nekem csak a két végletben van tapasztalatom, vagy nagyon jó vagy nagyon rossz, ilyen a másik fajta balea szárazsampon, a hosszú kékes flakonú, na az valami szörnyű, undoritó illata van,és hiába törlöm meg a hajam utánna, a hajam tövénél "ősz" maradok. Na de ez a kis drágaság elfelejteti minden rossz élményemet, elég egy héten 1szer hajat mosnom, mert végig ezzel húzom a hetet, és mindennap frissen mosott hatású a hajam, és nagyon dús!! Állandóan újra vevős termék nálam, van amikor egyszerre be veszek 3-4 flakont is hogy legyen :D 5***********

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 11.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride