Balea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2020. augusztus 7.

Kategória:   Samponok

Extra frissesség minden hajtípusra. Villámgyors száraztisztítás a hajnak: másodpercek alatt a haj ismét friss, jó fogású és dús hatású lesz, víz nélkül. Hatékony a zsíros hajtövek ellen, könnyen kifésülhető. Friss, trópusi illattal.

dorinajung

2018. április 2.

A régebbi Balea szárazsamponokat utaltam, mivel kellemetlen szagú volt az összes, mindamellett hogy csomókban állt tőle össze a hajam. Nagyon nagyon fincsi illata van, imádom!
Minőségben talán veri a Batiste-ot, az ár pedig feleannyi.
Nagyon tudom ajánlani.🙂
Szerintem limitált kiadás a jó időre való tekintettel, szóval ha valakinek bejött, érdemes feltankolni belőle, én is ezt teszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 2.

Minőségben talán veri a Batiste-ot, az ár pedig feleannyi.
Nagyon tudom ajánlani.🙂

sieszter

2018. március 29.

Kényelmes használni és jó a hatása, de nem adok neki 5 pontot, mert borzasztóan erős a szaga, elnyomja a parfümömet és órákon át illatozik. Persze ez is jobb, mintha vkinek büdös fejszaga van. Értékelném, ha kevésbé lenne erős az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 29.

tittus

2018. március 25.

Számomra a Batiste-hoz képest gyengébb a hatása, nem szívja fel annyira jól a zsírt, több kell belőle. Zavar, hogy nagyon intenzív az illata, ami egyébként nagyon fincsi lenne, csak így nekem túl sok. Egyébként ár-érték arányban megéri, hiszen azért működik, szépen "eltűnik" a hajban, nem szárítja, nem ragasztja össze a tincseket, és egész sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 25.

Jujuci

2018. március 22.

Kb. 4 órája vagyok a tulajdonosa de már most imádom! Szépen teszi a dolgát, felszívja a felesleges zsírt a fejbőrről. Na de ami nálam a prímet viszi; az az illata <3 olyannyira betalált nálam ez a fini kókuszos édeskés illat, hogy le vagyok nyűgözve. És azóta is érzem magamon. Attól félek, rá fogok kattanni. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

annodobo

2018. március 16.

A legjobb szárazsampon a világon. Veri a legdrább kategóriákat. Olcsó és tökéletes. Ami pedig a legjobb, hogy nem szárít, nagyon puha lesz tőle a hajam, mint ha megmosnám. Fantasztikus ❤

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 16.

feketebodza

2018. március 10.

Hát fényévekkel jobb mint a színezett társa...isteni az illata és nem lesz tőle ragadós, hanem könnyű és friss. Belefújva nagyon fehér, de kicsit hagyom hatni és átfésülöm és teljesen eltűnik a sötét hajamon, Teljesen elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 10.

koirankeksii

2018. március 7.

Sajnálom, egyszerűen szerelmes vagyok az illatába. Ha ez van a fejemen, nem is teszek fel parfümöt :D Anyukám sajnos ezzel ellenben fullasztónak találta úgy az illatát, hogy egy másik szobában fújtam be vele a hajam és csak elmentem mellette.... azóta elgondolkodtam ezen. Illetve most a kollégám is érezte a szobában (pedig akkor már több órája fújtam be) és kérdezte, hogy mi ez a fincsi kókusz illat a szobánkban? Úgyhogy csak módjával de ezt leszámítva nekem nagyon tetszik, hogy egész nap érzem magamon. Amúgy a hatása eggyel gyengébb, mint a sima szőke/barna hajra való változaté.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 7.

jatekny

2018. március 7.

Nagyon jó arra amire kitalálták,egy napot tuti lehet nyerni vele.
Viszont olyan extrémen émelyítő az illata,hogy parfümöt nemtudok fújni ha használom,és még így is mindenki kérdezget,hogy mi ez az illat ,még este is pl ha bemegyek a boltba,,szóval ennyire.Gondoltam kevesebbet fújok akkor viszont nem frissít eléggé.
Venni fogok újra balea száraz sampont mert elégedett vagyok a hatással,de nem illatosítottat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 7.

Nagyon jó arra amire kitalálták,egy napot tuti lehet nyerni vele.

biusjj

2018. február 26.

A batiste szárazsampon a mindenem, de állandóan kísérletezgetek. Ez egy nagyon szuper kis termék. Az illata kellemes kókuszos, tropicalos. Nagyon fehéríti a haját, viszont szépen ki lehet fésűlni. 1-2 napot lehet nyerni vele a hajmosás előtt. Újra fogom venni. Olcsó szárazsamponok közül számomra magasan ez a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

ducitrening

2018. február 8.

Jo az illata es kedvezo az ara. Fehernek valoban feher, de ha tavolabbrol fujom idealis. Nyarra szerintem szuper lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 8.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride