Balea

Ár:   600 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Udreeh, Módosítva: 2017. március 6.

Kategória:   Hajformázók

Kőkemény tartás, egészen a következő hajmosásig.

• Szélálló tartás
  • Ideális kész frizurák végső rögzítéséhez
  • Mikro finomságú permet
  • UV-szűrővel
  • B5-provitaminnal

Heni1009

2012. december 23.

Kedves Campbell! Attól, hogy neked valami nem vált be még nem kell ócsárolni. Az, hogy kinek mi működik rendszerint nem csak a termék minőségétől hanem a hajunktól is függ. Mindenkinek más ezért nyilván nem jó ugyanaz. Történetesen próbáltam már az általad ajánlott hajlakkot, hál istennek ajándékba kaptam mert az életben nem adnék ki ennyi pénzt ezért...borzalmas volt, azt hittem hányingerem lesz a szagától és úgy összeragadt a szép fényes hullámos hajam, hogy egyből mentem hajat mosni....nem mondom azt, hogy nem jó az a lakk de nekem nem az vált be...hanem ez és ennyi. Ez legalább azt teszi amit ígér és az én hajam szereti. Ritkán használok egyáltalán bármiféle hajlakkot, de jelenleg nem váltanám le semmire pedig már rengeteget próbáltam a lehető összes márkában és árkategóriában. Mindenki szabadon elmondhatja a véleményét, de nem kell a földbe döngölni csak azért mert neked nem jó, rajtad kívül meg 100 embernek igen.Amúgy meg nem feltétlenül a lakk a hibás, hogy nem tudod használni és összefújod magad vele. Ja és még valami, attól, hogy olcsó valami még nem rossz. Hidd el legtöbbször nem a minőséget fizeted meg hanem a márkanevet..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 23.

karakumsivatag

2012. október 16.

Mindig van itthon 3-4 féle hajlakkom, gyengébb erősebb, nem ragaszkodom 1 féléhez. Ez a ragacsosabb verzió. Van, hogy pont erre van szükségem. Egy viharos, esős napon ez biztosan megtartja a tincseket. Napsütésben meg használom a többit. Nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 16.

Michelle

2012. augusztus 5.

A Balea volumennövelő lakkjával remek párost alkot, a kettővel minden alkalmat le tudok fedni. A szélálló változatot én is csak alkalomszerűen használom, ha erős, megbízható tartásra vágyom. Szintén sok márka sok lakkját kipróbáltam, de csalódást okoztak. Erről a lakkról már minden jót felsoroltak az előttem írók, akiknek szintén bevált, így nem ismétlem őket. Én sem vagyok hajlandó ezreseket költeni egy olykor-olykor használt hajlakkra, ez elvi kérdés. Amíg valami csoda folytán nem találok olyat, ami többet és jobban tud ebben az árkategóriában, ennél maradok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. augusztus 5.

ribizli

2012. augusztus 5.

Nos, ellenben a Taft-tal, rá illik a reklámszlogen, miszerint:
London: eső, a frizura tart
New York: napsütés, miért ne tartana?
Párizs: szél, ééés még mindig csak tart és tart...
Gyakorlatilag nekem is az eddigi legjobb hajlakkom, elégedett vagyok vele.

Szerk: Én is kipróbáltam már minden márka minden erősebb hajlakkját, egyikkel sem értem el ilyen eredményt, mivel vagy iszonyatosan büdösek és hatástalanok voltak, vagy csak egyszerűen a maximális tartást ígérőtől is egy óra múlva teljesen szétesett a frizurám, hiába fújtam rá fél flakonnal, és ezen kívül még ki is szárította. Ha valóban erős fixálást szeretnék alkalmanként, akkor igenis ezt használom, hiszen ezt ígéri, az, hogy ragacsos, az pedig szerintem természetes, ezért olyan erős. Miután megszárad, és nem nyúlunk ugye hozzá, csak az erős, fixált tartás marad. Sok pénzt pedig nekem sincs szívem költeni hajlakkra, főleg, hogy ritkán használom, arra pedig ez is tökéletesen megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 5.

Nos, ellenben a Taft-tal, rá illik a reklámszlogen, miszerint:
London: eső, a frizura tart
New York: napsütés, miért ne tartana?
Párizs: szél, ééés még mindig csak tart és tart...
Gyakorlatilag nekem is az eddigi legjobb hajlakkom, elégedett vagyok vele.

bandita

2012. augusztus 4.

Nem egyszerűen szélálló, de orkánerejű szélálló hajlakkot ismerhetünk meg személyében. Kevés hajlakk tudja ezt nyújtani számomra, ő megtette. A használatát alkalomszerűen ajánlom, mivel aki próbálta már ezt a terméket szerintem biztosan érezte, hogy "fésűálló" is. Tehát alkalmi frizura, ami egész nap tart, ha kell, de aztán hajat kell mosni. Én mégis azt mondom csodaszer, mivel sokat ígér és azt teljesíti is. A kupakot érdemes a tetején tartani, és használat után a fúvókát leöblíteni, hajlamos az anyag belekötni.Légy gondos vele, meghálálja:))

Ui: Részemről továbbra is rendben van ez a termék. Amit ígér, a már leírtak alapján maximálisan teljesíti, ezért nagyon szeretem. Természetesen láttam és használtam már pár jó hajlakkot eddigi életem során, azonban NEM VAGYOK HAJLANDÓ 4000 Ft-ot, vagy még többet költeni egy alkalomszerűen használt hajlakkra. A gondolatot is nevetségesnek tartom :)))))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. augusztus 4.

Nikozia

2012. július 17.

nagyon jó, nekem nem lesz beton tőle a hajam, mégis tart, ár-érték arányban messze a legjobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 17.

ariadne

2012. július 4.

Ez egy kiváló hajlakk! Minden, általam eddig kipróbált hajlakkon túlmutat erősségben és tartósságban. Az ára is nagyon megfelelő, ajánlom mindenkinek, akinek puha, tartástalan a haja vagy csak egyszerűen azt szeretné, hogy sokáig tartson a frizurája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 4.

klaere

2012. június 27.

Betonkemény tartást ad egész napra. Kicsit fújsz, már meg is "kövül" a frizura, utána nagyon nehéz korrigálni. Ilyen erős tartást még a 7-es erősségű Taft Maxx Power sem tud felmutatni...A sárga got2b hajlakkra emlékeztet, de azt Magyarországon nem lehet már kapni, örülök, h erre rátaláltam, mert ugyanazt nyújtja fele áron.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 27.

vicus74

2012. június 11.

nekem is nagyon megfelel ez a lakk:-)
ajándékba kaptam,és ezután mást nem is használok...nem szárít,mint a Taft...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. június 11.

nekem is nagyon megfelel ez a lakk:-)
ajándékba kaptam,és ezután mást nem is használok...nem szárít,mint a Taft...

Udreeh

2012. június 9.

Az eddigi leghatásosabb hajlakk, amit próbáltam, másfélét nem is fogok venni, mert árban is jó (629 Ft), és minőségben is. A drágább sem jobb szerintem, akkor meg minek fizessek többet?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 9.

Vitaminok: Panthenol