Balea

Ár:   600 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Udreeh, Módosítva: 2017. március 6.

Kategória:   Hajformázók

Kőkemény tartás, egészen a következő hajmosásig.

• Szélálló tartás
  • Ideális kész frizurák végső rögzítéséhez
  • Mikro finomságú permet
  • UV-szűrővel
  • B5-provitaminnal

bodor.kristof2010

2015. január 16.

Nagyon imádom. A legjobb hajlakk, amit eddig használtam. Semmi panaszom nem lehet rá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 16.

Cu2tka-baba

2015. január 7.

Nagyon szeretem:) Ezt vettem átmeneti megoldásnak, mikor egy másik kifogyott mert jó áron van és még akciós is volt. Teljes befutó, úgyhogy véglegesítettem a kapcsolatunkat:) Nem zsírosít, szép tartást ad ha megfelelő mennyiségben használjuk . Nagyon szuper:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 7.

d.nikcsi

2014. szeptember 15.

Kb. 5 éve használom, nagyon szeretem, hatalmas 5-ös neki! Brutál jól tart, és szerintem nagyon finom illata is van.
Az ára is nagyon jó, mostanában ráadásul le is van akciózva. Mivel nem bírom elviselni, ha csak 1 hajszálam is másfelé áll, mint a többi, ezért nekem ez maximálisan bevált!:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 15.

Samirah

2014. július 22.

Nem egy gyenge termék, az biztos. :)
Ha erősebb tartást szeretnék mindig ezt használom. Mivel tényleg nagyon jó tartást ad, kevés is elég belőle, sokáig ki is tart nálam egy flakon. Ár érték aránya így nagyon jó.
Évek óta használom, a mostani már vagy a hatodik. Az illata nem különösebben jó de sokáig nem érződik és szerintem ritka a jó illatú hajlakk. Tőlem kapja az ötöst.
a.muse.d,: Nekem is félre szokott szórni a szófeje mert a lakk rászárad használat után de alkalmanként le szoktam mosni a szórófejet csap alatt és utána megint jól működik.
(Ebből is látszik milyen erős ez a lakk, mert a kis spriccelő lukba is beleköt.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 22.

Nem egy gyenge termék, az biztos. :)

jucyencore

2014. január 24.

Jó pár éve ezt használom, nagyon erősen tart, szeretem az illatát, az ára korrekt - remélem örökké árulni fogják, abban a pillanatban, ahogy elfogy, megyek a következőért - vagy összefogom a hajam, nem tudok nélküle élni :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 24.

SlecckelMarine

2013. november 10.

Szerintem nem olyan "majdnem szupi" 4,5-ös, inkább olyan átlagos 3-as.
Tényleg jó illata van, de nekem sem tart olyan nagyon, pedig különböző mennyiségekkel is próbálgattam..
Sebaj, nem volt olyan nagy kiadás és az összetevői is szépek..
Akinek nincsenek max-tartás igényei azoknak megfelelő lehet..
Nekem vannak, úgyhogy nekem ez 3-as..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 10.

Szerintem nem olyan "majdnem szupi" 4,5-ös, inkább olyan átlagos 3-as.
Sebaj, nem volt olyan nagy kiadás és az összetevői is szépek..
Akinek nincsenek max-tartás igényei azoknak megfelelő lehet..
Nekem vannak, úgyhogy nekem ez 3-as..

hatsum0m0

2013. augusztus 18.

ööö hát nekem annyira nem, pedig bíztam a baleában. rengeteg a babahajam, azokat kéne kordában tartani, gondoltam ez majd ütős lesz, de semmivel sem tud többet, mint más hajlakkok. ragad is, mint a csuda.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 18.

neonkiwii

2013. április 14.

Rengeteg hajlakkot kipróbáltam, de ez mindent vitt, az ára mesés, az illata csodás, tart rendesen, igaz, kissé ragacsos, de ha az ember ügyes, akkor nem látszik a haján, és nem kell olyan sok belőle azon kívül, hogy a kiszerelése óriási, így hónapokig elég nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 14.

cirrus

2013. február 25.

Évek óta nem használok hajlakkot, száraz virágot akartam tartósabbá tenni. Olcsó, erős, jó lesz ez nekem. Megvettem.
Aztán pár napja a hajamra és az időjárásra való tekintettel gondoltam kipróbálom, ne vesszen kárba. Borzasztó ragacsos, de hihetetlenül tart! Kifésüléssel nem volt gondom, a fejbőrömet nem irritálta (nem vagyok érzékeny szinte semmire, de a legdurvább allergiás élményem egy "kölcsön" taftnak köszönhetem, ami a fejbőrömet bántotta). A spray kicsit fáradtan szór, lehetne erősebb a permet, de ez az értékéből nem von le.
Minden napos használatba nem fogom venni továbbra sem, de legalább tudom mihez nyúljak ha extra erős tartásra van szükségem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 25.

paunemonika

2013. január 1.

Amióta bevonták a kedvenc hajlakkomat azóta jó pár márkát kipróbáltam és ez veri mindegyiket!Tényleg szélálló!Remélem jó darabig megtalálható lesz még a polcokon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 1.

Vitaminok: Panthenol