Balea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2020. augusztus 7.

Kategória:   Samponok

Extra frissesség minden hajtípusra. Villámgyors száraztisztítás a hajnak: másodpercek alatt a haj ismét friss, jó fogású és dús hatású lesz, víz nélkül. Hatékony a zsíros hajtövek ellen, könnyen kifésülhető. Friss, trópusi illattal.

CzFru

2018. május 11.

Teljesen jól működik. Ár-érték arányban kiemelkedő, de nehezebb kifésülni, mint a batisteot és sokkal porosabb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 11.

Kodi

2018. május 4.

Ez nem száraz sampon, hanem egy borzadály. A dolgát nem végzi el, nem igazán szedi le a zsírt. Én úgy szoktam szárazsamponozni, hogy befújom, majd kis idő elteltével babahajkefével kikefélem, a jobbakkal ez működik is. Na ezzel nem, a hajam undorító poros marad, ha hozzáérek a porosságot kukacos galacsinná lehet gyúrni az ujjaim között. A fejem pedig továbbra is mosatlan benyomást kelt, mintha semmi sem történt volna. Az illata fullasztó műdinnye, műkókusz. Ettől még az olcsóbb, szőke hajra való sprayje is jobb a Baleának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 4.

Petravagyok

2018. április 27.

En nem tudom, hogy velem van-e baj, vagy mi van, de rosszul vagyok ettol a szagtol... Megvettem, mert olyan jokat olvastam itt rola, meg havi "leg" is lett, gondoltam hatha lecserelhetem a draga batisteot. De nem gyozott meg. Csak akkor nyulok hozza, ha mar nagyon muszaj. Szeretem a furi szagu dolgokat, de ez egyszeruen undort kelt bennem. Nalam nem mukodik amugy jobban sem, mint a batiste. Es az legalabb finom illatu :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 27.

panka987

2018. április 21.

A szerelem teljesen elmélyült közöttünk :D ám az illata tényleg nagyon erős :((( de ha este befújom, reggel már nem érződik annyira. +2 napot is ad!

Azt hiszem, a Balea a legjobb, ha szárazsamponról van szó. Sokat kipróbáltam már. A Batiste-ből rengeteg kell, hogy egyáltalán hasson, fehérít is, drága is, borzalmas, büdös is, de nagyon. A got2be is kaka, szebb a hajam, ha inkább be se fújom azzal, hanem inkább zsíros marad. :D A hajam tapintása valami katasztrófa tőle és büdös is, drága is szintén.
Az Isana termékekből is nagyon sok kell, szinte semmi hatása, a zsírosodás legeslegeslegeslegeslegkezdetén segít csak, ami amúgy még nem is látszik, max én kezdem érezni... ja, és büdös is. :D
A Balea termékek ugyan fehér nyomot hagynak, de nem nehéz eltávolítani, én be szoktam fújni a töveket 3 vonalon kb, bemasszírozom, utána jól áttörlöm törölközővel, utána megfésülködöm, és azért én össze szoktam fogni, vagy befonni még ilyenkor is, de a hajam friss, és nyoma sincs zsírosodásnak, egész nyugodtan le is engedhetném. Nem akartam egy csillagot levonni ezért, de valóban lehetne visszafogottabb az illata, ahogy előttem is írják. Egyébként tényleg frankó, jó az ára, tartós, sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 21.

zsizmo

2018. április 20.

Furcsa, nekem ennek is nagyon bejön az illata. Valóban fullasztó amikor reggel telenyomom a fürdőszobát vele, sőt néha konkrétan köhögve jövök ki, de semmiért nem adnám :D A hajam töve nagyon zsírosodik, reggel megmosom, este pedig már érzem hogy lapul rá a fejemre..ezzel a száraz samponnal én két napot is tudok tolni a hajmosáson, igaz kiengedve nem tudnám ezzel sem megoldani, de felkötve egészen tűrhető marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 20.

kkinga07

2018. április 18.

A szaga az olyan, mint a régi, fenyőfa alakú autó légfrissítőknek. Erős, tolakodó, mű, fullasztó. Mindent elnyom, egész nap beleng. A munkahelyemen rendesen cikinek érzem, hogy ezt megérezhetik rajtam. Jó szárazsampon amúgy, de a felsoroltak miatt nagyon haragszom rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 18.

Szisszka

2018. április 17.

Nagyon jó kis száraz sampon, a kedvencem lett. 1 éve használok ilyeneket, eddig ez a legjobb amit próbáltam. Szeretem az illatát is. Előtte a dinnyés változata volt meg, az is jó csak durva az illata.
1 napot simán de inkább 2-t is ki lehet vele húzni hajmosásig. Jól el kell dolgozni a hajon így nem marad fehér. Nekem dúsít is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

Noncs

2018. április 16.

A hatása tényleg nagyon jó, nem ragad, nem lesz fehér tőle a hajam, egy nappal simán ki lehet tolni a hajmosást vele. Dúsítani sajnos nem dúsít, ebben a Batiste jobban tetszik.
Viszont a vélemények alapján kókuszos illatot vártam, ehelyett nagyon erős trópusi illata van. Sajnos tényleg még a parfümöt is elnyomja, annyira erős. Emiatt biztos h nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

nicolebunny

2018. április 6.

Miuán a dinnyés elfogyott, gondoltam, kipróbálom ezt is. Hatásában azt mondom, ez jobb annál, ugyanis ettől tényleg frissen mosottnak tűnik a hajam. Alaposan fel kell rázni és nagyon könnyen ki is lehet fésülni. Én a szagát borzasztó fullasztónak érzem, és a köhögés is elkap, mikor használom. Erős és émelyítő, semmi köze a kókuszhoz. A dinnyés illata nekem nagyon bejött, ez viszont nagyon nem... Már gondolkodtam rajta, hogy esetleg lehet arra esély, hogy a dinnyés került a kókuszos csomagolásába??? :D Már csak a vélemények alapján... Hatása miatt viszont megy az 5 csillag, az eddig próbált szárazsamponok közül ő a legjobb. Még estére sem tocsog a zsírban a hajam, pedig más szárazsamponoknál tapasztaltam, hogy estére még sokkal sokkal zsírosabb lett a hajam, mintha nem használtam volna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 6.

monyavari

2018. április 2.

A szárazsampon nálam alapkellék, gyorsan zsírosodik a hajam, viszont nem szívesen mosnám naponta-kétnaponta. Ezzel lehet nyerni némi időt. Nekem jobban bevált, mint a Batiste, meg a Swiss-O-Par, ár-érték arányban abszolút veri ezeket, és a klasszik (szőke) Baleánál is mintha lassabban fogyna. Sajnos nagyon tolakodónak találom az illatát, ha nem fésülöm át elég alaposan, szabályszerűen húzom magam után egész nap ezt a kommersztrópusi kamukókusz-romlottbaracklé illatfelhőt. De vannak, akiknek bejön (jó nekik :D)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 2.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride