Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nico1984, Módosítva: 2013. augusztus 8.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz

Fedezze fel az értékes olajgyöngyök és a trópusi Frangipani virágok illatának kombinációját.

A Balea tusfürdő olajgyöngyökkel intenzív ápoltságról és frissességről gondoskodik - napról napra.

Az olajgyöngyök extra nedvességgel táplálják bőrét, és így védenek a kiszáradás ellen.

siskin7

2012. október 7.

Ez az egy, amitől eddig nem igazán ájultam el, ahhoz képest, hogy olajgyöngyök vannak benne...(?). Nekem speciel egy kis macis mézdoboz jut róla eszembe, bár még ilyen virágot nem szagoltam, de elég édes. Az olaj dolog egy másik tusinál valahogy sokkal jobban érezhetőbb....Sok BALEA-s terméket még nem használtam, ennek az illata múló, de legalább nem szárít. Mégis olajgyöngy lenne benne?:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 7.

Zsenike

2012. szeptember 18.

most tavasszal-nyáron egyre több frangipani virággal díszített cuccot látok, az öblítőtől a zsepisdobozon át a tusfürdőig. Hozzánk is begyűrűzni látszik a frangipani-láz, és szerintem még durvulni fog jövőre.
És hát én régóta nagy rajongója vagyok a trópusi virágoknak, ennek meg a tiarénak. Kizárólag a szép flakon miatt vettem meg ezt a tusfürdőt, amúgy évek óta nem használok SLS meg egyéb ipari hulladékkal dúsított dolgokat (van is eredménye hálistennek).
Az illata elég különleges, szerintem finom (de el tudom képzelni, h vki émelyítőnek találja), a hatása semmi extra, átlagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 18.

anabela

2012. szeptember 8.

jól hidratál, az illata nem nagy szám, kellemes, de felejthető, annyira nem habzik jól, de hát ez az olajos állaga miatt van. nem a legjobb tusfürdőm, de nem is várok türelmetlenül, mire kifogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 8.

Nessy

2012. augusztus 16.

A Krémmánián láttam meg először és beleszerettem a színébe, és formájába. Ma hazahoztam, ki is próbáltam, nagyon jól teljesített, nem szárított. Én sem szaglásztam még igazi frangipani virágot, de úgy gondolom a valóságban is ilyen lehet, mert már több frangipani illatú terméket is használtam, aminek nagyon hasonló illata volt.
Update: Használtam háromszor-négyszer de ha arra gondolok hogy még egyszer ezzel kellene fürdenem, émelyegni kezdek....Nem volt még soha 5 csillagról 1 csillagra rontásom. Most van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 16.

pitypango

2012. augusztus 7.

Én imádom! Pláne az illatát! :) A késő tavaszi- kora nyári fák virágzására emlékeztet. Ebből a bódulatból sikerült valamennyit az olajgyöngyök közé csempészni. Szívesen éreztem volna tovább is.. A frangipani virágot eddig még sosem illatoltam, ezekután kíváncsi lennék rá is.
A hidratáló hatásával teljesen elégedett vagyok, más drágább árkategóriájú tusfürdőktől szárazabb a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 7.

Krikri

2012. június 30.

Nagyon jól hidratál. Sajnos az illatáról csak itthon derült ki, hogy az én ízlésemnek túl főszeres.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 30.

Pipacs

2012. június 28.

Nem elég krémes, nem hidratál jól. Az illata pedig felejthető, mivel hamar elillan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 28.

Nico1984

2012. június 21.

Az illata szegfűszegre emlékeztet. Nem habzik valami jól, de jól hidratál, nem kell utána testápolózni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 21.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Lactose

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Forrás: ITT