Balea

Ár:   899 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2018. november 22.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Macilány

2013. január 3.

Nem vagyok az a nagy testápoló használó,de egyszer vettem egyet hirtelen felindulásból, mert a lábszáram nagyon ki tud száradni. Nagyon szerettem, mindent megkap tőle az ember,amit egy testápolótól vár. Ami a legjobb benne és magam is alig akartam elhinni, hogy megpuhította a sarkamon a bőrkeményedést is,pedig nem erre való krém. Mesés! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 3.

nudli

2013. január 2.

Nagyon jó kis testápoló. Az extra száraz bőröm gyorsan beszívja és sokáig hidratált marad :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 2.

Csibu85

2012. december 17.

gyorsan beszívódik, nincs igazán illata és nagyon nagyon jól hidratál az ureanak köszönhetően. vízhiányos bőrre hatékony.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 17.

mimi49

2012. december 5.

Nekem is nagyon bevált, végre valami, ami tényleg megszünteti a cserepességet és kitart a következő zuhanyzásig. Az illata különös, de én szeretem. Remélem télen is jó lesz majd...

Igen, itt a hideg, a tél, a szél, a fűtés... és még mindig elég a bőrömnek. Nagyon örülök, hogy végre találtam egy hidegben is hatásos testápolót.
Most már inkább hatost adnék neki...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 5.

Most már inkább hatost adnék neki...

vvcs

2012. november 30.

Az illata az tetszik, a hatása nálam olyan közepes, újra biztos nem venném, és az a legzavaróbb benne hogy felkenés után mindig vizes a tenyerem tőle ,úgy hogy kezet kell mosnom minden használat után!.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 30.

uaim

2012. november 19.

Nagyon jó testápoló, érzékeny bőrre is, hidratál rendesen és nem fénylek tőle, beszívódik és az illata is fincsi kellemes nem tolakodó, nekem a nagy kiszerelés van meg belőle és pont elég is a hidratáló hatása.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. november 19.

reyka013

2012. november 3.

nagyon jó testápoló,teljesen meg voltam vele elégedve. még a nagyon száraz részeket(könyök,térd,sarok) is megpuhította,kellemes az illata,és az állaga,ára is jó. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 3.

horzso

2012. október 31.

Jó kis termék, de szerintem ennél eggyel jobb a 15 % UREA testápoló. Elég megtévesztő, mert teljesen ugyanígy néz ki első látásra, csak a kiszerelése kisebb. Azzal összehasonlítva érdekes módon ez kevésbé gyorsan szívódik be nekem, hosszabb ideig kell masszíroznom a bőrömbe. Az ára barátibb, mint a 15 %-osé, de egy kicsit nekem kevésbé vált be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 31.

MissM

2012. október 20.

Az egyik kedvenc testápolóm lesz a télre :) Nagyon jól hidratál, nem hagy zsírfényt a bőrön, rendesen felszívódik, és nekem nem is kell minden nap használnom, hogy ne legyen kiszáradva a bőröm! Engem meggyőzött :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 20.

zsazsa

2012. október 20.

Ez egy nagyon jó testápoló!!! Visszafogott illata van, és valóban hidratál. Puha és selymes lesz tőle a bőröm! Kuponnal vettem 350 Ft-ért, de biztos, hogy teljes árban is meg fogom venni! Nagyon tetszik, amit a bőrömmel tesz! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Urea, Glycerin, Caprylyl Glycol, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak