Balea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2020. augusztus 7.

Kategória:   Samponok

Extra frissesség minden hajtípusra. Villámgyors száraztisztítás a hajnak: másodpercek alatt a haj ismét friss, jó fogású és dús hatású lesz, víz nélkül. Hatékony a zsíros hajtövek ellen, könnyen kifésülhető. Friss, trópusi illattal.

Hibiszkusz

2018. január 21.

Szépen teszi a dolgát, akár 2 napot is el lehet bliccelni vele. Tényelg elég fehér, viszont nekem szőke hajam van, azon nem olyan látványos szerencsére. Az illata lehetne kicsit visszafogottabb. Amúgy tovább tart mint a Batiste, és jóval olcsóbb is. Szerintem valószínűleg inkább ezt fogom újravenni mint a Batiste-ot, az ára miatt és a tartóssága miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 21.

rekasidori

2017. december 28.

Hasznos és jó illatú is !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 28.

Hasznos és jó illatú is !

orsi22

2017. december 23.

Nagyon szépen korrigálja a zsiros hajat és mintha megmostam volna olyan hatást kelt abszolut! DE olyan szinten fehér, hogy 10xi fesülés után is szürkés fehèr a hajam :D nagyon durva. Az illata finom, de nem venném újra emiatt, hogy iszonyatosan fehérít..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 23.

Sorea

2017. augusztus 30.

Pár hete vettem Németországban, azóta kiis próbáltam és nagyon tetszik! Az illata egy kicsit a piña colada koktélra emlékeztet kókuszosabb beütéssel és nagyon tartós és nyárias. Újravevős!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride