Balea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2020. augusztus 7.

Kategória:   Samponok

Extra frissesség minden hajtípusra. Villámgyors száraztisztítás a hajnak: másodpercek alatt a haj ismét friss, jó fogású és dús hatású lesz, víz nélkül. Hatékony a zsíros hajtövek ellen, könnyen kifésülhető. Friss, trópusi illattal.

Doryen

2018. december 4.

Életmentő barátom a mindennapokban. Az illata durva, de egy idő után elillan. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

Bradshaw

2018. december 3.

Csodaszer. Csak ezt használom. Kevés is elég belőle, és frissen mosott haj kinézete van. Mindenkit rászoktattam. Az illata az tömény, már messziről is lehet érezni. De ha kicsit szellőzik, nagyon fini kókuszos illata lesz. A barátom is imádja. Kókuszos szárazsampont mindenkinek!!!!!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

szeretlek

2018. november 27.

Megvettem, de képtelen vagyok használni, mert borzasztóan zavar az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

Megvettem, de képtelen vagyok használni, mert borzasztóan zavar az illata.

angelavaradi

2018. november 24.

Kitolható vele hajmosás, finom illat! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 24.

Kitolható vele hajmosás, finom illat! :)

Birgo

2018. november 21.

Maximálisan elégedett vagyok, nem hagy fehér foltokat a hajamban, nekem utána még napokig bírja mosás nélkül, az illata csak bónusz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 21.

yukari99

2018. november 10.

Az illata jó, de semmi hatása, néhány fújás és már az a fehér por se jön belőle. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 10.

Normajean

2018. november 6.

Tartós zsírmentesség, kellemes illat, ajánlom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 6.

Tartós zsírmentesség, kellemes illat, ajánlom!

zorica85

2018. november 2.

Hétfőn vettem meg az itteni véleményeken felbuzdulva, ma már volt is alkalmam kipróbálni mert tegnap képtelen voltam este hajat mosni. Alapvetően naponta moshatnám annyira hamar zsírosodik sajnos, mostanában kísérletezek hogyan tudnám kitolni ezt az időt. Második nap összefogva még vállalható, de harmadik nap már elég gáz. Szóval reggel befújtam, törülközővel átdörzsöltem, kifésültem és azért befontam, de egyébként szuper lett. Nyilván nem frissen mosott hatás, de sokkal jobb mint volt. Nem hagyott fehér nyomot a vörös hajamon, az illata pedig fantasztikus. A batiste cherryben csalódtam, de ez abszolút újravevős lesz!

Abszolút imádás, az életemet menti meg, hogy ki tudom vele tolni végre a hajnosások között eltelt napokat. Hálás vagyok, hogy rátaláltam a krémmániát olvasgatva. Holnap megyek veszek még belőle pár flakonnal tartalékba.

November 2.: Az azért csak jelent valamit, hogy április óta töretlen lelkesedéssel használom? Nem tudom hányadik flakonnal vettem ma belőle, most már ott tartok, hogy heti két hajmosással elvagyok. Néha valóban fullasztó az illata, köhögni is szoktam tőle ha elfelejtek ablakot nyitni a fürdőszobában amikor használom. Remélem soha nem vonják ki, mert nehezen tudnám nélkülözni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 2.

mppl

2018. október 31.

Két flakonnal is elhasználtam, nagyon jó áron volt, tényleg ki tudtam tolni vele a hajmosást 1-2 nappal, viszont nekem sokszor nagyon matt és hintőporszerű lett tőle a hajam. Ezenkívül az illata is nagyon intenzív, ami nekem tetszett de páromnak már nem annyira. Összességében nem csodaszer viszont teszi a dolgát, csak nem szabad túlzásba esni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 31.

pirospipacsocska

2018. október 31.

A nagyfiammal mindketten használjuk,mivel nagyon hamar zsírosodik a hajunk.Szerintem is kissé erős,intenzív az illata,de a hatása megfelelő.Egy nappal így el tudjuk tolni a hajmosást.Az ára pedig tökéletes!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 31.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride