Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szhkrisztina, Módosítva: 2017. július 20.

Kategória:   Tusfürdők

milli

2012. április 9.

Hát nekem nagyon nem vált be! Nagyon szárított és viszketett a bőröm a használata után. Pénzkidobás, pedig az összetevők jók.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 9.

napsugar14

2012. március 31.

Jó kis tusfürdő, olcsó áron. Tetszik, hogy illatmentes, és nem szárítja a bőrömet. Szépek az összetevők. Egyedül az állagával van problémám, nekem egy kicsit nyúlós. Tutira újravásárolom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 31.

Esszé

2011. november 16.

Bár nem vagyok ekcémás, a bőrömet nagyon kiszárítja a klóros víz. Mivel heti háromszor járok úszni, esténként olyan szokott lenni a bőröm, mint a pergamen. Hidratálás ugyan így is kell utána, de azt is sokkal könnyebben "fölveszi" a bőröm, ha ezt a tusfürdőt használom. Igazán jó, hogy nincs illata, mert ha valaki fürdés után parfümöt vagy kölnit használ, nem keveredik össze a két illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 16.

mellesleg

2011. november 7.

Nagyon érzékeny a bőröm, a legtöbb tusfürdőtől irgalmatlanul viszketek. Még a meleg víz is irritálja. Legutóbb egy levendulás natúr szappant kaptam valakitől ajándékba, azt hittem, hogy hú de jó lesz, ez majd csodás tesz a bőrömmel... hát annyira, mint azután, még sosem viszkettem, talán még éjjel is erre ébredtem... Nemrég vettem egy ilyet, és szuper. Egyáltalán nem viszketek fürdés után, úgyhogy juhéjj :) Picit fura, hogy egyáltalán nincsen illata, hiszen az ember megszokja, hogy illatfelhőbe burkolva jön ki a fürdőszobából, de sajnos aki arra érzékeny, annak le kell erről mondania. Az állaga elég szokatlan, kicsit nyúlós, de persze ez nem baj. Az ára is jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 7.

Orsy

2011. július 15.

Nekem bejött a hiperérzékeny,brutálszáraz,ekcémára hajlamos bőrömre,nem irritált egyaltalán, hidratálni ugyanúgy kell utána az ilyen típusú bőrt.De a lényeg,hogy nem irritál,és nem hozza elő az ekcémám. Az ára is jó, ugyanannyit tud mint egy BABE termék,amit folyton ajánlanak a bőrgyógyászok a bőrömre, csak épp negyedannyiba kerül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 15.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin

Sorbitol h 1 1