Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: blilla91, Módosítva: 2016. január 29.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

Új, feljavított receptúra

Frissítő hatású. Egy szempillantás alatt, bárhol, bármikor. Frissítsd fel a frizurádat! Parti után, vagy akár máskor is, másodpercek alatt, egy gombnyomással, a praktikus száraz sampon spray segítségével. Még víz sem kell hozzá. Hajad ismét friss, jó fogású és dús hatású lesz. Hatékony a zsíros hajtövek ellen. Könnyű kifésülni.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Bolvarin

2015. március 29.

Régen én is a porállagút használtam a sötét hajamra, és nagyon nem szerettem, mert nehéz volt kidörzsölni a hajamból, hogy a fehérség eltűnjön.
Sokan dicsérték ezt, uh. gondoltam kipróbálom. Valóban dúsít és szép eredményt lehet elérni vele, de nálam a csak kifésülés ennél sem válik be, be kell vetnem a törölközőt is. Tetszik, hogy fújós, így sokkal könnyebb eloszlatni, az illata meg valami imádni való, és megőrzi a haj egész nap.
Egyetlen félelmem, hogy a szórófej megadja magát, mert a 3. használatnál már egyszer rosszalkodott, akkor kimostam, így használható, remélem nem lesz gond, mert jó kis termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 29.

kacibog83

2015. március 29.

Régebben csak por állagú száraz sampont használtam, így ennek már a használata is jóval kényelmesebb, az eredményről nem is beszélve. Könnyen felvihető, nem hagy fehér nyomot a sötét hajamon. Egy nappal kitolható a hajmosás ideje, ráadásul még dúsítja is a vékony szálú hajamat, így számomra tökéletes gyorssegély. Mikor használom, meg is szokták kérdezni, hogy hajat mostam? :) Nagyon jól teljesít, megérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 29.

tittus

2015. március 29.

Én anno kipróbáltam a régi fajtát, egyből ment is a barátnőmnek, nagyon nem szerettem meg. Ezt is most csak kényszerből vettem meg, és nagyon pozitívan csalódtam benne, úgy látom, fejlesztettek rajta. Múlt nyáron használtam a limitált kiadású epres verziót, az is nagyon bejött (mondjuk azon is meglepődtem), ezt is ahhoz tudnám hasonlítani: nincs annyira fullasztó illata, szépen kijön a sötét hajamból is, 1 napot ki lehet tolni vele és még dúsít is. Nekem egész sokáig bírja, pedig hetente kétszer is használom. Az is plusz pont, hogy az árát is lejjebb vitték, úgyhogy nagyon ajánlom, főleg hogy az utóbbi időkben kipróbáltak közül ez a legjobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 29.

Rencsa

2015. március 24.

Életmentő tud lenni ez a termék, és nagyon olcsó. Persze a hajmosást nem helyettesíti, de 1 nappal simán ki lehet tolni a hajmosást, szépen rendbe teszi a zsíros hajamat. Hogy ne legyen fehér utána a hajam először törölközővel törlöm meg a hajam, aztán kifésülöm, majd megfújom egy kicsit még hajszárítóval. Ezzel ismpét szép állapotba kerül a hajam aznapra, úgyhogy én rendszeresen újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 24.

SzySza

2015. március 15.

Imádom!!

Van egy régebbi por alapú száraz samponom, amitől mindig fehéren virított a fejem bármennyire is töröltem le. Ez valami csoda. :) Ráfújom ahogy a flakonon írja, hagyom 5-10 percig aztán letörlöm és megfésülöm. Woala, mintha frissen mostam volna meg. :) Az árát tökéletesen megéri, biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 15.

Imádom!!

im

2015. március 4.

Korábban még sosem használtam szárazsampont, úgyhogy nem tudom más termékekkel összehasonlítani. Pozitívum, hogy 1-2 nappal ki tudom tolni a használatával a hajmosást, mert tisztább, dúsabb lesz tőle a hajam. Negatívum, hogy kicsit viszket tőle a fejbőröm, illetve nekem elég gyorsan fogy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 4.

blilla91

2015. február 20.

A régi fajtát nem használtam, így összehasonlítási alapom nincsen. Ez viszont ugyanolyan, mint a limitált epres kiadás, csak ugyebár eper illat nélkül. Ez olyan parfümös illatú, egyáltalán nem fullasztó, nem is tolakodó, ami pozitív. Hatása ugyanolyan remek, mint az epresé: dúsít, nem viszket a fejbőröm, nem hullik a hajam, és tényleg tisztábbnak tűnő haj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 20.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride