Balea

Ár:   579 Ft   Kategória:   Kézkrémek

A krémet feltöltötte: csillag1219, az összetevőket feltöltötte: WZ, Módosítva: 2016. december 2.

Kategória:   Kézkrémek

5% urea tartalmú kézkrém száraz kézre

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Lina85

2011. december 6.

Könnyen beszívódik, és nagyon jó illata van. Tavaly télen használtam. De annyira nem jó, hogy újravegyem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 6.

loraren

2011. november 15.

Nekem ez sem elég télen, pedig tényleg nem Szibériában lakom, sőt, kesztyűm is van :)
Örültem volna, ha legalább olyan jól teljesít, mint a Nives SOS kézkrém, bár lehet, hogy ez is tudja ugyanazt napi 10 kenéssel. Nekem sajnos olyan krém kell, ami napi 1-2 használattal rendben tartja a kezem, de ez nem az.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 15.

magnes

Korcsoport: >54
2011. november 15.

Könnyen beszívódik, finom puha a kezem tőle. A teljes Balea Urea család nagyon bevált nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2011. november 15.

noavedon

2011. október 25.

Én vagyok az egyetlen, akinek ez a krém nem vált be? Nem ápolta úgy a kezem, mint ahogy télen kellene, pedig általában nem vagyok macerás eset. Én szeretem, ha mindig (télben, fagyban, szélben is) puha és szép a kézbőröm, ennél a krémnél ez a hatás a felkenés után 5 percig tartott...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. október 25.

Aimée

2011. október 25.

Ez a krém fantasztikus, az illata isteni, könnyen beszívódik, sokáig eltart, az ára pedig szintén nagyon jó. Az egyetlen hátránya, hogy túl nagy, így a mindig teletömött táskámba már nem fér bele:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 25.

morning_glory

2011. október 16.

Nekem télen nem elég, nem hidratálta a kezem, nem lett tőle se szép, se puha. Ha valóban jó kézkrémet szeretnénk, szerintem érdemesebb a drágább termékeknél keresgélni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 16.

Dana

2011. augusztus 4.

Puhává varázsolja kezemet ez eddig a legjobb kézkrém amit próbáltam. Nagyon megéri az árát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. augusztus 4.

luxurygirl

2011. május 27.

Nekem bevált!!!
Évekig szenvedtem ekcémás ujjaimmal, kismillió készítményt használtam.
Hosszú távon egyik krém se vált be, de ez a Balea Urea tényleg egy csodaszer!!!
300Ft-ért??? vicc az ára.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. május 27.

Nekem bevált!!!
Évekig szenvedtem ekcémás ujjaimmal, kismillió készítményt használtam.
Hosszú távon egyik krém se vált be, de ez a Balea Urea tényleg egy csodaszer!!!
300Ft-ért??? vicc az ára.

tomthony

2011. május 13.

..csatlakozni tudok az előttem szólóhoz!!!:D a kezem mindig ki van száradva sőt volt, hogy télen véresre be is repedt!:( és ez a krém csodákat tett!!gyorsan beszívódik, kellemes az illata (nekem inkább a Garnier piros intenzív testápolójához hasonlít) ára rendkívül kedvező...és sokáig elég

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. május 13.

csillag1219

2011. május 8.

Egész télen ezzel kentem a kezemet. Eddig szinte minden télen kirepedeztek, kiszáradtak a kezeim, de idén ez más volt, hála ennek a kézkrémnek. Gyorsan beszívódik, nagyon jól hidratál és az illata is isteni (én az almához tudom hasonlítani). Nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. május 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Urea, Glycerin, Sodium Lactate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Növényi olajokból származó emolliens anyag, mely megakadályozza a vízveszteséget. Kellemes és sima utóérzetet kölcsönöz a bőrnek és segít csökkenteni a zsíros érzetet, amelyet a formula más nehezebb olajai okoznak.

Természetes módon a vizeletben található, de a kozmetikumokban mesterségesen előállított ureat használnak. NMF (természetes hidratáló elem), mely a bőrben természetesen is megtalálható, és fontos szerepet játszik a bőr megfelelő hidratáltságának fenntartásában. Kis mennyiségben hidratáló, vízmegkötő, bőrbarriert erősítő anyag, nagyobb mennyiségben (40% felett) azonban gyulladást okozhat, viszont kimutatták, hogy keratolitikus hatása révén jelentősen csökkenti a súlyos bőrszárazságot és az érdes, megvastagodott textúrát pl. lábra szánt bőrkeményítés eltávolító termékekben és hatékonynak bizonyulnak a túlzott kiszáradással járó bőrbetegségek, például az ichthyosis, a xerosis, a pikkelysömör, az ekcéma és a seborrhoeás dermatitis esetén.

Bőrpuhító (emolliens), bőrjavító (skin conditioning) és oldószer. Száraz érzetet hagy maga után.

Aminosav alapú tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer. Nagyobb mennyiségben felületaktív anyagként működik, jellemzően más tisztítószerekkel együtt használva. Természetesnek, környezetbarátnak és hipoallergénnek számít.

A tejsav nátrium sója, melyet hidratáló és pH szabályozó anyagként használnak a kozmetikumokban. Természetes összetevő, amelyet az ECOCERT és a COSMOS is jóváhagyott.