Balea

Ár:   600 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Udreeh, Módosítva: 2017. március 6.

Kategória:   Hajformázók

Kőkemény tartás, egészen a következő hajmosásig.

• Szélálló tartás
  • Ideális kész frizurák végső rögzítéséhez
  • Mikro finomságú permet
  • UV-szűrővel
  • B5-provitaminnal

kistusi77

2016. február 9.

A legjobb amit valaha használtam!!! Adnék 6 csillagot is, ha lehetne! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 9.

A legjobb amit valaha használtam!!! Adnék 6 csillagot is, ha lehetne! :)

szegfumonika

2015. december 9.

Drága,márkás hajlakkokat simán odaver. Haj göndörítésnél használom és a így a végeredmény nagyon tartós. Az illata is finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 9.

rebus

2015. november 21.

az egyik legjobb, nem vagyok hajlandó drága hajlakkokat venni, mikor itt van ez a kis csoda, párszáz forintért. nekem sokáig elég, nincs rossz illata, könnyen kifésülhető mégis nagyon jól tartja a hajam. imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 21.

v.szilvia789

2015. október 29.

Nagyon jó hajlakk, tényleg tart, mégsem beton kemény a frizura. Jól lehet eloszlatni, kellemes az illata. Könnyen kifésülhető. Szuper terméket kapunk 600 Ft-ért.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 29.

KupaiVirag

2015. október 13.

Nemrég vettem, még sosem használtam de ma sehogy sem állt a hajam, nem csináltam semmi különleges frizurát, egyszerűen összefogtam a hajam és befújtam reggel hogy ne álljanak szét a babahajak. Kibírta a szelet, az ESŐT, a folyamatos fogdosásomat, mindent, aztán edzésen kapott még bőven, ütéseket rúgásokat ÉS NEM JÖTT SZÉT. És ha ez még nem lenne elég, amikor haza jöttem ugyan olyan szépen ki tudtam fésülni, nem tapadt össze, nem csomósodott. Szerintem egy 2000Ft-os lakknál is jobban teljesít, főleg 600Ft-ért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 13.

Regi

2015. július 3.

Most hogy feltűztem a frufrumat, a kiálló szálakat fújom le vele, hogy normálisan álljon. Nagyon jó, nem kell sok belőle, teljesen szagtalan, nem büdös, nem kelt zsíros és ragacsos hatást, ki sem kell mosnom a hajamból, vagyis én nem szoktam, biztos újra veszem! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 3.

littlemisstinkerbellxx

2015. június 6.

Jaj még fiatal emo koromban kezdtem el használni, mikor hatalmas tupírokkal mentem suliba (ne nevessetek ki) és ha tényleg igényesen szétválasztva tupíroztam és fújtam be, akkor még este is olyan volt. Mára hosszú hajam van, ami elég dús, és már nem tartja meg a tupírt, de ez a fazonja miatt is van, én mégis nagyon szeretem, mert egyik hajlakkom sem volt még ennyire tartós. Megszámolni sem tudom hányat vettem már belőle, máshoz sosem nyúltam még, mióta ismerem:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 6.

mimmike

2015. május 11.

Ezt nevezem én ERŐS hajlakknak! :)) Nincsen olyan orkán erejű szél, amely szétborzolná a hajamat, ha ezt használom. Természetesen ritkán alkalmazom, mert eléggé ragad és gyakori hajmosást igényel. De mindig van otthon arra az esetre, ha tartósan belőtt frizurát szeretnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 11.

Gina1031

2015. április 26.

Az itteni pozitív vélemények hatására vásároltam meg. Valóban biztos tartást ad. Csak akkor használom, ha begöndörítem az egyébként vékony szálú, hosszú hajamat - és másnap már hajat is mosok, mert reggelre egy ragacsos kazal lesz a fejemen, de ez minden más lakkal így volt, ezzel meg legalább amikor kell egyben marad a frizurám. Valóban szárít, ahogy előttem mások is írták - de a hajlakk használata sajnos nem egy hajápoló kezelés... :) Az ára miatt is megéri az ötöst, eddig lényegesen drágábbakat használtam és nem váltak be úgy mint ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 26.

kaira

2015. április 12.

Valóban nagyon jól tart! Viszont a hajamat kicsit szárítja,de valamit valamiért... :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 12.

Vitaminok: Panthenol