Balea

Ár:   899 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2018. november 22.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

andrej

2012. augusztus 5.

Egyszer kerestem egy olcsó testápolót, az illata és az ára miatt ezt vettem meg, meglepődtem, hogy mennyire jó! Tökéletesen hidratál, finom illattal!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 5.

Poppyseed

2012. július 9.

Nagyon jól hidratál, eltűnt a sivatagi repedezettség a lábszáramról!:) sajnos nehezen szívódik be

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 9.

pihko

2012. július 1.

Valamiért nagyon szeretem az ureás krémeket, pedig a bőröm nem igazán száraz. Kiválóan hidratál, az illatába pedig szerelmes vagyok! Tényleg egy picit nehezen szívódik be, de ennyit elnézek neki, így marad az 5 csillag!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 1.

Heléna

2012. június 29.

nahát én is megvettem végül: az illata érdekes, szerintem meggy vagy cseresznyelikőrre emlékeztet. én lassan már hozzászoktam a sűrűbb testvajakhoz, amik egy-kettő beszívódnak, nem hagynak maguk után ragacsos érzetet, csak bársonyos bőrt. ez a testápoló persze sokkal hígabb, és hát ragacsos is egy kicsit utána a bőr. azért választottam ezt, mert állítólag az ureás testápolók több ideig puhán tartják a bőrt.

update: sajnos nagyon zavar hogy híg, iszonyú nehezen szívódik be és ragad, de ha már megvan elhasználom.Marad a 2 * az illatáért és a jó összetevőkért..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 29.

Livomivo

2012. június 3.

Remek testápoló: visszafogott az illata, és mélyen hidratál, jól beszívódik, nem allergizál. A bőröm selymes marad utána és nem viszketek tőle, tehát nem irritál. Kézkrémként is használom, sőt a lábikómra is. Ilyen áron felülmúlhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 3.

H.Zsanett

2012. május 5.

Az illata visszafogott,pont amit szeretek egy testápolóban, hogy nem émelyítő, a hidratálás is jó az árkategóriájához képest, mert vannak ettől számomra is jobb krémek,de majdnem dupla áron.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 5.

vvcs

2012. május 1.

Jó testápoló,felkenés után picit ragad de azután teljesen jól beszívódikAz illata is nagyon tetszik,mintha cseresznyés lenne.Egyetlen negatívum az ,hogy olyan mintha "vizes" lenne tőle a tenyerem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 1.

bunnyberry

2012. február 11.

Az illata isteni, közepesen hidratál. Nagy negatívum viszont, hogy nem szívódik be normálisan és zsíros nyomot hagy. Nem fogom kidobni, de nem is veszek még egyszer ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 11.

magnes

2011. december 16.

Elhasználtam már egy egész flakonnal belőle. Az én bőröm jól hidratálja, finom, selymes lesz a bőröm tőle és az illatát is szeretem. Egyetlen negatívum, hogy mióta ezt használom, azóta időnként olyan helyes jönnek elő nagy, gyulladt pattanások a testemen (comb, kar), ahol azelőtt még sosem. De mivel - főleg ilyen jó áron - nem találtam ennél jobb testápolót, csak egy csillagot vonok le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. december 16.

loraren

2011. november 15.

Nem olyan jó, mint vártam, sajnos elmarad a többi ureás tesápolótól. Kidobni nem dobtam ki, becsülettel elhasználtam, de többet tuti nem veszek, hiába olcsó, nekem nem igazán vált be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Urea, Glycerin, Caprylyl Glycol, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak