Balea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2020. augusztus 7.

Kategória:   Samponok

Extra frissesség minden hajtípusra. Villámgyors száraztisztítás a hajnak: másodpercek alatt a haj ismét friss, jó fogású és dús hatású lesz, víz nélkül. Hatékony a zsíros hajtövek ellen, könnyen kifésülhető. Friss, trópusi illattal.

KKinga1997

2018. október 31.

Gyorsan zsírosodó hajam van, így nagyon jó szolgálatot tesz. Elég intenzív illata van számomra, de ez nem ront az értékén. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 31.

szeszti

2018. október 17.

Eddig nem hittem a száraz samponos csodákban, de most szeretném kitolni a hajmosásaimat, és az itteni vélemények alapján ezt a terméket szereztem be. Valami fantasztikus! Tényleg olyan, mintha frissen mosott lenne a hajam, ráadásul finom illatú, nem lapul le a hajam, hanem kicsit frissebbnek tűnik. Nekem nagyon bejön ez a trópusi kókuszos illat, jó magamon viselni, illik a parfümömhöz is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 17.

vkata96

2018. szeptember 6.

Imádom a trópusi illatokat a kozmetikumokban, de ez még nekem is kicsit sok :D Használgattam nyáron, de még mindig sok van benne. Azt hiszem, így az ősz közeledtével inkább hanyagolom, már nem nagyon illik a hétköznapokba ez az illat (Ami egyébként egész nap megmarad, teljesen elnyomva a pardümöt is) A hatása egyébként szuper, erős tartást ad, és ki lehet tolni vele a hajmosást, de egyszerűen megfulladok tőle :'( :D Most a Balea sötét hajra való szárazsamponjára váltottam, ami ugyanezt tudja, de az illata visszafogottabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

csakeeen

2018. szeptember 2.

Még jó, hogy nem első használat után írtam véleményt.
Legelőször "másnapos" hajon használtam (éppen egy picit zsíros a hajtő, de látszik), akkor befújtam és tökéletes volt, gyönyörű, el tudtam menni kiengedett hajjal bárhová.
Viszont most kipróbáltam tényleg vészhelyzetben, hát nem sokat segített. Konkrétan nem csinált semmit (jó, mondjuk 600 Ft-ért nem várom el azt, hogy 6 napos hajból frissen mosottat varázsoljon).
Tapintásra jó, mert nem érzem a zsírosságot, az illatát kedvelem/elviselem.
Lehet, hogy újraveszem, hiszen kezdődik a 'minden második nap hajmosás' időszak, 600 Ft-ért pedig egész vállalható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

Még jó, hogy nem első használat után írtam véleményt.
Tapintásra jó, mert nem érzem a zsírosságot, az illatát kedvelem/elviselem.

Bonjourbeauty

2018. augusztus 26.

Isteni illata van, nekem mindig a nyaralást juttatja eszembe. A hatása is megfelelő , nekem a batiste szárazsampon se tudott többet, ellenben 3×annyiba kerül. Érdemes kipróbálni .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

Roxxy

2018. augusztus 13.

Nagyon szeretem,hogy hatékony, elég egy picit fújni a hajra, és máris olyan,mintha hajmosásból jöttem volna. Persze kifésülni azért ki kell.Jó illata van :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

KittyLady

2018. augusztus 6.

A hatása szerintem jó, dúsit, nem ragad,nem lesz fehér tőle a hajam az illata egy kicsit mű de nem zavar különösebben. Ár- érték arányban baráti.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

Maxina

2018. augusztus 3.

Röviden , tömören nekem borzalom .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Röviden , tömören nekem borzalom .

sugarcane

2018. augusztus 3.

Mint szárazsampon nem lenne rossz, de az illata nagyon mű és intenzív, csíkhúzós, mindenen átérződő. Konkrétan kínosan éreztem magam miatta a munkahelyemen.
Azért elhasználom, de nem veszem újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Azért elhasználom, de nem veszem újra.

brigi50c

2018. augusztus 1.

A dinnyés (undorító) testvérével szemben isteni az illata, és nagyjából a funkcióját is ellátja, viszont én konkrétan hajparfümként használom, mert egész nap a hajban marad a cukros-vaníliás illat. Akinek a tömény nem jön be, az ívben kerülje.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride