Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szhkrisztina, Módosítva: 2017. július 20.

Kategória:   Tusfürdők

eszter.073017

2013. április 19.

Mostanában probléma volt a bőrömmel, kiütések, allergiára utaló foltok jelentkeztek. Ezért vásároltam ezt a tusfürdőt, mert az összetevői alapján kevésbé irritál. Elégedett vagyok vele, jól tisztít, kellemes az állaga, megfelelően habzik. Illata nincs, de ennyit fel tudok áldozni az egészségesebb bőrért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 19.

Floraline

2013. április 5.

Úgy szeretnék illatos, krémes, fincsi tusfürdőkkel fürdeni...de nem tudok. Kiütéses leszek szinte mindegyiktől. Ez viszont nagyon jól teljesít nálam. Puha marad a bőröm, kicsit sem szárít és mióta ezt használom, alig van pár pöttyöm. Nekem csodaszer, mert nagyon sok mindent kipróbáltam, több ezres termékeket is, de egyedül ez használt eddig. Na és az ára is szuper...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 5.

Fubuki

2013. január 27.

Ezzel szoktam lemosni a vakolatot fürdéskor :),sokkal alaposabb,mint egy szimpla sminklemosó...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 27.

emerita

2013. január 7.

Nekem elég érzékeny bőröm van, használok(tam) más tusfürdőket is felváltva, de mindegyik egy idő után kiütéseket, allergiás reakciókat okoz(ott). Kivétel ez!!! Merem ajánlani érzékeny, ekcémára hajlamos bőrűeknek is!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 7.

Hód

2012. szeptember 18.

Fura nyálkás állagú, fehér maga a folyadék...És szerintem enyhe műanyag szaga van.
Viszont nem csíp nem irritál sehol, főleg intim mosakodónak és arclemosónak vettem. Szárítani nem szárít plusszban, és most 400.- egy flakon szóval...Célnak megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 18.

Krémesenjó

2012. augusztus 26.

Nekem nagyon bevált, extra száraz és érzékeny a bőröm és már rengeteg féle tusfürdőt kipróbáltam de eddig ez a legjobb. Igaz azt bánom hogy nincs illata de alapjába véve nem rossz sőt....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 26.

ritajababaja

2012. augusztus 3.

Én is használtam egy darabig.Nekem 4 éves korom óta ekcémám van. Az eddigi évek alatt nagyon nagyon sok krémet, tusfürdőt próbáltam már. Ez se vált be sajnos, mert még ez is tartalmaz olyan anyagot ami irritálja az ekcémás területeket. :( De akinek csak simán száraz a bőre, annak ajánlom, mert jó állagú és illatmentes. (Most a Sanatopic-ot használom fürdésre, ez egy folyékony szappan,de fürdésre és hajmosásra is kiváló.Talán ez már bevált az ekcémámra :) 3 hónapja ezt használom és azóta NEM JÖTT ki rajtam!!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 3.

szjuci

2012. július 29.

A párom extra érzékeny bőrére bevált. Nincs kiütés, pirosság, semmi. Bár illat sem...ezt csak én bánom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 29.

Desire

2012. július 24.

megvettem magamnak is, és a pasimnak is, jo állagu, annyira habzik amennyire kell, és jok az összetevök, ezentul csak ezt fogom venni, most 399 ft a DM-be...ez már tudatos választás, az összes szemetet kidobtam a fürdöszobából, élen a niveával

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 24.

csillag

2012. április 13.

Tényleg nem rossz, én a pasimnak vettem, mert nagyon száraz-ekcémás a bőre (bőrgyógyász a babé tusfürdőt ajánlotta- 3500ft!!), bár nem volt hajlandó elhasználni, mert azt mondta nagyon büdös..tejes-krémes állagú, nem habzik...
Így rám maradt..Nekem bevált...de semmi extra, jó igaz, nem szárította a bőröm.......

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 13.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin

Sorbitol h 1 1