Balea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2020. augusztus 7.

Kategória:   Samponok

Extra frissesség minden hajtípusra. Villámgyors száraztisztítás a hajnak: másodpercek alatt a haj ismét friss, jó fogású és dús hatású lesz, víz nélkül. Hatékony a zsíros hajtövek ellen, könnyen kifésülhető. Friss, trópusi illattal.

Dottus

2018. augusztus 1.

Mivel egyébként sem egy nagy durranás -hisz a hajmosás utáni, hajtöveknél jelentkező lelapultságot, zsírosságot nemigen tudja eltüntetni-, és még a szaga is gyomorforgató, ezért nálam 1 csillag. Hihetetlen, milyen erős, émelyítő szaga van, amit napközben is érzek, és mivel olyan nagyon édes, ezért tényleg hányingerem van tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

Sipor

2018. július 27.

A sima világos hajra való Balea szárazsampont én imádom. De ennek annyira intenzív illata (szaga?) van, hogy alig vártam, hogy vége legyen a munkaidőmnek, és hajat moshassak. Valahogy a fehérséget sem sikerült olyan jól eldolgozni, mint más szárazsampon esetén. Biztos nem venném újra, hiába van ilyen trópusi-nyári hangulatú, madaras csomagolása. Maradok az illatmentes Balea szárazsamponnál.
A dolgát egyébként tette.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 27.

A dolgát egyébként tette.

sal

2018. július 26.

Az eddig használt szárazsamponokhoz képest ennek a 'fehérségét' sokkal nehezebben tudom eldolgozni ami elég zavaró. Parfümöt sem lehet mellé használni mert teljesen elnyom minden más illatot. Ráadásul használat után pár órával iszonyatosan viszket tőle a fejem, a sima változatával nem volt soha ilyen bajom. Nekem ez egy nagy nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 26.

Fannitazia

2018. július 20.

Brutál erős szaga van, ezt illatnak nem is nevezném. Alapjáraton nem lenne rossz, de nagyon tömény. Mint szárazsampon, teszi a dolgát, ám nem tudok attól elvonatkoztatni, h még a nap végén is körbeleng a bukéja. Konkrétan kiüti az YSL Manifesto parfümömet, ami azért nem egy szolíd illat.
Nem fogom újra venni. Hiába lenne közepesen jó szárazsampon, képtelen vagyok kettőnél több csillagot adni rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 20.

tátombák

2018. július 17.

Alapjáraton barna szárazsampont használok, de azokból nincs illatosított verzió. És valóban, a legnagyobb kérdés az illatos szárazsamponokkal kapcsolatban az, hogy fújjam a büdös barnát ami láthatatlan, vagy az illatosat, aminél fennáll a veszélye, hogy foltos marad. Mert ez a cucc simán elmegy hajparfümnek is, a nap végén is érzem az illatát. Nekem megér plusszban pár percet reggelente, hogy jobban beledolgozzam a hajamba. Tuti kipróbálok még másfajtát is

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

Shinejuci

2018. július 7.

Az ara jo,egesz hatekony cucc lenne, de sajnos nem birom elviselni magamon. Minden szarazsampon eleg fojtos szagu,de ez elviselhetetlen szinte. Mert a “poros”szag utan a maga a sray szaga is szornyu. Hajban maradva is eroteljes nagyon muanyag szaga van. 3csillag ,mert tudja a dolgat,de minusz 2mert a szaga megbocsathatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 7.

blondie0310

2018. június 25.

Jobban szeretném, ha tiszta kókusz illata lenne, viszont nagyon jól működik a hajon.

Korábban kb 10-12 évvel ezelőtt próbáltam egy-két száraz sampont, azok nem értek semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 25.

sztinke

2018. június 19.

Batiste-ot szoktam használni, azok közül több is bevált, viszont más, olcsóbb és a drágább kategóriás szárazsamponokkal is jártam már rosszul, így kicsit félve vettem meg ezt, de muszáj volt, ez volt a drogériában éppen. :D
És azt kell, hogy mondjam, elégedett vagyok vele! Gyakorlatilag ugyanazt a hatást érem el vele, mint a Batiste-al, viszont fele annyiba kerül. Pont jól porlaszt, bár én eleve úgy használom az összes szárazsampont, hogy este fújom be vele a hajam és nem is fésülöm ki, hanem csak reggel, készülődéskor. Így semmi fehér maradvány nincs, és nem is lesz túl matt a hajam. A hatása megfelelő, 1 nappal simán ki tudom tolni a hajmosást vele. Hosszabban nem szeretem, mert (pláne újra fújás esetén) akkor már viszket tőlük az érzékeny fejbőröm.
Az illata ennek valóban elég intenzív és inkább mű, mint kellemes kókusz, de vállalható, sőt volt, hogy meg is dicsérték a kókuszos illatom. :D (Kívülről azért kevésbé intenzív és mű, mint a saját fejünkön, közel az orrunkhoz.) :D
Egyébként az összes szárazsamponnak elég intenzív illata van, amiket próbáltam, úgyhogy ebben sem tér el ez a Balea más márkáktól.
Egy szó, mint száz, teljesen elégedett vagyok vele, úgyhogy simán újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 19.

Egy szó, mint száz, teljesen elégedett vagyok vele, úgyhogy simán újravevős.

Malachite

2018. június 14.

Sajnos elég zsíros a hajam, és izzad is a fejbőröm kissé, így nálam elképzelhetetlen, hogy ne legyen otthon szárazsampon, ezért kíváncsiságból jött velem haza amikor elsőzör megláttam. Meglepően finom az illata, ha nap végén belesimítok a hajamba, az ujjaimon még érzem a kókuszos-ananászos illatot. Ez is tud fehér lenni kifújáskor, de ha alaposan felrázom előtte és közben si (!), és nem csak 1-2 másodpercekre nyomom meg hanem picit hosszabban, akkor gyönyörűen porlaszt és nem hagy számottevő fehér réteget a hajon. Ha mégis, szépen kifésülhető. Abszolút jó termék, nem mondom hogy a legjobb a piacon, de nyári kedvenc! Az illata miatt felfelé kerekítek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

Emics

2018. május 16.

Az ára miatt vettem meg, de egyáltalán nem vált be. Nem igazán hatékony. Az illata pedig nagyon erős, kicsit mű is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride